Košice – Banská Bystrica 1:3 (kon.) | Zvolen – Poprad 3:4 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:0 (1:0 po s.n.)
Miskolc – Lipt. Mikuláš 2:4 (kon.) | Detva – Nové Zámky 1:3 (kon.) | MAC Budapešť – Nitra 2:8 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:4 (0:0, 0:2, 2:2)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Neděle 28.10.2018, 17:30Tipos Extraliga (SR) • 17. kolo

58:15
    Na lavici hanby putuje také hostující Nemec. Bude se hrát opět ve čtyřech na obou stranách.

57:43
    Milam vrazil u mantinelu do Lištiaka a míří dnes počtvrté na trestnou lavici.

54:22
    Ve třetí třetině se vylučuje opravdu ve velkém. Dalším potrestaným hráčem je Roland Hajós. Je zřejmě rozhodnuto.

50:43
    Zbytečný faul Uhríka na Crawforda posílá Liptovský Mikuláš do tří!

49:21
    Poměr sil na ledě se opět vyrovná. Kriško se provinil nedovoleným bráněním, bude se hrát opět ve čtyřech.

48:56
    Liptovský Mikuláš si zahraje v početní výhodě. Na trestnou lavici míří Ryan Harrison.

46:05
    Jenže maďarskému celku opět zavařuje Milam, který hrou vysokou holí dělá za přesilovkou domácího týmu tečku.

45:21
    Miskolc má možnost rychle odpovědět a ještě vykřesat naději. Za držení vyfasoval menší trest Nemec.

39:23
    Jameson Milam je za svůj předešlý zákrok pochopitelně vyloučen, a tak bude hrát Liptovský Mikuláš přesilovou hru.

36:56
    Místo snížení je tu tak dvouminutový trest, který odpyká Pance.

35:32
    Miskolc má v závěru třetiny možnost zkorigovat stav. Hosté hráli v šesti a musí poslat na trestnou lavici jednoho z hráčů. Tím je nakonec Števuliak.

30:40
    Přesilovka Liptovského Mikuláše je u konce. Heikkila se provinil krosčekem.

29:15
    Další nepříjemnost pro domácí. Ti teď špatně vystřídali a budou pykat za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Somogyi.

00:54
    Domácí hokejisté si hned v úvodu zápasu vyzkoušejí hru v početní výhodě. Dvě minuty za sekání vyfasoval Uram.

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 58. Harrison (Milam), 59. Pance (Szirányi, Vas) – 21. Oško (Sukeľ, Uram), 23. Huna Ri. (Huna Ró.), 45. Sukeľ (Uram), 57. Lištiak (Ró., Huna Ri.)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján (Vay) – Crawford, Slovák, Szirányi, Vojtkó, Láda, Milam – Miskolczi, Galanisz, Magosi – Pance, Vas, Kulmala – Somogyi, Loiseau, Harrison – Ritó, Hajós, Vincze
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Bátory) – Nádašdi, Mezovský, Fereta, Horváth, Kurali, Suchý, Nemec, Bača – Kriška, Huna Ri., Huna Ró. – Uram, Oško, Sukeľ – Heikkila, Tamáši, Piatka – Lištiak, Uhrík, Števuliak

Rozhodčí: Snášel, Kalina – Smrek, Šoltés – Bačo