Ottawa – Tampa 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Buffalo 3:1 (kon.) | Anaheim – Columbus 3:2 (po pr.)
New York Rangers
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Buffalo Sabres
Pondělí 05.11.2018, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (03:40:22)

Československá stopa v utkání:
    Vladimír Sobotka (Buffalo) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:41
    Filip Chytil (NY Rangers) 0+0, 2 střely, čas na ledě 9:53

1. Henrik Lundqvist (NY Rangers) 39 zák., 1 gólů, 97,5%
    2. Jimmy Vesey (NY Rangers) 2+0
    3. Vladislav Naměstnikov (NY Rangers) 0+1

A je tu konec! Ve třetí třetině jsme se dočkali po gólu na každé straně. Nejprve se prosadil po šťastné odrazu kotouče Sheary a překonal famózního Lundqvista. Buffalo následně hodně tlačilo a snažilo si vynutit si prodloužení,ale domácí brankář byl dnes opravdu famózní a výhru zapisují Rangers, Vítězství domácího týmu pojistil brankou do prázdné ještě Vesey.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 22, Hosté – 40.

59:40
    Rasmus Ristolainen neudržel kotouč ve třetině a máme tu offside.

59:30
    Rangers dostali kotouč do středního pásma.

59:07
    Henrik Lundqvist si připisuje další parádní zákrok proti dělovce Dahlina!

58:50
    Chris Kreider směřoval kotouč vysokým lobem do branky,ale puk se postavil na hranu a zamířil mimo.

58:30
    Buffalo znovu v 6ti.
    58:09 Jimmy VESEY - 3:1

58:09
    Rangers právě vstřelili branku!
    A máme tu gól do prázdné branky! Jack Eichel nepřesně nahrál na střed, kotouč se dostal k JIMMYMU VESEYMU, který z vlastní třetiny trefuje prázdnou branku soupeře!
    Asistence: Brady Skjei

58:01
    Buffalov 6ti!

58:00
    Let´s go Rangers, domácí fanoušci se konečně probrali!

57:30
    Marco Scandella nepřesně nahrál a Jezdci vyhazují.

57:10
    Sabres jsou ve třetině a nahrávají si kolem mantinelu.

56:30
    Sam Reinhart vypálil od pravého mantinelu, jeho pokus minul branku a následně Rangers vyhazují kotouč.

55:58
    Nepovedená rozehrávka Sabres končí icingem.

55:20
    Puk je v obranném pásmu Buffala, Rangers vysunuli forčeking.

54:40
    Jimmy Vesey zůstal po kontroverzním zákroku na ledě,ale rozhodčí zůstávají klidní.

54:20
    Zemgus Girgensons zavezl kotouč do třetiny a šetří čas.

53:50
    Sabres znovu vyhazují kotouč do středního pásma.

53:10
    Vladislav Naměstnikov ho zavezl ho třetiny,ale následnou nahrávkou rozjel útok Sabres 2 na 1. Johan Larsson šanci zakončil střelou,ale domácí brankář je znovu úspěšný.

52:58
    Sabres vyhazují kotouč.

52:40
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Zach Bogosian – 2 min., sekání).

51:30
    Henrik Lundqvist je dnes opravdu neuvěřitelný, nyní má na kontě 38 přesných zákroků!

50:50
    Mats Zuccarello se natlačil s kotoučem před Huttona,ale jeho backhandový pokus minul branku!

50:20
    Brendan Smith mohl vrátit domácím 2gólový náskok,ale netrefil odkrytou klec!

49:50
    Cody McLeod napálil kotouč do třetiny a a domácí střídají.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:30
    Hutton podržel kotouč po střele od pravého mantinelu, následuje komerční přestávka.

48:20
    Nyní se naopak Rangers usadili u soupeře a připsali si několik pěkných šancí!

47:30
    Sabres vstřelený gól viditelně nakopnul a znovu jsou ve třetině soupeře.
    46:07 Conor SHEARY - 2:1

46:07
    Sabres právě vstřelili branku!
    A máme tu branku! Sabres se dostávají do kontaktu! Casey Mittelstadt napadal rozehrávku domácích a tečoval kotouč před branku, tam ho tečoval ještě Henrik Lundqvist,ale bohužel pro něj přímo ke CONORU SHEARYMU, který ho nakonec dopravil do branky! Asistence: Casey Mittelstadt

45:30
    Sabres se usadili ve třetině,ale nahrávku za branku vystihl Staal a přerušil kombinaci Šavlí.

