Pondělí 08.10.2018, 18:00 • Aréna Sparta • Livesport Superliga • 8. kolo
    58:52 Pavel ČIHÁK - 4:3

58:52
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Bohemka nakonec snižuje! Autorem branky je PAVEL ČIHÁK, který krásnou střelou dává Bohemians lehkou naději. Uvidíme, co se bude dít v poslední minutě utkání! Asistence: Matyáš Krebner.
    51:51 Jakub BURŠÍK - 4:2

51:51
    Autorem branky je JAKUB BURŠÍK, který v sedmnácti letech střílí další branku v nejvyšší soutěži a snižuje stav utkání na 4:2! Snad se to lehce zdramatizuje, ať se máme na to dívat.
    47:11 Lukáš UJHELYI - 4:1

47:11
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ UJHELYI, který získal míček po chybě Čiháka a svůj brejk proměnil střelou do pravé šibenice. Asistence: Robert Košir.
    26:11 Patrik ŠEBEK - 3:1

26:11
    Autorem branky je PATRIK ŠEBEK, který zužitkoval dobrý pas Krbce a snižuje stav utkání na 3:1. Asistence: Kryštof Krbec.
    18:48 Marek ZOUZAL - 3:0

18:48
    Autorem branky je MAREK ZOUZAL, který dostal přesnou přihrávku od Kareše při brejku dva na jednoho. Celou akci načal brankář Beneš, který krásným pasem nastartoval třetí branku v utkání. Asistence: Michal Kareš.
    14:21 Kryštof KRBEC - 2:0

14:21
    Autorem vlastní branky je KRYŠTOF KRBEC, který míří do vlastní brány po střele Luky Časara od mantinelu. Sparta vede 2:0 a zkušeně ovládá první třetinu utkání.
    13:05 Dominik BARTOŠ - 1:0

13:05
    Autorem branky je DOMINIK BARTOŠ, který byl překonal Kotoučka, který před sebe vyrazil míček po pokusu Kareše otočením kolem brány.. Asistence: Michal Kareš.

Ondřej Klos

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Bartoš (Kareš), 15. Krbec (vla.), 19. Zouzal (Kareš), 48. Ujhelyi (Košir) – 27. Šebek (Krbec), 52. Buršík, 59. Čihák (Krebner)

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Bartoš, Čermák, Garčar, Marvánek, Zeman, Křenek, Kalaš – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Bína, Svatoš, Burian – Pražák, Kareš, Krejča – Veselý, Časar.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (Kratěk) – Dobisík, Zezulka, Forman, Křivanec, Šneberger, Šefčík, Čihák, Krbec – Šebek, Krebner, Juha – Netrefa, Buršík, Chudina – Kindl, Cabejšek, Růžek.

Rozhodčí: Martin Valenta a Michal Žďárský