Slavia – Č. Budějovice 4:4 (kon.) | Sparta – Příbram 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Liberec 2:2 (kon.)
Jablonec – Teplice 0:1 (kon.)
AC Sparta Praha
2:1 (1:0)
FK Příbram
Pondělí 17.09.2018, 13:00 • Generali Arena, Praha-Bubeneč • Juniorská liga – Čechy • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:05:28)

Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 15:16.

Je konec. Sparta si nakonec v domácím prostředí poradila s Příbramí výsledkem 2:1. Už ve 12. minutě poslal domácí do vedení Tomáš Cabadaj. První poločas tak skončil 1:0 pro domácí. Ovšem ve 48. minutě Příbram srovnala na 1:1, díky brance Jana Rezka. Ale odpověď Sparty byla rychlá, když se o tři minuty později prosadil Ondřej Novotný. Následně už branka nepadla.

90+5

90+5
    Sparta nyní získala autové vhazování na polovině soupeře.

90+4
    Do vápna šel i brankář, ale Příbram nedokázala zakončit.

90+3
    Hosté nyní získali rohový kop a pravděpodobně je to jejich poslední šance.

90+2
    Sparta mohla rozhodnout ve svůj prospěch, ale následná střela šla v tutovce vedle levé tyče!

90+1
    Příbram nyní drží míč na své polovině, ale následně přišla laciná přihrávka, po které se k míči dostala Sparta.

90
    Poté se sice dostali k míči hosté, ale následně přišla jen nepřesná přihrávka.

89
    Sparta získala autové vhazování na své polovině hrací plochy.

88
    Domácí nedokázali nic vymyslet směrem dopředu a hosté posléze získali autové vhazování.

87
    Ovšem po následném centru skončil míč pouze za bránou Sparty a Štorc tak má odkop od své brány.

86
    Příbram se dostala k míči ve středu hrací plochy a následně přišel faul Sparty.

85
    Je před námi posledních pět minut základní hrací doby a Sparta stále vede 2:1.

83
    Domácí se dostali až do vápna, ale následně mu obránce překazil střelu.

81
    Hra je opět přerušena, jelikož domácí hráč potřebuje ošetření.

79
    Protiútok Sparty, ale nepřinesl nic vážného, ovšem domácí jsou stále u balónu.

78
    Ovšem následný centr zachytila obrana Sparty a domácí se okamžitě vydali dopředu.

77
    Příbram nyní získala volný kop z pravé strany a může srovnat stav utkání na 2:2.

75
    Hra nyní nenabízí nic zajímavého a hraje se převážně ve středu hrací plochy.

73
    Sparta se ocitla jen v ofsajdové pasti a útok je u konce.

71
    Sparta nyní získala volný kop z levé strany, ale ten nepřinesl nic vážnějšího.

70
    Posléze hosté dostali balón jen do zámezí a následuje autové vhazování pro Spartu.

68
    Hra je ve druhé půli vcelku vyrovnaná a u míče jsou nyní domácí.

66
    Ovšem poté přišla jen nepřesná přihrávka a následně šel míč do zámezí. Následuje tak odkop od brány Sparty.

65
    Příbram je nyní u balónu a bude se chtít dostat do nějaké šance.

63
    Dalekonosná rána hostujícího hráče nepřekvapila Štorce, který si s ní poradil.

62
    Poté se dopředu dostala Sparta, ale ani tato střela nic vážnějšího nepřinesla a Štorc si s ní poradil.

60
    Příbram se dostala až do vápna, ale nakonec se vše obešlo bez střely.

58
    Hráč Příbrami je odnesen na nosítkách a za chvíli se bude moct pokračovat.

57
    S hostujícím hráčem to nevypadá dobře a stále je ošetřován.

55
    Nyní je hra přerušena, jelikož hostující hráč potřebuje ošetření od lékařů.

54
    Posléze se hosté ocitli v ofsajdové pasti.

53
    Opět se domácí dostali dopředu a následně se naprosto sám dostal sparťanský útočník do obrovské šance uvnitř vápna, ovšem míč napálil přímo do brankáře Kočího!
    51. - 2:1

51
    Sparta právě vstřelila branku!
    Je to gól a Sparta si tak po pár minutách bere opět vedení na svou stranu! Po centru z levé strany se domácí hráč ocitl sám před bránu a nakonec se štěstím dokázal dostat míč za záda Kočího! Autorem branky je ONDŘEJ NOVOTNÝ.