44:20
    Jason Pominville byl před brankou a kotouč se k němu se štěstím odrazil, ale hostující útočník se nedokázal zorientovat a promarnil svou šanci!

43:10
    Johan Larsson pěknou střelou na první tyč prověřil domácího brankáře.

42:30
    Nyní se hra odehrává ve středním pásmu, ani jeden z týmů si nevytvořil větší šanci.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

41:10
    Filip Chytil vjel do třetiny příliš rychle a máme tu offside.

40:20
    Hutton má za sebou první zákrok této třetiny, když zasáhl vyrážečkou.

40:01
    Úvodní buly pro domácí tým.

40:01

A máme tu konec druhé třetiny. V této třetině jsme viděli hned 2 branky a o obě se postarali domácí hráči. Obě branky padly hned v první minutě, když se nejprve prosadil Pionk a o pár chvil po něm Vesey. Zbytek třetiny byl dost stereotypní. Buffalo buší na branku Lundqvista,ale ten mnohdy až neuvěřitelnými zákroky drží domácí tým. Do šaten se jde tak za stavu 2:0.
    Střely po druhé třetině: Domácí – 15, Hosté – 30.
    Třetí třetina začne přibližně ve 3:00.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:40
    Jeden z nejzajímavějších momentů posledních chvil bylo, když se McCabe snažil rybičkou zachytit kotouč a smetl k zemi rozhodčího.

38:50
    Skinner se krásně otočil s pukem do středu,ale bohužel pro něj mu kotouč utekl a nedokázal vystřelit.

38:20
    Henrik Lundqvist si při zákroku přivodil nějaký šrám,ale vypadá to, že bude pokračovat.

37:40
    Vladimír Sobotka vypálil po pěkné ťukačce od Dahlina mimo.

37:10
    Casey Mittelstadt se prokličkoval obranou domácích, ale jeho pokus backhandem minul branku.

36:40
    Kotouč si to po prudké nahrávce zamířil mimo hrací plochu až k divákům a máme tu přerušení.

35:40
    Obrovská chyba hostující obrany, když se sám před brankou ocitl Zibanejad,ale jeho pokus Hutton chytá!

35:20
    Nepovedená rozehrávka Rangers končí icingem.

34:50
    Zach Bogosian vypálil od modré,ale jeho dělovka minula branku.

34:10
    Rangers se usadili ve třetině soupeře a snaží se něco vymyslet.

33:50
    Marc Staal vypálil z kruhu pro vhazování, Hutton se štěstím zasáhl.

33:30
    Brett Howden zamířil rovnou do šatny.

33:30
    Brett Howden byl ten, který naservíroval kotouč Veseymu, oba borci se pak srazili za brankou a Howdenovi se nechce zpět na nohy.

33:20
    Obrovská šance pro Veseyho, který dostal nahrávku na druhou tyč při přečíslení 2 na 1,ale domácí útočník šanci neproměnil!

32:40
    Vladislav Naměstnikov si krásně sjížděl před branku,ale kotouč minul!

31:50
    Buffalo přidalo na aktivitě,ale Rangers dobře brání.

31:05
    Buffalo nevyužilo již 4. přesilovou hru v zápase.

30:30
    Šavle kombinují ve třetině, po střele od modré byl zmatek v brankovišti,ale Henrik Lundqvist si poradil a nepustil kotouč za svá záda.

30:20
    Sam Reinhart tečoval střelu od modré do ochranné sítě.

29:40
    Brady Skjei měl obrovskou šanci při oslabení,ale nedokázal zpracovat nahrávku!

29:10
    Rasmus Ristolainen výborně zapracoval a zachytil vyhození Rangers po mantinelu.

28:53
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Brendan Smith – 2 min., podrážení).

28:40
    Dalhlin vypálil na vyrážečku Lundqvista, ten zasáhl.

28:10
    Rangers vyhazují kotouč přes všechny čáry.

27:40
    Kyle Okposo mířil do horního růžku, ale Henrik Lundqvist švihl lapačkou a zasáhl!

27:20
    Sabres kombinují ve třetině soupeře,ale střela ještě nepřišla.

26:44
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Cody McLeod – 2 min., podrážení).

26:20
    Brady Skjei zavezl kotouč do třetiny a vypálil od mantinelu, lehký zákrok pro Huttona.

25:30
    Marc Staal vypálil od modré, jeho pokus drží Hutton v lapačce a následuje komerční přestávka.

25:10
    Buffalo je pod velkým tlakem a hostující obrana se zmohla pouze na vyhození přes všechny čáry.

