Valladolid – Huesca 1:0 (kon.) | Atlético – Real Betis 1:0 (kon.) | Espanyol – Villarreal 3:1 (kon.)
Sevilla – Celta Vigo 2:1 (kon.) | Valencia – Barcelona 1:1 (kon.)
Sevilla FC
2:1 (1:0)
Celta de Vigo
Neděle 07.10.2018, 18:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španělská LaLiga • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:25:14)

Fauly: 14:9.

Je konec. Sevilla nakonec dokázala zvítězit na domácí půdě 2:1.
    Už ve 13. minutě musel předvést své kvality Tomáš Vaclík a poradil si se střelou Sista. Následně toho nebylo moc k vidění, ale ve 39. minutě se prosadili domácí. Pablo Sarabia si naskočil na centr z pravé strany od Navase a hlavou zakončil přesně k levé tyči.
    Ve 47. minutě musel Vaclík vytáhnout další zákrok, tentokrát proti střele Navase. O dvě minuty později udělal hostující obránce chybu a Ben Yedder dostal přihrávku na zlatém podnose, ale v tutovce přestřelil. V 58. minutě tady byla komplikace pro hosty, když byl vyloučen po druhé žluté kartě Araujo. O dvě minuty později to byl opět Ben Yedder, který se ocitl v tutovce, ale ani napodruhé jí neproměnil. V 62. minutě se už ale právě Ben Yedder dočkal a vstřelil gól po přihrávce Banegy, který nejprve nebyl uznán, ale po přezkoumání videa už ano. V 85. minutě dal naději hostů Boufal, který předvedl skvělé sólo od poloviny hřiště a na hranici vápna vypálil přesně k pravé tyči. Konec zápasu už si Sevilla pohlídala a vyhrála.

90+3

90+3
    Následně se k míči sice dostala Celta Vigo, ale nic velkého z toho nebylo a nyní už je to domácí Navas, který drží balón na pravé straně.

90+2
    Sevilla nepouští soupeře k míči a drží balón na polovině hostů.

90+1
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Éver Banega, přichází Roque.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Ovšem následný centr odvrátil domácí hráč na hranici vápna, odkud přišla rána hostujícího hráče, ale ta byla hodně hodně nepovedená a letěla někde kolem čtyřicáté řady sedadel.

89
    Celta Vigo tak má nyní jednu z posledních možností, jelikož má volný kop na pravé straně.

88
    Guilherme Arana se nyní provinil faulem, když poslal k zemi soupeře a uviděl žlutou kartu.

87
    Nyní se hostující hráč Boufal provinil faulem ve středu hrací plochy.
    85. Sofiane BOUFAL - 2:1

85
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    No pozor! SOFIANE BOUFAL to vzal celé na sebe a z poloviny hrací plochy se dostal s míčem až na hranici vápna, odkud vypálil přesně k pravé tyči kolem obránce a dává tak naději svému týmu!

84
    Maxi Gómez se snažil něco vymyslet, ale provinil se faulem.

83
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází David Juncà, přichází Junior Alonso.

81
    Následný rohový kop sice nic nepřinesl, ale posléze to bude další roh, když byl centr Banegy odvrácen do zámezí.

80
    Nyní potřeboval hostující hráč ošetření a hra tak byla přerušena.

78
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Quincy Promes.

Michal Raška

Branky: 39. Sarabia (Navas), 62. Ben Yedder (Sarabia) – 85. Boufal

Karty:   16. Banega (SEV), 55. Carriço (SEV), 88. Arana (SEV) – 52. Roncaglia (CVG), 55. N. Araujo (CVG)   58. N. Araujo (CVG)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:9.
    Sevilla FC: Vaclík – Carriço, Kjaer, Sergi Gómez – Navas (C), Sarabia, Banega (90+1. Roque), F. Vázquez, Arana – Ben Yedder (78. Promes), André Silva.
    Náhradníci: Soriano – Nolito, Gnagnon, Roque, Muriel, Promes, Aleix Vidal.

Celta de Vigo: S. Álvarez – Roncaglia, N. Araujo, Cabral – Mallo (C), Beltrán, Lobotka, Juncà (83. Alonso) – Aspas (70. Boufal), Sisto – Gómez.
    Náhradníci: Blanco – Alonso, Boufal, Eckert, Méndez, Yokuşlu, K. Vázquez.

Rozhodčí: Pablo González Fuertes – Alfredo Rodríguez Moreno, Aitor Villate Martínez