50
    Posléze se domácí hráč dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus letěl do míst, kde byl připraven Kočí.

49
    Opět se Příbram dostala dopředu, ale tentokrát skvěle zasáhl domácí obránce.
    48. - 1:1

48
    Příbram právě vstřelila branku!
    A je srovnáno! Hostující hráč se po skvělé přihrávce dostal do úniku a následně zakončil přesně mezi nohy brankáře Štorce. Autorem branky je JAN REZEK.

47
    Sparťané se sice dostali dopředu, ale následně přišel faul z jejich strany.

46

Druhý poločas začne přibližně v 14:03.

První poločas je u konce a Sparta zatím vede nad Příbramí 1:0. Od začátku utkání je domácí tým o něco lepší a ve 12. minutě se dostal do vedení po střele k levé tyči zpoza vápna.

45

45
    Následně místo střely přišla jen přihrávka a po chvíli získala Příbram autové vhazování.

44
    Příbram získala volný kop z pravé strany a mohou srovnat stav před přestávkou.

42
    Hostující útočník se ocitl jen v ofsajdovém postavení a útok Příbrami je tak u konce.

40
    Obránce Příbrami zblokoval centr do vápna a následuje rohový kop pro Spartu.

39
    Hostující hráč se dostal ke střele, ovšem ta letěla jen vedle domácí svatyně.

38
    Ovšem následný centr Sparty skončil jen v moci brankáře Štorce.

36
    Příbrami se zatím moc nedaří dostat dopředu kombinací po zemi a opět přichází ztráta.

34
    Nyní je hra přerušena, jelikož hostující hráč potřebuje ošetření a na hrací ploše jsou lékaři.

33
    Domácí se opět dostali až do šestnáctky, ovšem tentokrát střela nepřišla.

31
    Následně Pražané získali další rohový kop, tentokrát z levé strany, ale po chvíli přišel faul na brankáře.

30
    Půl hodina hry je za námi a Sparta nyní získala rohový kop z pravé strany.

28
    Ovšem následný roh se převtělil v protiútok Příbrami, která se dostala až ke střele, ale ta skončila jen vedle domácí svatyně.

27
    Nyní Sparta získala rohový kop z levé strany.

26
    Následně se Příbram dostala ke střele, ovšem ta nakonec byla sražená.

25
    Nyní se domácí dostali do velké šance, ovšem zakončení uvnitř vápna šlo těsně vedle pravé tyče!

23
    Sparta nyní získala autové vhazování na své polovině hrací plochy.

22
    Poté se Sparta snažila něco vymyslet, ovšem útok skončil jen střelou vedle brány.

21
    Nyní hra nepřináší nic zajímavého a hraje se převážně ve středu hrací plochy.

19
    Posléze přišla další nepřesná přihrávka Příbrami a brankář Štorc tak opět jen odkopl míč.

18
    Nákop hostů nic nepřinesl a Štorc tak jen odkop balón.

16
    Následně se Sparta dostala do protiútoku, ale po centru z levé strany přišla střela nad bránu Kočího.

15
    Hosté z Příbrami nyní mají míč ve své moci, ale následně přišla ztráta ve středu hřiště.

14
    Brankář Kočí si nevěděl rady a nakonec jeho odkop trefil domácího hráče, ale míč skončil jen vedle brány.
    12. - 1:0

12
    Domácí jdou do vedení! Velice dobrá střela zpoza vápna zapadla přesně k levé tyči! Autorem branky je TOMÁŠ CABADAJ.

11
    Poté to tak zkusili hosté, ovšem ani tento centr do vápna nic nepřinesl.

10
    Pražanům se útok nevydařil a dopředu tak jde pro změnu Příbram, ovšem nemůže se dostat přes řadu záložníků.

9
    Nákop Sparty nic velkého nepřinesl a u balónu tak bude soupeř.

7
    Zatím je hra velmi vyrovnaná, ale následný útok Sparty nic velkého nepřinesl.

6
    Nyní musel být Ondřej Kočí na špičkách, aby včas vyběhl proti útočníkovi soupeře.

4
    Příbram se vydala do rychlého protiútoku, ale následná přihrávka byla nepřesná.

3
    Domácí získali balón a vydali se směrem dopředu, ovšem následně přišla jen ztráta.

2
    Příbram získala míč a vydala se dopředu, ovšem následná střela byla hodně nepřesná a skončila jen vedle brány.