Mika Zibanejad unikl do samostatného úniku a trefil břevno! Kotouč se od tyče odrazil na brankovou čáru a ven!

24:00
    Neal Pionk vypálil ze středu hřiště, jeho pokus Hutton vyrazil betonem.

23:40
    Henrik Lundqvist zasahuje proti střele Scandelly od levého kruhu pro vhazování.

23:10
    Filip Chytil dostal pěknou nahrávku,ale jeho střelu zblokoval hostující obránce.

22:50
    Hra se nyní trochu uklidnila,nepřesné založení útoku domácích končí icingem.
    21:00 Jimmy VESEY - 2:0

21:00
    Tak to je vstup do třetiny jako hrom! Rangers nahodili kotouč do třetiny, tam ho vybojoval Brett Howden, který lehoučkým backhandovým pasem našel JIMMYHO VESEYHO, který vypálil nechytatelně do šibenice!
    Asistence: Brett Howden, Jesper Fast
    20:41 Neal PIONK - 1:0

20:41
    Rangers se z ničeho nic ujímají vedení! Vladislav Naměstnikov poslal kotouč na modrou na volného NEALA PIONKA, který parádní střelou na druhou tyč překonal Huttona, který nic nevidě! Asistence: Vladislav Naměstnikov, Mika Zibanejad

20:20
    Henrik Lundqvist si připisuje další povedený zákrok po střele Eichela!

20:01
    Úvodní buly pro Sabres.

20:01

A máme tu konec první třetiny. Buffalo mělo pomalý start,ale následně začalo určovat tempo hry. Henrik Lundqvist se v brance opravdu nenudil a připsal si 16 zákroků! Aktivita hostů vyústila ve 2 přesilové hry,ale ani jednu Sabres nevyužili. Domácí měli také pár šancí,ale Hutton si připsal kvalitní zákroky. Do šaten se jde tak za stavu 0:0.
    Střely po první třetině: Domácí – 5, Hosté – 16.
    Druhá třetina začne přibližně v 02:02.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:20
    Patrik Berglund dostal skvělou nahrávku před branku, Henrik Lundqvist si připsal neuvěřitelný zákrok, když v rozštěpu vykopl kotouč!

18:50
    Carter Hutton parádně zasáhl proti unikajícímu Zibanejadovi, když mu kotouč odpálil hokejkou.

18:30
    Domácí vyhazují kotouč a přečkají další přesilovou hru soupeře.

17:50
    Okposo vypálil hodně tvrdě,ale i jeho pokus minul branku.

17:30
    Eichel vypálil od modré, kotouč minul branku. Následně kotouč odpálila domácí obrana.

17:05
    Casey Mittelstadt vypálil prudkou ránu od levého mantinelu,ale kotouč prosvištěl mimo branku!

16:50
    Jeff Skinner se dostal ke střele ze střed hřiště,ale jeho pokus minul branku.

16:26
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Vladislav Naměstnikov – 2 min., podrážení).

16:06
    Nepovedený přechod přes modrou čáru končí offsidem.

15:58
    Evan Rodrigues vypálil od levého mantinelu ,jeho pokus Henrik Lundqvist drží a domácí přečkali první oslabení bez ztráty kytičky.

15:05
    Henrik Lundqvist vyrazil kotouč po střele od modré, tam se k němu dostal Neal Pionk, který ho vyhodil k Huttonovi.

14:40
    Sabres se usadili s kotoučem ve třetině, zatím si nahrávají podél mantinelu.

14:10
    Střela Eichela trefila tyč!

13:57
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Brendan Smith – 2 min., hrubost).

13:57
    Na ledě se trochu přiostřuje.

13:40
    Jake McCabe nedokázal dorazit kotouč do prázdné branky, který vypadl Lundqvistovi z rukavice!

12:50
    Jack Eichel bojuje o kotouč za domácí brankou, nakonec se ke střele dostal Jason Pominville, ale jeho dělovka minula branku.

12:40
    Henrik Lundqvist drží kotouč po střele od modré.

12:05
    Rasmus Ristolainen si připisuje další tvrdý hit! Hostující obránce hraje tvrdě, ale v rámci pravidel.

11:59
    Další nepovedená rozehrávka domácích, Chytil nestihl tečovat kotouč a máme tu icing.

11:05
    Nepovedený přechod do útoku domácích končí offsidem, následuje komerční přestávka.

10:05
    Na střely je to zatím opravdu chudý zápas, Rangers mají 2 a Buffalo 4.

