0
18 14 18
Čtvrtek 25.10.2018, 17:00 • PVK Olymp Praha • Uniqa extraliga žen

0:0
    Hrají se i další zápasy, Volejbal Brno hraje s Přerovem 1:1, Frýdek-Místek prohrává s KP Brno 0:2 a ve šlágru kola Olomouc vede nad Prostějovem 2:0, ve třetím setu ale prohrává 18:22. (18:12:15)

0:0
    Volejbalistky Olympu Praha potvrdily roli favorita a hladce porazily Šternberk 3:0, zaznamenávají tak druhou výhru v letošní sezóně.

25:18
    Třetí set skončil.

25:18
    Nikola Bartecká zakončila utkání přímým bodem z podání a Olymp vítězí hladce 3:0.

24:18
    Lucie Kalhousová vytloukla šternberský blok a Olymp disponuje sedmi mečboly.

23:18
    Podání Lenky Oborné doletělo do dalekého autu.

22:18
    Nikola Bartecká je zablokována Ambrožovou při útoku středem sítě.

22:17
    Komárková výborně zpracovala útok Ambrožové středem sítě a Kalhousová zvyšuje už na 22:17.

21:17
    Schandlová z handy útočí daleko do zámezí, Olymp odskakuje už na čtyřbodový rozdíl.

20:17
    Hosté jen s velkými problémy zpracovali podání Komárkové a Nikola Bartecká pak boduje středem sítě, následuje další oddechový čas Šternberku.

19:17
    Lucie Kalhousová boduje z handy a Olymp znovu odskakuje, oddechový čas si tak berou i hosté.

18:17
    Hosté mohli jít dokonce do vedení, Lenka Oborná ale ztroskotala na kompaktním dvojbloku.

17:17
    Eliška Ticháčková přímým bodem z podání vyrovnává na 17:17 a domácí trenér Mitáč je přinucen k oddechovému času.

17:16
    Velmi povedená smeč Lenky Oborné po lajně.

17:15
    Lucie Kalhousová zabodovala technickým úderem ze zadní zóny.

16:15
    A velmi rychle jej hosté také překonali díky přímému bodu Emy Kneiflové z podání.

16:14
    Podání Šimáňové doplachtilo až za koncovou čáru, Šternberk už vyrovnal svůj bodový zisk z druhého setu.