Bayern – Leverkusen 3:1 (kon.) | Düsseldorf – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Mohuč – Augsburg 2:1 (kon.)
RB Lipsko – Hannover 3:2 (kon.) | Wolfsburg – Hertha 2:2 (kon.) | Mönchengladbach – Schalke 2:1 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
2:1 (0:0)
FC Augsburg
Sobota 15.09.2018, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 3. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (17:31:28)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 11:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 9:16.

Dnešní utkání je za námi. Na branky jsme si dnes museli počkat až do druhé půle, kdy se nejdříve prosadil v 82. minutě Či Tong-won. Hosté ale nevedli příliš dlouho, neboť v 87. minutě srovnal Ujah. Domácí nic nevzdali a ještě v 90+3. minutě otočili na 2:1, díky trefě Maxima. Všechny branky dnešího utkání vstřelili navíc střídající hráči, což je docela zajímavé.

90+7

90+6
    Už nám běží šestá nastavená minutka a dá se očekávat, že hlavní rozhodčí Petersen za malý okamžik ukončí dnešní utkání.

90+5
    Domácí nyní už jen převážně brání a snaží se ubránit tento nadějný výsledek.
    90+3. Alexandru MAXIM - 2:1

90+3
    Mainz právě vstřelil branku!
    Domácí otáčejí vývoj utkání a vedou 2:1! Dlouhý aut jednoho z domácích hráčů vyboxoval Giefer jen k ALEXANDRU MAXIMOVI, který míč následně poslal k pravé tyči a domácí tak vedou 2:1.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jeffrey Gouweleeuw (FC Augsburg).

90+2
    Hinteregger je momentálně ošetřován na hrací ploše.

90+1
    Brosinski našel na hranici vápna jednoho ze svých spoluhráčů, který následně pálil jen do protihráče.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
    87. Anthony UJAH - 1:1

87
    Domácí vyrovnávají na 1:1! Centr do vápna z přímého kopu nedokázal Giefer vyboxovat ven z vápna a míč následně spadl na hlavu ANTHONYHO UJAHA, který ho nasměroval za brankovou čáru.