Barys – Čeljabinsk 3:4 (po pr.) | Ufa – Spartak Moskva 3:4 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 7:2 (kon.)
HC Slovan – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Omsk – Vladivostok 4:3 (kon.) | Minsk – Kunlun 4:1 (kon.)

54:45
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    ALEXANDR UGOLNIKOV se trefil od modré čáry, z pravé strany, přesně k levé tyči. Nyní už to je 3:4 z pohledu Vladivostoku! Asistence: Konstantin Glazačev, Alexandr Mereskin.
    42:27 Ansel GALIMOV - 4:2

42:31
    Avangard právě vstřelil branku!
    Domácí vedou znovu o dva góly! Velmi pohlednou individuální akci předvedl ANSEL GALIMOV. S kotoučem projel celé kluziště a připsal si svou čtvrtou trefu v sezoně. 4:2! Asistence: Jegor Martynov.
    37:43 Sergej KOŇKOV - 3:2

37:43
    Jenže Admiral se dostává o necelou minutu později znovu zpět na dostřel! Střelu Kubáta tečoval před bránou šikovně mezi Bobkovovy betony SERGEJ KOŇKOV. Jeho šestý gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Karel Kubát, Vladimir Butuzov.
    36:50 Semjon KOŠELEV - 3:1

36:50
    Omsk si bere zpět dvougólový náskok! Prudkou střelu Čudinova od modré tečoval před bránou do sítě SEMJON KOŠELEV. Dvaadvacetiletý forvard tak zaznamenal svůj první letošní gól i bod, 3:1! Asistence: Maxim Čudinov, Jegor Martynov.
    33:32 Vojtěch POLÁK - 2:1

33:32
    Hosté se dostávají na dostřel! Nahození Zajceva z levého kruhu dorazil za brankáře Bobkova bekhendem VOJTĚCH POLÁK. Pro třiatřicetiletého českého útočníka je to druhá trefa v této sezoně, 1:2 z pohledu Admiralu! Asistence: Gleb Zajcev.
    16:04 Sergej ŠIROKOV - 2:0

16:04
    Domácí hokejisté jdou začátkem sedmnácté minuty do dvougólového vedení! Po dobré přihrávce Desharnaise se prosadil velmi šikovně SERGEJ ŠIROKOV. Jeho druhý bod v dnešním zápase, 2:0! Asistence: David Desharnais.
    03:47 David DESHARNAIS - 1:0

03:47
    Čtvrtá minuta utkání, Omsk otevírá skóre! Nahození Jemelina od modré čáry tečoval za Serebrjakova záda DAVID DESHARNAIS. Pro kanadského útočníka třetí gól, desátý bod v letošní sezoně, 1:0! Asistence: Alexej Jemelin, Sergej Širokov.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 4. Desharnais (Jemelin, Širokov), 17. Širokov (Desharnais), 37. Košelev (Čudinov, Martynov), 43. A. Galimov (Martynov) – 34. V. Polák (Zajcev), 38. Koňkov (Kubát, V. Butuzov), 55. Ugolnikov (Glazačev, Mereskin)

Avangard Omsk: Bobkov (Murygin) – J. Medveděv (C), Franson, Čudinov, Martynov, Jemelin, Pokka, Berezin – Širokov, Desharnais, K. Petrov – Fisenko, Stas, Talbot – Košelev, K. Semjonov, I. Michejev – A. Galimov, Zernov, Manukjan – Samochvalov.
    Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Krasotkin) – Kozlovskij, Ugolnikov, Kubát, Taratunin, Miščenko, Tatalin, Karmaškov – Černikov, V. Strelcov, A. Strelcov – Glazačev, V. Polák, K. Voronin – Koňkov (C), J. Jakovlev, V. Butuzov – Feoktistov, Mereskin, Hovorka – Zajcev.

Rozhodčí: Vladimir Bukin, Anton Kislov – Jevgenij Antonov, Maxim Kuprjanov

Diváci: 3 852