Philadelphia – NY Rangers 2:4 (kon.) | Tampa – Florida 6:2 (kon.) | Winnipeg – New Jersey 3:5 (kon.)
Chicago – Ottawa 1:2 (kon.) | Edmonton – Arizona 3:2 (po pr.) | San Jose – Calgary 3:4 (kon.)

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:02

Ve třetí třetině dokázal domácí celek zdramatizovat zápas, dostal se na dostřel jediné branky. V poslední minutě hráli Sharks bez brankáře, ale power play nedokázali proměnit. Tento duel vyhrává Calgary 4:3.

59:16
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v útočném pásmu San Jose.

59:10
    Smith kryje kotouč po střele od modré čáry. Karlsson zakončoval, následně se o dorážku pokoušel Hertl.

59:03
    Oddechový čas pro domácí.

59:03
    Smith kryje do rukavice kotouč po střele soupeře.

58:50
    Couture minul branku ránou z první z prostoru mezi kruhy.

58:34
    Domácí hrají v šesti bez brankáře.

58:20
    San Jose se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu, hosté hrají velmi dobře.

57:43
    Hamonic využil špatné domácí rozehrávky, puk získal mezi kruhy a rychle vypálil. Jeho ránu přizvedl gólman do ochranné sítě nad brankou.

57:10
    Flames se pokouší držet hru co nejdál od své branky, do útočného pásma se bezhlavě nehrnou.

56:47
    Sharks mají nyní převahu a snaží se vstřelit vyrovnávající branku.

56:00
    Domácí celek přečkal oslabení, nyní už hraje v plném počtu. Karlsson minul branku.

55:24
    Stone si najížděl před branku, kotouč se k němu ale nedostal. Výborně zapracovala obrana Sharks.

55:01
    Posledních pět minut zbývá do konce třetí třetiny, domácí hokejisté stále prohrávají o jednu branku.

54:40
    Přesilovku hrají hostující hokejisté, ti se však nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Suomela (Karlsson, Labanc), 38. Suomela (Burns, Ryan), 51. Meier (Kane, Braun) – 12. Giordano (Backlund), 17. Lindholm (Gaudreau), 24. Hamonic (Backlund, Ryan), 34. Neal (Lindholm, Hamonic)

San Jose Sharks: Jones (Bibeau) – Dillon, Vlasic, Ryan, Braun, Karlsson Burns – Pavelski, Kane, Thornton, Sörensen, Donskoi, Meier, Couture, Suomela, Hertl, Chartier, Labanc, Karlsson
    Calgary Flames: Smith (Gillies) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Valimäki, Stone – Gaudreau, Monahan, Lindholm – Tkachuk, Backlund, Frolík – Dube, Ryan, Neal – Bennett, Jankowski, Czernik

Rozhodčí: Luxmore, Brenk, Galloway, Suchánek

Diváci: 13 999