Tychy – Bolzano 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Zug 2:3 (kon.) | Eisbären – Něman Grodno 4:1 (kon.)
Bern – Salzburg 2:1 (2:1 po s.n.) | Rouen – Norimberk 4:2 (kon.)
GKS Tychy
5:3 (2:2, 1:1, 2:0)
HC Bolzano
Středa 10.10.2018, 17:30 • Stadion Zimowy • Hokejová Liga mistrů • Skupina C

Ode mne to je pro toho utkání již vše, přeju Vám příjemný zbytek večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (19:53:41)

V dnešním utkání jsme nakonec viděli osm branek. Skóre dnešního zápasu otevřel Michnov. Za hosty vyrovnal Bernard. Poté poslal domácí zpět do vedení parádní brankou Cichy. Ihned na druhé straně vyrovnal Insam a to bylo pro první třetinu vše. Ve druhé třetině si domácí vzali vedení zpět po chybě Irvinga za brankou udeřil Klimenko. Hosté opět vyrovnali tentokrát Crescenzim ve vlastním oslabení, to bylo pro druhou třetinu vše. Ve třetí třetině daval počtvrté domácím vedení využitou přesilovou hrou Cichy a výhru po chybě Norlunda zpečetil výhru pro domácí Jeziorski.

Máme tu konec dnešního utkání a domácí se postarali o prvotřídní senzaci na úkor italského Bolzana. Připisují si do tabulky první body. Třetí třetina přinesla dvě branky do Irvingovi sítě. Nejprve využil přesilovou hru MICHAEL CICHY a poté do prázdné branky pečetil výhru BARTLOMIEJ JEZIORSKI.

59:58
    Ránu MacKenziho Murray chytá.
    59:29 Bartlomiej JEZIORSKI - 5:3

59:29
    GKS Tychy právě vstřelil branku!
    Nordlund chybuje a domácí rozhodují o osudu dnešního utkání. Chybu dokázal potrestat BARTLOMIEJ JEZIORSKI. Asistence: Radoslaw Galant, Michal Kotlorz.

59:07
    Icing Tychy. Tlak Bolzana se pořád stupňuje.

58:59
    Střela švihem od Nordlunda končí v náručí Murrayho.

58:30
    Domácí vyhodili, ale icing z toho nebyl k údivu hostů.

58:18
    Hosté bez brankáře.

58:18
    Oddechový čas pro hosty.

58:18
    Rána MacKenziho brankou nekončí. Poté se strhla na brankovišti mela.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:59
    Šance Nordlunda byla zablokovaná.

56:17
    Domácí ujeli dva na jednoho, ale Cichy si nepřipsal hattrick v dnešním utkání.

55:48
    Domácí nahazují puk do pásma a hlídají si svojí modrou čáru.

55:21
    Postavení Crescenziho v brankovišti. Hosté začínají být podráždění.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 7. Michnov (Sýkora), 18. Cichy (Szczechura), 22. Klimenko (Szczechura, Cichy), 54. Cichy (Komorski), 60. Jeziorski (Galant, Kotlorz) – 15. Bernard, 19. Insam (Crescenzi), 39. Crescenzi (Blunden)

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) – Pociecha, Ciura – Bryk, Bizacki – Kotlorz, Novajovský – Kolarz – Sýkora, Komorski, Michnov – Kogut, Rzeszutko, Bagiński – Klimenko, Cichy, Szczechura – Gościński, Jeziorski, Galant, Witecki
    HC Bolzano: Irving (Smith) – Nordlund, Glira – Geiger, Campbell – Marchetti, MacKenzie – Brighenti – Petan, Findlay, Blunden – Miceli, Crescenzi, Insam – Deluca, Kuparinen, Carozza – Schweitzer, Bernard "C", Frank

Rozhodčí: Smetana L., Baca M. – Moszczyński W., Zien V.