Chabarovsk – Magnitogorsk 3:4 (kon.) | Vladivostok – Čeljabinsk 2:7 (kon.) | Kunlun – Jekatěrinburg 2:5 (kon.)
Novosibirsk – Riga 6:3 (kon.) | Barys – HC Slovan 3:0 (kon.) | Omsk – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
Barys Nur-Sultan
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Neděle 07.10.2018, 13:05 • Kazachstan Arena • KHL

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (15:27:48)

ČESKÁ STOPA:

Dominik Hrachovina (AST): do utkání nezasáhl
    Jakub Štěpánek (SBA): 25 zák., 3 góly, úsp. 89,3%
    Michal Řepík (SBA): 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:24
    Rudolf Červený (SBA): 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:49
    Lukáš Klok (SBA): 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:10

Svěřenci Andreje Skabelky splnili roli favorita a na domácím ledě udolali bratislavský Slovan 3:0. Domácí o svém vítězství rozhodli na konci první a na začátku druhé třetiny kdy se prosadili Ševčenko a Michajlis. Slovan se mohl vrátit do zápasu v přesilových hrách, v nichž to ale hostům dnes vůbec nešlo. V samotném závěru druhé třetiny zvýšil na konečných 3:0 Valk, třetí část zápasu už se dohrávala jen z povinnosti.

59:08
    Probíhá poslední minuta první třetiny a hokejisté Astany si už jen vyměňují kotouč ve středním pásmu.

58:20
    Svěřenci Vladimíra Országha teď jen vyhodili puk do útočného pásma, v závěru třetí třetiny už se na ledě nic zajímavého neodehrává.

57:29
    Domácím byl při pokusu o přechod do útočné třetiny odpískán ofsajd, následovat tak bude další buly ve středním pásmu.

56:38
    Roman Starčenko (AST) se ochotně skácel k zemi po souboji s Rudolfem Červeným (SBA), vyloučeni ale budou po této situaci oba – jeden za filmování, druhý za hákování.

56:19
    André Petersson dostal nabito na levý kruh, skákavý pas si ale nedokázal zpracovat.

55:35
    Kyle Chipchura vyhazuje kotouč až ke Karlssonovi, hokejisté Barysu jsou i v této přesilovce zatím bezradní.

54:57
    Rozhodčí ve třetí třetině vylučují úplně všechno, nyní na trestnou lavici míří Andrej Meszároš (SBA), a to za podražení.

54:05
    Hra byla po delší době přerušena, následovat bude ještě jedna komerční přestávka.

53:10
    K velké radosti publika se domácí dokázali osvobodit, Dietz už se pomalu začíná chystat k návratu na ledovou plochu.

52:19
    Lukáš Klok to zkusil od modré, Henrik Karlsson ale jeho pokus bez potíží polapil a pro jistotu přerušil hru.

51:25
    Teď si navíc Slovan zahraje přesilovku, Darren Dietz (AST) půjde pykat na dvě minuty za krosček.

50:39
    Bratislavští hokejisté se opět osvobozují, zdá se, že hosté přečkají i třetí na sebe navazující oslabení bez inkasovaného gólu.