Slavia – Č. Budějovice 4:4 (kon.) | Sparta – Příbram 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Liberec 2:2 (kon.)
Jablonec – Teplice 0:1 (kon.)
AC Sparta Praha
2:1 (1:0)
FK Příbram
Pondělí 17.09.2018, 13:00 • Generali Arena, Praha-Bubeneč • Juniorská liga – Čechy • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

AC Sparta Praha: Štorc – Ottay Ekrem, Penc (C), Maksić, Dudl, Palečko, Wiesner, Cabadaj, Ristić, Albiach, Novotný
    Náhradníci: Kotek – Traore, Tasić, Hájek, Sláma, Flak, Zuberu

1.FK Příbram: Kočí – Petrlík, Duda, Šíma, Pecka, Hloušek, Pejša, Rezek, Jandera, Polidar, Kodr (C)
    Náhradníci: Beran – Jílek, Polák, Vlček, Belej

Rozhodčí: Vojtěch Severýn – Zdeněk Koval, Miroslav Fišer.

Hráči již jdou na hrací plochu a za pár chvil se může začít.

1

1
    O úvodní výkop se postarali domácí hráči, kteří drží míč na své polovině.

2
    Příbram získala míč a vydala se dopředu, ovšem následná střela byla hodně nepřesná a skončila jen vedle brány.

3
    Domácí získali balón a vydali se směrem dopředu, ovšem následně přišla jen ztráta.

4
    Příbram se vydala do rychlého protiútoku, ale následná přihrávka byla nepřesná.

6
    Nyní musel být Ondřej Kočí na špičkách, aby včas vyběhl proti útočníkovi soupeře.

7
    Zatím je hra velmi vyrovnaná, ale následný útok Sparty nic velkého nepřinesl.

9
    Nákop Sparty nic velkého nepřinesl a u balónu tak bude soupeř.

10
    Pražanům se útok nevydařil a dopředu tak jde pro změnu Příbram, ovšem nemůže se dostat přes řadu záložníků.

11
    Poté to tak zkusili hosté, ovšem ani tento centr do vápna nic nepřinesl.

12
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí jdou do vedení! Velice dobrá střela zpoza vápna zapadla přesně k levé tyči! Autorem branky je TOMÁŠ CABADAJ.
    12. - 1:0

14
    Brankář Kočí si nevěděl rady a nakonec jeho odkop trefil domácího hráče, ale míč skončil jen vedle brány.

15
    Hosté z Příbrami nyní mají míč ve své moci, ale následně přišla ztráta ve středu hřiště.

16
    Následně se Sparta dostala do protiútoku, ale po centru z levé strany přišla střela nad bránu Kočího.

18
    Nákop hostů nic nepřinesl a Štorc tak jen odkop balón.

19
    Posléze přišla další nepřesná přihrávka Příbrami a brankář Štorc tak opět jen odkopl míč.

21
    Nyní hra nepřináší nic zajímavého a hraje se převážně ve středu hrací plochy.

22
    Poté se Sparta snažila něco vymyslet, ovšem útok skončil jen střelou vedle brány.

23
    Sparta nyní získala autové vhazování na své polovině hrací plochy.

25
    Nyní se domácí dostali do velké šance, ovšem zakončení uvnitř vápna šlo těsně vedle pravé tyče!

26
    Následně se Příbram dostala ke střele, ovšem ta nakonec byla sražená.

27
    Nyní Sparta získala rohový kop z levé strany.

28
    Ovšem následný roh se převtělil v protiútok Příbrami, která se dostala až ke střele, ale ta skončila jen vedle domácí svatyně.

30
    Půl hodina hry je za námi a Sparta nyní získala rohový kop z pravé strany.

31
    Následně Pražané získali další rohový kop, tentokrát z levé strany, ale po chvíli přišel faul na brankáře.

33
    Domácí se opět dostali až do šestnáctky, ovšem tentokrát střela nepřišla.

34
    Nyní je hra přerušena, jelikož hostující hráč potřebuje ošetření a na hrací ploše jsou lékaři.

36
    Příbrami se zatím moc nedaří dostat dopředu kombinací po zemi a opět přichází ztráta.

38
    Ovšem následný centr Sparty skončil jen v moci brankáře Štorce.

39
    Hostující hráč se dostal ke střele, ovšem ta letěla jen vedle domácí svatyně.

40
    Obránce Příbrami zblokoval centr do vápna a následuje rohový kop pro Spartu.

42
    Hostující útočník se ocitl jen v ofsajdovém postavení a útok Příbrami je tak u konce.

44
    Příbram získala volný kop z pravé strany a mohou srovnat stav před přestávkou.

45
    Následně místo střely přišla jen přihrávka a po chvíli získala Příbram autové vhazování.

45

První poločas je u konce a Sparta zatím vede nad Příbramí 1:0. Od začátku utkání je domácí tým o něco lepší a ve 12. minutě se dostal do vedení po střele k levé tyči zpoza vápna.

