Sparta – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 2:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Plzeň – Litvínov 4:1 (kon.) | Vítkovice – Liberec 6:4 (kon.)
Pardubice – K. Vary 1:7 (kon.)
Piráti Chomutov
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Neděle 21.10.2018, 15:30 • ROCKNET ARÉNA Chomutov • Tipsport extraliga • 12. kolo

59:53
    Dravecký v samotném závěru vyhazuje puk mimo hřiště. Za to si jde sednout na dvě minuty.

59:16
    Za vhození lahve na led po inkasované brance dostává domácí lavička dvou minutový trest. Ten odpyká Jan Havel.

59:06
    Z závěru utkání oslabí svůj tým Lukáš Vantuch. Za sekání si půjde sednout na trestnou lavici.

44:00
    Vyhodit se nyní vůbec nepovedlo Martinu Gernátovi. Puk skončil v hledišti.

33:28
    Po kličce Petr Koblasa povalil gólmana hostů. Za tento zákrok si půjde sednout na dvě minuty.

24:40
    Radek Duda měl nabito na levé straně, ale do rány mu padl Milan Doudera, který tak za pád pod nohy půjde na trestnou lavici.

21:18
    A opět domácí faulují v útoku. Za zbytečný krosček si jde sednout Tomáš Svoboda.

13:23
    Za vysokou hůl si nyní půjde sednout Tomáš Marcinko na dvě minuty na trestnou lavici.

09:50
    Za faul na Radka Dudu si půjde sednout na lavici hanby David Musil. Dvě minuty za sekání.

03:45
    Marek Tomica podrazil hostujícího hráče v útočné třetině. Za to putuje na trestnou lavici.

Ondřej Bartůněk

Branky a nahrávky: 17. V. Růžička (Flemming), 26. Marjamäki (Mrázek, Vantuch) – 6. Werek (Gernát, Polanský), 30. Chmielewski (Hrňa, Werek), 60. Hrňa (Krajíček, Martin Růžička)

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Stezka) – Knot, Dietz, Valach, Mrázek, Flemming, Štich, Buchtela – Duda, V. Růžička, Tomica – T. Svoboda, Klhůfek, Sklenář – J. Stránský, Vantuch, Marjamäki – J. Havel, Huml, Koblasa.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (L. Daneček) – Krajíček, Gernát, D. Musil, Galvinš, Adámek, M. Doudera – Martin Růžička, Marcinko, Dravecký – Svačina, Polanský, Adamský – Hrňa, Werek, Roberts Bukarts – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Cienciala – Chmielewski.

Rozhodčí: Petružálek, Bejček – Gerát, Hynek