Calgary – Washington 3:4 (1:2 po s.n.) | Toronto – Winnipeg 3:2 (kon.) | Columbus – Buffalo 5:4 (po pr.)
Boston – Montreal 0:3 (kon.) | St. Louis – Chicago 7:3 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:2 (kon.)
Arizona – Tampa 7:1 (kon.) | Vancouver – Pittsburgh 0:5 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (kon.)
Detroit – Dallas 4:2 (kon.) | Carolina – NY Islanders 1:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 1:2 (po pr.)
Boston Bruins
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
Montreal Canadiens
Neděle 28.10.2018, 01:16 • TD Garden, Boston • NHL

52:30
    A pomoci může přesilovka. Deslauriers se dopustil hákování.

48:07
    A bude se znovu vylučovat. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Drouin, na druhé straně jde na dvě minuty pykat Marchand za hrubost právě proti Drouinovi. Komerční přestávka.

46:00
    Velká chyba Tukky Raska, který šel za branku rozehrát a holí podrazil napadajícího hráče soupeře. Dvě minuty pro brankáře Bostonu, které odpyká Donato. Bude se hrát ve čtyřech.

45:10
    Donato se vydal do individuální akce a byl podražen Armiou. Boston si zahraje přesilovku.

32:30
    Canadiens si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hru vysokou holí vyfasoval domácí Carlo.

15:24
    Znovu se vylučuje, tentokrát však na straně Montrealu. Matthew Peca se dopustil podrážení a odchází na trestnou lavici.

04:42
    David Pastrňák odchází na trestnou lavici za sekání.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 10. Gallagher (Peca, Ouellet), 11. Domi (Drouin, Lehkonen), 60. Jo. Benn (Lehkonen)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Carlo, Chára (C), J. Moore, Grzelcyk, Kampfer, Lauzon – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – DeBrusk, Krejčí (A), Heinen – Wagner, Nordström, Bjork – Acciari, Kuraly, Donato.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry (A), Jo. Benn, Alzner, Reilly, Mete, Ouellet – Gallagher (A), Danault, Tatar – Lehkonen, Domi, Drouin – Armia, Kotkaniemi, Byron (A) – Deslauriers, Peca, Hudon.

Rozhodčí: St. Laurent, Brenk – Sericolo, Nagy