Poprad – Žilina 6:3 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 1:2 (kon.) | Banská Bystrica – Nitra 6:5 (kon.)
Trenčín – MAC Budapešť 4:3 (po pr.) | Miskolc – Zvolen 0:5 (kon.) | Nové Zámky – Košice 2:3 (kon.)
HK Poprad
6:3 (2:2, 3:0, 1:1)
MsHK Žilina
Pátek 21.09.2018, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 4. kolo

59:44
    Poprad právě vstřelil branku!
    Prudkou přihrávku do obranného pásma Kučný nezpracoval, PATRIK SVITANA se kolem něj protlačil a bez potíží posunul puk do prázdné branky. Asistence: Lukáš Kozák, Patrik Koyš.

52:34
    Puk brankovou čáru nepřekročil.

51:53
    Jozef Balej napřáhl na modré čáře a poslal tvrdou střelu příklepem. Vošvrda střelu vyrazil do vzduchu. Puk tancoval na úrovni brankové čáry, ale zřejmě ji nepřekročil. Po přerušení se rozhodčí ještě podívá na video.

49:50
    Žilina si zahraje přesilovku. Radomír Heizer (POP) si odsedí dvě minuty za vražení na hrazení.

48:08
    Žilina vstřelila branku!
    PETR BERÁNEK dostal nahrávku mezi kruhy a tvrdou střelou překonal Vošvrdu. Asistence: René Piegl, Lukáš Hvila.

39:39
    Po střele od modré čáry se puk odrazil před prázdnou branku pro jednoho z Vlků, který ale nedokázal skákavý kotouč zkrotit.

39:31
    Je tady první přesilovka Žiliny. Dvě minuty za držení si odpyká Joona Erving (POP).

37:12
    PATRIK SVITANA využívá přesilovou hru, když si puk svezl na vrchol kruhů a tvrdou ránou zakončil na vzdálenější tyč. Asistence: Lukáš Paukovček.

35:25
    Poprad si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za sekání si odpyká Richard Jenčík (ZIL).

34:27
    Poprad dokázal vytvořit obrovský závar před žilinskou brankou, Mikoláš bezmocně ležel před ní, ale hosté dokázali situaci uklidnit a poslat puk do středního pásma.

31:56
    Surovka se dostal před brankou k odraženému kotouči, ale Vošvrda jeho pokus vykopl betonem!

29:43
    Dvě minuty za napadení si odpyká Richard Jenčík (ZIL).

22:45
    Střídání v týmu MsHK Žilina: ze hřiště odchází Horčička, přichází Mikoláš.

22:45
    RADOSLAV MACÍK měl při přechodu do útočného pásma trochu potíže se zpracováním puku, nakonec jej ale zkrotil a vystřelil na Horčičkovu lapačku. Ten puk nedokázal chytit a odchází střídat. Asistence: Peter Bjalončík.

22:12
    Bjalončík našel mezi kruhy volného RASTISLAVA VÁCLAVA, který zavěsil přesně pod horní tyč. Asistence: Peter Bjalončík, Marcel Petran.

19:06
    Neuvěřitelná přihrávka Matúše Paločka zpoza branky našla přesně hůl PETERA BJALONČÍKA, jenž měl opět zpola odkrytou branku. Asistence: Matúš Paločko, Ján Ťavoda.

16:08
    Poprad si zahraje přesilovku. Dvě minuty za držení si odpyká Jiří Kučný (ZIL).

12:38
    RICHARD JENČÍK dostal přesnou přihrávku do jízdy a v samostatném úniku prostřelil Vošvrdu přesnou střelou. Asistence: Rudolf Huna.

08:55
    Kozák dostal nabídku na střelu mezi kruhy, ale zezadu k němu přijel jeden z hostů a připravil ho o puk.

06:49
    Vedení domácích nemělo dlouhého trvání. IVAN JANKOVIČ vystřelil od levého mantinelu a překvapil brankáře Vošvrdu. Asistence: Peter Húževka.

05:33
    Abdul se dostal s pukem před branku a také ke střele. Horčička puk vyrazil zpět k němu, a Abdul ho dokázal přisunout na druhou tyč k PETERU BJALONČÍKOVI, jenž už měl jednoduchou práci. Asistence: Jindřich Abdul, Marek Zagrapan.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 6. Bjalončík (Abdul, Zagrapan), 20. Bjalončík (Paločko, Ťavoda), 23. Václav (Bjalončík, Petran), 23. Macík (Bjalončík), 38. Svitana (Paukovček), 60. Svitana (Kozák, Koyš) – 7. Jankovič (Húževka), 13. Jenčík (Huna), 49. Beránek (Piegel, Hvila)

HK Poprad: Vošvrda (Gračnar) – Kozák, Fabian (C), Brejčák (A), Petran, Erving, Salija, Ťavoda, Karlsson – Svitana (A), Mlynarovič, Koyš – Takáč, Heizer, Václav – Zagrapan, Paukovček, Abdul – Paločko, Bjalončík, Macík
    MsHK Žilina: Horčička (od 23. Mikoláš) – Kučný, Bagin, Jankovič, Žilin, Piegl, Matejka, Mendrej – Jenčík, Surovka, Ru. Huna (A) – Bárta, Huževka (A), Balej (C) – Beránek, Ondruš, Hvila – Síkela, Rehák, Hrazdira

Rozhodčí: Kalina, Adamec – Kollár, Rojík