Nový Jičín B – Frýdek-M. "B" 1:2 (po pr.) | Černošice – Čáslav 6:7 (kon.) | Králův Dvůr – Žabonosy 4:2 (kon.)
Veselí nLuž. – Radomyšl 5:2 (kon.) | Milevsko – Humpolec 9:3 (kon.) | Stadion Cheb – Čerti Ostrov 18:4 (kon.)
HC Turnov – Slavoj Liberec 4:8 (kon.) | Velká Bíteš – Rosice 4:3 (1:0 po s.n.) | Březina – Blansko 2:5 (kon.)
Břeclav – Uničov 4:3 (po pr.) | Uh.Brod – SHKM Hodonín 4:7 (kon.) | HC Karviná – H. Benešov 9:1 (kon.)
Krnov – HC Wolves Český Těšín 4:1 (kon.) | Rožnov A – Bohumín 0:4 (kon.) | Mělník – V.Popovice 5:3 (kon.)
Vel.Meziříčí – Kroměříž 11:4 (kon.) | Příbram – Poděbrady 3:4 (kon.) | HC Domažlice – Třemošná 6:4 (kon.)
Trstěnice – HC Baník Sokolov B 3:4 (0:1 po s.n.) | Kralupy n. Vltavou – Lev Benešov 3:10 (kon.) | Kaznějov – HC Rokycany 3:7 (kon.)
Neratovice – Ml. Boleslav B 4:7 (kon.) | Kobra B – HC TNP Praha 1:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Farmáři Trstěnice
3:4 (2:1, 0:2, 1:0 - -:-)
HC Baník Sokolov B
Sobota 06.10.2018, 18:00 • M. Lázně • Krajská liga: Plzeňský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (10:47:52)
     
    60:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Baník Sokolov B.

    Rozhodující nájezd proměnil DAVID PRACHAŘ!
     
    5. série
    0:1
    Aleksandr Brytkov neproměňuje.
     
    5. série
    0:1
    Lukáš Pastier neproměňuje.
     
    4. série
    0:1
    Karel Večeřa neproměňuje.
     
    4. série
    0:1
    David Prachař proměňuje!
     
    3. série
    0:0
    Ladislav Sádlo neproměňuje.
     
    3. série
    0:0
    David Fečo neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Josef Pech neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Ivan Říha neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Ilja Bubenščikov neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Filip Hauzr neproměňuje.
     
    Kdo získá dva body rozhodnou samostatné nájezdy.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    58:04
    Trstěnice právě vstřelily branku!
    Domácímu celku se povedlo vyrovnat zásluhou ILJI BUBENŠČIKOVA – 3.3! Asistence: Karel Večeřa.
     
    58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.
     
    57:02
    Domácí v plném počtu.
     
    55:10
    Hosté v plném počtu.
     
    55:02
    Vyloučení v týmu HC Farmáři Trstěnice (Jakub Škornička – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Martin Kadlec.
    Branky a nahrávky: 3. Večeřa (Bubenščikov), 8. Bubenščikov (Večeřa, Sádlo), 59. Bubenščikov (Večeřa) – 11. Salajka (Hauzr), 21. Veverka, 32. Hudák (Pastier), rozh. náj. Prachař

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Hauzr (BSB)
    0:0   Bubenščikov (TRS)
    2. série:
    0:0   Říha (BSB)
    0:0   Pech (TRS)
    3. série:
    0:0   Fečo (BSB)
    0:0   Sádlo (TRS)
    4. série:
    0:1   Prachař (BSB)
    0:1   Večeřa (TRS)
    5. série:
    0:1   Pastier (BSB)
    0:1   Brytkov (TRS)


    HC Farmáři Trstěnice: Mráz – Škornička, Brytkov, J. Pech, J. Novák – M. Novák, A. Kadlec, Bubenščikov, Sádlo (C), M. Kadlec, Peschel, Šťástka, Večeřa (A).
    HC Baník Sokolov B: Frček – Lisý, Koco, Prachař, Veverka, Bodnár, Pastier – Hudák, Hafijanič, Říha (C), Hauzr, Pfister, M. Fečo, Šneberk, Salajka.

    Rozhodčí: Holý – Baxa, Duršpek