Karviná – Dukla Praha | 0:2 (kon.) | | | Opava – Bohemians 1905 | 0:1 (kon.) | | | Jablonec – Slovácko | 2:0 (kon.) |
Plzeň – Teplice | 1:0 (kon.) | | | Slavia – Příbram | 4:1 (kon.) |
Táborsko – Prostějov | 1:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Žižkov | 3:1 (kon.) |
Fulham – Arsenal | 1:5 (kon.) | | | Southampton – Chelsea | 0:3 (kon.) | | | Liverpool – Manchester City | 0:0 (kon.) |
Valladolid – Huesca | 1:0 (kon.) | | | Atlético – Real Betis | 1:0 (kon.) | | | Espanyol – Villarreal | 3:1 (kon.) |
Sevilla – Celta Vigo | 2:1 (kon.) | | | Valencia – Barcelona | 1:1 (kon.) |
Freiburg – Leverkusen | 0:0 (kon.) | | | Hoffenheim – Frankfurt | 1:2 (kon.) | | | RB Lipsko – Norimberk | 6:0 (kon.) |
Janov – Parma | 1:3 (kon.) | | | AC Milán – Chievo | 3:1 (kon.) | | | Atalanta BC – Sampdoria | 0:1 (kon.) |
Lazio – Fiorentina | 1:0 (kon.) | | | Neapol – Sassuolo | 2:0 (kon.) | | | Spal – Inter | 1:2 (kon.) |
Bordeaux – Nantes | 3:0 (kon.) | | | Marseille – Caen | 2:0 (kon.) | | | Monaco – Rennes | 1:2 (kon.) |
PSG – Lyon | 5:0 (kon.) |
Trnava – Sereď | 2:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) |
Ostrava – Zlín | 1:1 (kon.) |
Karlovy Vary – Zápy | 0:0 (6:7 po pen.) | | | Benešov – Domažlice | 3:1 (kon.) | | | Brozany – Vyšehrad | 0:1 (kon.) |
Jirny – Živanice | 0:0 (5:4 po pen.) | | | Štěchovice – Písek | 3:2 (kon.) |
Uničov – D. Benešov | 5:0 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Vyškov | 2:4 (kon.) | | | Vrchovina – Zlínsko | 3:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 2:6 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 2:6 (kon.) |
Žilina B – Inter Bratislava | 4:3 (kon.) |
Emmen – Sittard | 3:3 (kon.) | | | Arnhem – Heracles | 4:0 (kon.) | | | Willem II – Feyenoord | 1:1 (kon.) |
Ajax – Alkmaar | 5:0 (kon.) |
Waregem – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Standard – Club Brugge | 3:1 (kon.) | | | Gent – Genk | 1:5 (kon.) |
Boavista – Aves | 1:0 (kon.) | | | Benfica – Porto | 1:0 (kon.) | | | Portimonense – Sporting | 4:2 (kon.) |
Wacker – Linz | 1:0 (kon.) | | | Rapid – Mattersburg | 1:0 (kon.) | | | Sturm Graz – Salzburg | 1:2 (kon.) |
Jenisej – Spartak | 2:3 (kon.) | | | Groznyj – Machačkala | 0:0 (kon.) | | | Zenit – FK Krasnodar | 2:1 (kon.) |
CSKA Moskva – Lok. Moskva | 0:1 (kon.) |
Arka – Zagłębie | 3:1 (kon.) | | | Korona – Jagiellonia | 1:1 (kon.) | | | Cracovia – Wisla Krakov | 0:2 (kon.) |
konec
TJ Štěchovice
3:2
(2:0)
FC Písek
David Suchý
Branky:
3. Batka, 18. Díl, 83. Volešák – 58. Voráček, 69. Švejda
Rozhodčí: Šťastný – Martínek, Mrkáček
Diváci: 200
Karty: 80. Batka (STE), 88. Švejda (STE) – 34. Milec (PIS), 51. Vávra (PIS), 82. Benetka (PIS)
Neproměněná penalta:
TJ Štěchovice:
Řehák – Švejda (C), Košata, Pavlík, Volešák, Kučera, Batka, Díl (90. Müller), Novák (88. Kučaba), Greš (62. Štědronský), Těžký
Náhradníci: Vašák – Milojević, Štědronský, Müller, Kučaba
Trenér:
FC Písek: Hajdušek – Hanzlík, Holý, Benetka, Vávra, Milec (C), Held (75. Pinc), Voráček, Januška, Hrachovec, Presl (75. Ric)
Náhradníci: Varyš – Kulík, Ric, Pinc, Vacovský
Trenér:
Náhradníci: Vašák – Milojević, Štědronský, Müller, Kučaba
Trenér:
FC Písek: Hajdušek – Hanzlík, Holý, Benetka, Vávra, Milec (C), Held (75. Pinc), Voráček, Januška, Hrachovec, Presl (75. Ric)
Náhradníci: Varyš – Kulík, Ric, Pinc, Vacovský
Trenér:
Rozhodčí: Šťastný – Martínek, Mrkáček
Diváci: 200
Domácí si berou vedení zpět! Štěchovice rozehrály rohový kop nakrátko, následně měl Košata spoustu času na centr, který si na malém vápně našel LADISLAV VOLEŠÁK, jehož hlavička směřovala mimo dosah Hajduška.