Ajax – AEK Atény | 3:0 (kon.) | | | Šachtar – Hoffenheim | 2:2 (kon.) | | | Benfica – Bayern | 0:2 (kon.) |
Manchester City – Lyon | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – CSKA Moskva | 2:2 (kon.) | | | Real Madrid – AS Řím | 3:0 (kon.) |
Valencia – Juventus | 0:2 (kon.) | | | Young Boys – Manchester Utd. | 0:3 (kon.) |
Plzeň – CSKA Moskva | 1:1 (kon.) |
Sampdoria – Fiorentina | 1:1 (kon.) |
Brozany – Benešov | 1:1 (6:5 po pen.) | | | Dobrovice – Ústí n/O | 5:2 (kon.) | | | Jirny – Velvary | 0:0 (5:4 po pen.) |
Litoměřicko – Olympia Radotín | 3:2 (kon.) | | | Písek – Domažlice | 1:0 (kon.) | | | Převýšov – Karlovy Vary | 3:2 (kon.) |
Štěchovice – Králův Dvůr | 1:1 (7:6 po pen.) | | | Vyšehrad – Vltavín | 3:2 (kon.) | | | Živanice – Zápy | 1:3 (kon.) |
Olomouc – Sparta | 0:0 (5:6 po pen.) |
Olomouc – Sparta | 4:2 (kon.) |
po penal. (5:6)
SK Sigma Olomouc
0:0
(0:0)
AC Sparta Praha
Branky:
Rozhodčí: Machálek – Křepský, Ehrenberger
Diváci: 100
Karty: 43. Zima (OLO), 78. Grygar (OLO), 78. Galus (OLO) – 47. Štětina (SPA)
Neproměněná penalta:
SK Sigma Olomouc:
Trefil – David, Kratochvíl (64.Boukhatem), Zima, Vybíral (73.Kubáč), Raab, Langer, Grygar, Galus, Grečmal (81.Machala), Beňa
Náhradníci: Boukhatem, Macháček, Kubáč, Machala, Kodeš, Pitron
Trenér:
AC Sparta Praha: Janáček – Štětina, Gabriel (82.Hapal), Hucek, Alexandr, Konopásek, Ryneš (35.Radimský), Šnajdr, Čejka (64.Sejk), Hložek, Zuberu
Náhradníci: Benada, Hapal, Szewieczek, Vokřínek, Sejk, Radimský, Bláha
Trenér:
Náhradníci: Boukhatem, Macháček, Kubáč, Machala, Kodeš, Pitron
Trenér:
AC Sparta Praha: Janáček – Štětina, Gabriel (82.Hapal), Hucek, Alexandr, Konopásek, Ryneš (35.Radimský), Šnajdr, Čejka (64.Sejk), Hložek, Zuberu
Náhradníci: Benada, Hapal, Szewieczek, Vokřínek, Sejk, Radimský, Bláha
Trenér:
Rozhodčí: Machálek – Křepský, Ehrenberger
Diváci: 100
SK Sigma Olomouc: Trefil – David, Kratochvíl, Zima, Vybíral, Raab, Langer, Grygar, Galus, Grečmal, Beňa
Náhradníci: Boukhatem, Macháček, Kubáč, Machala, Kodeš, Pitron
AC Sparta Praha: Janáček – Štětina, Gabriel, Hucek, Alexandr, Konopásek, Ryneš, Šnajdr, Čejka, Hložek, Zuberu
Náhradníci: Benada, Hapal, Szewieczek, Vokřínek, Sejk, Radimský, Bláha
Rozhodčí: Machálek – Křepský, Ehrenberger.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Čejka, přichází Sejk.
Žlutou kartu dostává Galus (SK Sigma Olomouc).