Druhý poločas začne přibližně v 14:03.

46

47
    Sparťané se sice dostali dopředu, ale následně přišel faul z jejich strany.

48
    Příbram právě vstřelila branku!
    A je srovnáno! Hostující hráč se po skvělé přihrávce dostal do úniku a následně zakončil přesně mezi nohy brankáře Štorce. Autorem branky je JAN REZEK.
    48. - 1:1

49
    Opět se Příbram dostala dopředu, ale tentokrát skvěle zasáhl domácí obránce.

50
    Posléze se domácí hráč dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus letěl do míst, kde byl připraven Kočí.

51
    Je to gól a Sparta si tak po pár minutách bere opět vedení na svou stranu! Po centru z levé strany se domácí hráč ocitl sám před bránu a nakonec se štěstím dokázal dostat míč za záda Kočího! Autorem branky je ONDŘEJ NOVOTNÝ.
    51. - 2:1

53
    Opět se domácí dostali dopředu a následně se naprosto sám dostal sparťanský útočník do obrovské šance uvnitř vápna, ovšem míč napálil přímo do brankáře Kočího!

54
    Posléze se hosté ocitli v ofsajdové pasti.

55
    Nyní je hra přerušena, jelikož hostující hráč potřebuje ošetření od lékařů.

57
    S hostujícím hráčem to nevypadá dobře a stále je ošetřován.

58
    Hráč Příbrami je odnesen na nosítkách a za chvíli se bude moct pokračovat.

60
    Příbram se dostala až do vápna, ale nakonec se vše obešlo bez střely.

62
    Poté se dopředu dostala Sparta, ale ani tato střela nic vážnějšího nepřinesla a Štorc si s ní poradil.

63
    Dalekonosná rána hostujícího hráče nepřekvapila Štorce, který si s ní poradil.

65
    Příbram je nyní u balónu a bude se chtít dostat do nějaké šance.

66
    Ovšem poté přišla jen nepřesná přihrávka a následně šel míč do zámezí. Následuje tak odkop od brány Sparty.

68
    Hra je ve druhé půli vcelku vyrovnaná a u míče jsou nyní domácí.

70
    Posléze hosté dostali balón jen do zámezí a následuje autové vhazování pro Spartu.

71
    Sparta nyní získala volný kop z levé strany, ale ten nepřinesl nic vážnějšího.

73
    Sparta se ocitla jen v ofsajdové pasti a útok je u konce.

75
    Hra nyní nenabízí nic zajímavého a hraje se převážně ve středu hrací plochy.

77
    Příbram nyní získala volný kop z pravé strany a může srovnat stav utkání na 2:2.

78
    Ovšem následný centr zachytila obrana Sparty a domácí se okamžitě vydali dopředu.

79
    Protiútok Sparty, ale nepřinesl nic vážného, ovšem domácí jsou stále u balónu.

81
    Hra je opět přerušena, jelikož domácí hráč potřebuje ošetření.

83
    Domácí se dostali až do vápna, ale následně mu obránce překazil střelu.

85
    Je před námi posledních pět minut základní hrací doby a Sparta stále vede 2:1.

86
    Příbram se dostala k míči ve středu hrací plochy a následně přišel faul Sparty.

87
    Ovšem po následném centru skončil míč pouze za bránou Sparty a Štorc tak má odkop od své brány.

88
    Domácí nedokázali nic vymyslet směrem dopředu a hosté posléze získali autové vhazování.

89
    Sparta získala autové vhazování na své polovině hrací plochy.

90
    Poté se sice dostali k míči hosté, ale následně přišla jen nepřesná přihrávka.

90+1
    Příbram nyní drží míč na své polovině, ale následně přišla laciná přihrávka, po které se k míči dostala Sparta.

90+2
    Sparta mohla rozhodnout ve svůj prospěch, ale následná střela šla v tutovce vedle levé tyče!

90+3
    Hosté nyní získali rohový kop a pravděpodobně je to jejich poslední šance.

90+4
    Do vápna šel i brankář, ale Příbram nedokázala zakončit.

90+5
    Sparta nyní získala autové vhazování na polovině soupeře.

90+5

Je konec. Sparta si nakonec v domácím prostředí poradila s Příbramí výsledkem 2:1. Už ve 12. minutě poslal domácí do vedení Tomáš Cabadaj. První poločas tak skončil 1:0 pro domácí. Ovšem ve 48. minutě Příbram srovnala na 1:1, díky brance Jana Rezka. Ale odpověď Sparty byla rychlá, když se o tři minuty později prosadil Ondřej Novotný. Následně už branka nepadla.

Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 15:16.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:05:28)