Philadelphia – Colorado 1:4 (kon.) | Detroit – Carolina 1:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 5:4 (po pr.)
Vancouver – Washington 2:5 (kon.)
Detroit Red Wings
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Carolina Hurricanes
Úterý 23.10.2018, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

58:16
    Nešťastná chvilka pro Hamiltona. Obránce Caroliny vyhodil kotouč do hlediště a Detroit bude mít obrovskou šanci vyrovnat.

53:35
    Detroit si zahraje přesilovou hru! Za vražení na hrazení je vyloučen na dvě minuty Martinook. Velká šance na srovnání výsledku.

39:55
    Red Wings si nakonec jednu slibnou šanci vypracovali, ale ta zůstala nevyužita. Nicméně Carolina bude hrát na začátku třetí třetiny ve čtyřech, protože za hákování je vyloučen Williams.

35:14
    Svečnikov si pomohl proti Larkinovi hákováním a je vyloučen. Detroit si zahraje první přesilovou hru v zápase.

27:28
    Hurricanes si zahrají třetí přesilovou hru v tomto utkání. Za hrubost je vyloučen na dvě minuty Mantha.

17:55
    Hurricanes si zahrají druhou přesilovou hru v zápase. Za hrubost je vyloučen na dvě minuty Ericsson.

08:33
    Carolina si zahraje přesilovou hru. Larkin se ve středním pásmu dopustil podražení a je vyloučen na dvě minuty.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 53. Athanasiou (Vanek, Nielsen) – 19. Faulk (Williams), 28. Ferland (Zykov, Aho), 60. Martinook (Slavin)

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Daley, Cholowski, Ericsson, Hicketts, Jensen, Kronwall (A) – Helm, D. Larkin (A), Nyquist – Athanasiou, Nielsen (A), Bertuzzi – Mantha, Ehn, Vanek – Rasmussen, Glendening, Abdelkader (A).
    Carolina Hurricanes: Mrázek (McElhinney) – D. Hamilton, Slavin, Faulk (A), de Haan, Pesce, T. van Riemsdyk – T. Teräväinen, Aho, Ferland – Williams (C), J. Staal (A), Foegele – Svečnikov, Wallmark, Martinook – Zykov, C. Bishop, B. McGinn.

Rozhodčí: Skilliter, Sutherland – Cherrey, Gawryletz

Diváci: 19 515