Žižkov – Táborsko 2:1 (kon.) | Brno – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Vlašim – Sokolov 3:0 (kon.)
Č. Budějovice – Znojmo 1:2 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
2:1 (1:1)
FC SILON Táborsko
Neděle 30.09.2018, 10:15 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

To je z naší strany vše. My děkujeme za pozornost a někdy na viděnou. (12:34:11)

Dnešní zápas je u konce! Mohli jsme vidět překvapivě pohledné utkání, které mělo velmi zajímavou a emotivní koncovku! Tři bodu zůstávají na Žižkově.

První gól utkání vstřelil v 9. minutě Batioja! Trefil se nádhernou dělovkou zpoza vápna do šibenice táborské branky.

Vyrovnání přišlo ve 32. minutě z kontroverzní penalty. Rozhodčí si za její odpískání vyslyšel několik peprných výrazů od žižkovských fanoušků. Musiol se ale v koncovce nespletl a skóroval.

Rozhodující okamžik utkání přišel v 87. minutě! Rondič se totiž po centru z levé strany hřiště prosadil do hostující branky! Žižkovské tribuny jásali! Ani ne o minutu později ale přišlo vyrovnání! Gól Táborska ale po dlouhé odmlce zrušil pomezní rozhodčí. Jednalo se prý o ofsajd.

90+1

89
    Táborsko se radovalo z vyrovnání, ale nakonec předčasně! Gól Navrátila je kvůli ofsajdu odvolán!

87
    Žižkov právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Za minut dvanáct se prosadil po centru z pravé strany žižkovský hrdina IMAD RONDIČ. Mířil pod pravou šibenici!

85
    Vojtěch Šandera si za tvrdý zákrok vysloužil žlutou kartu!

84
    Centr Andrei Sinteana skončil v náručí hostujícího brankáře Michala Tomy.

83
    David Březina teď akrobatickým pokusem hasil rodící se příležitost Žižkova! Červeno-bílým už zbývá jen málo minut do konce! Teď se navíc hra bude přerušovat kvůli zranění jednoho z táborských hráčů.

81
    Christian Frýdek odstupuje ze hry, nahradí ho Jakub Kopřiva.

80
    Ani jeden z hráčů Žižkova teď nebyl schopen propálit val táborských těl! Pokud by se to povedlo! Byla by to jasná gólová příležitost!

79
    Andrei Sentean si krátko po střídání připisuje zákrok za žlutou kartu. Do hry vstupují emoce a vypadá to, že se ke konci zápasu přitvrdí.

78
    Ondřej Švejdík povedenou přihrávkou našel nabíhajícího Augusta Batioja. Ten z otočky pálil na hostující branku, mířil ale pouze do míst, kde už stál připravený Michal Toma.

77
    Dva hráči se teď smolně střetli kotníky. Sudí nakonec míč přisoudil žižkovskému celku.

76
    Miroslav Podrazký špatně přenesl hru na druhou stranu žižkovského útoku. Tam už čekal připravený obránce Táborska, který se teď žene do rychlého brejku.

75
    Další zákrok brankáře. A opět se jednalo o sražený balón žižkovských hráčů.

74
    Oba brankáři si připisují po jednom zpracovaném sraženém míči. Hře chybí v posledních 5 minutách potřebná přesnost.