09:38
    Evan Rodrigues vypálil od pravého mantinelu, domácí brankář nic neviděl,ale kotouč ho trefil.

08:49
    Sam Reinhart hledal střílenou nahrávkou spoluhráče,ale kotouč nakonec drží Henrik Lundqvist.

08:10
    Brendan Smith vypálil od modré, jeho pokus tečoval Vladislav Naměstnikov,ale Hutton si i s tečí poradil a zasáhl.

07:40
    Mika Zibanejad hledal krosovou nahrávkou Naměstnikova,ale k tomu se puk o kousíček nedostal!

07:10
    Rangers vysunuli napadání a Sabres mají velké problémy s rozehrávkou.

06:05
    Zemgus Girgensons nabral rychlost ve středním pásmu,ale skvělý návrat do obrany předvedl Staal, který mu kotouč odebral.

05:30
    Filip Chytil se snažil prokličkovat skrz obránce Buffala,ale jeho pokus byl neúspěšný.

04:31
    Henrik Lundqvist neudržel kotouč po střele od modré a ten pomalu klouzal do branky, domácí miláček zaváhání napravil tygřím skokem do brankoviště!

04:00
    Jimmy Vesey vypálil ze středu hřiště, Hutton měl zakrytý výhled, ale kotouč zamířil mimo branku!

03:40
    Střelu Pominvillea zblokoval Vladislav Naměstnikov.

03:20
    Henrik Lundqvist si připisuje první zákrok proti nahození od mantinelu.

03:04
    Chytil dostal pořádně naloženo od McCabea,ale hned se zvedá a pokračuje ve hře.

02:20
    Buffalo se od začátku zápasu ještě nedostalo ke kotouči, takže Henrik Lundqvist je stále bez práce.

01:58
    Jimmy Vesey nahazoval kotouč z ostrého úhlu,ale na Huttona si nepřišel.

01:20
    Brett Howden vypálil ihned za modrou, jeho pokus skončil v rukavici Huttona.

00:01
    Úvodní buly pro Rangers,ale domácí nepřesně rozehráli a máme tu ihned icing.

00:01

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – DeAngelo, Skjei, M. Staal, Pionk, Shattenkirk, Br. Smith – Zuccarello, Zibanejad, Naměstnikov – Bučněvič, K. Hayes, Kreider – Fast, B. Howden, Vesey – Lettieri, Chytil, Spooner.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – McCabe, Ristolainen, Dahlin, C. Nelson, Scandella, Bogosian – Skinner, Eichel, Pominville – Sheary, Mittelstadt, S. Reinhart – Rodrigues, Sobotka, Okposo – Berglund, Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: Lambert, Watson – Nansen, Racicot.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Rangers také dali zapomenout na 2 porážky v řadě proti Chicagu a Los Angeles. Nyní si táhnou dvou zápasovou šňůru výher, když si připsali skalp San Jose a v minulém zápase Anaheimu. V minulém zápase se v dobrém světle prezentoval útočník Howden, který zapsal 2 body za gól a asistenci.
    V tabulce Východní konference najdeme Rangers na 14. místě s 11 body.
    Nejproduktivnější hráči
    1. Zibanejad – 5 + 5
    2. Zuccarello – 3 + 7
    3. Kreider – 6 + 3

Buffalu se podařilo oklepat se ze série 3 proher, když si ve včerejším zápase poradilo s Ottawou. Hostujícímu týmu tak vyšla dokonale odveta za prohru 2:4 před 2 dny. Nyní si šavle připsaly vysokou výhru 9:2. V tomto zápase zářil hlavně první útok Sabres, když si Pomminvile, Eichel i Skinner připsali po 3 bodech. V tabulce Východní konference najdeme Buffalo na 6. místě s 16 body.
    1. Eichel – 4 + 13
    2. Skinner – 9 + 7
    3. Pominville – 8 + 6

Dobré ráno, vítám všechny fanoušky hokejové NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi New York Rangers – Buffalo Sabres

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 21. Pionk (Naměstnikov, Zibanejad), 21. Vesey (B. Howden, Fast), 59. Vesey (Skjei) – 47. Sheary (Mittelstadt)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – DeAngelo, Skjei, M. Staal, Pionk, Shattenkirk, Br. Smith – Zuccarello, Zibanejad, Naměstnikov – Bučněvič, K. Hayes, Kreider – Fast, B. Howden, Vesey – Lettieri, Chytil, Spooner – C. McLeod.

Rozhodčí: Lambert, Watson – Nansen, Racicot