Sparta – Olomouc | 4:6 (kon.) | | | Liberec – K. Vary | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Chomutov | 4:2 (kon.) |
Plzeň – Zlín | 1:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Kometa Brno | 6:3 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) |
Minnesota – Buffalo | 2:3 (kon.) | | | Vancouver – Montreal | 2:3 (kon.) | | | Ottawa – Pittsburgh | 6:4 (kon.) |
NY Rangers – Florida | 4:2 (kon.) | | | Carolina – Columbus | 1:4 (kon.) | | | Arizona – Boston | 1:2 (kon.) |
Nashville – Los Angeles | 5:3 (kon.) | | | Calgary – Edmonton | 4:2 (kon.) | | | San Jose – St. Louis | 4:0 (kon.) |
NY Islanders – Dallas | 2:6 (kon.) | | | Carolina – New Jersey | 2:1 (kon.) |
Novosibirsk – Dynamo Moskva | 6:4 (kon.) | | | Barys – Ufa | 0:3 (kon.) | | | Jokerit – Jaroslavl | 4:3 (kon.) |
Petrohrad – Magnitogorsk | 2:1 (kon.) |
Znojmo – Linz | 3:1 (kon.) |
Trenčín – Poprad | 2:0 (kon.) | | | Nitra – Miskolc | 3:0 (kon.) | | | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš | 4:2 (kon.) |
Žilina – Detva | 3:4 (kon.) | | | Košice – Zvolen | 2:7 (kon.) | | | MAC Budapešť – Nové Zámky | 4:3 (kon.) |
Nové Zámky B – Orange 20 | 0:10 (kon.) |
Kroměříž – Blansko | 8:3 (kon.) | | | Studénka – H. Benešov | 4:2 (kon.) | | | Žižkov Praha – HC TNP Praha | 3:4 (kon.) |
Kobra Praha B – Hvězda Praha | 5:2 (kon.) | | | Mar.Lázně – HC Baník Sokolov B | 0:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uničov | 3:4 (po pr.) |
Žabonosy – Neratovice | 5:4 (po pr.) | | | Čáslav – Slaný | 1:6 (kon.) | | | Č. Krumlov – Telč | 3:2 (kon.) |
Pelhřimov B – HC Vajgar | 4:5 (po pr.) | | | Tábor B – Hluboká n.V. | 0:5 (kon.) | | | Soběslav – Milevsko | 8:5 (kon.) |
Veselí nLuž. – HC Vimperk | 5:3 (kon.) | | | HC Turnov – HC Varnsdorf | 7:0 (kon.) | | | HC Jičín – Frýdlant | 10:1 (kon.) |
Semechnice – Nová Paka | 1:9 (kon.) | | | N. Město n. M. – Hronov | 3:4 (kon.) | | | Náchod – Jaroměř | 6:5 (po pr.) |
Nový Bydžov – Opočno | 7:4 (kon.) | | | Lanškroun – Chotěboř | 3:9 (kon.) | | | Světlá nS – Choceň | 6:3 (kon.) |
Skuteč – Hlinsko | 3:5 (kon.) | | | Česká Třebová – Litomyšl | 5:6 (po pr.) | | | Moravská Třebová – Chrudim | 2:3 (po pr.) |
Brumov – Břeclav | 8:4 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Březina | 4:3 (kon.) | | | SHKM Hodonín – Boskovice | 9:6 (kon.) |
Vlašim – Černošice | 9:5 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Velká Bíteš | 2:0 (kon.) | | | Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 6:5 (po pr.) |
Studénka Sledge – Zlín sledge | 5:6 (2:3 po s.n.) | | | SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge | 3:1 (kon.) | | | Litvínov – Karlovy Vary | 4:0 (kon.) |
Marsy Klatovy – Poběžovice | 6:1 (kon.) | | | HC Čápi – Tango Klatovy | 1:6 (kon.) |
HC Lovosice – Louny | 3:9 (kon.) | | | Roudnice – Kadaň | 4:7 (kon.) |
Litoměřice – Hvězda Praha | 5:3 (kon.) |
konec
Barys Nur-Sultan
0:3
(0:0, 0:2, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
54:52
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Teemu Hartikainen – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
|
|
43:13
|
Vyloučení v týmu Barys Astana (Maxim Semjonov – 2 min., hákování).
|
|
40:44
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Sergej Těreščenko – 2 min., podrážení).
|
|
39:53
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Anton Burdasov – 2 min., podrážení).
|
|
27:39
|
Vyloučení v týmu Barys Astana (Dmitrij Ševčenko – 2 min., podrážení).
|
|
23:28
|
Vyloučení v týmu Barys Astana (Konstantin Klimontov – 2 min., hákování).
|
|
20:36
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Philip Larsen – 2 min., podrážení).
|
|
03:10
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Linus Omark – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
26. Hartikainen (Omark, Kugryšev), 35. Koledov (M. Majorov), 58. Ar. Sergejev (Chochrjakov, A. Semjonov)
Rozhodčí: Cyplakov, Gašilov – Sazonov, Sadovnikov
Diváci: 8 825
Neproměněná penalta:
Barys Nur-Sultan:
H. Karlsson (Hrachovina) – Dallman (C), Makljukov, Dietz (A), Orechov, M. Semjonov (A), Klimontov, Lipin, Polochov – Akolzin, Boyd, R. Starčenko – Michajlis, Valk, Ševčenko – Panjukov, Sagadejev, Petuchov – Asetov, Grenc, Gurkov.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – A. Semjonov, Larsen, Nazarevič, Ar. Sergejev, Arzamascev, S. Těreščenko, Koledov, S. Garejev – Omark (A), Osnovin, Kugryšev – Hartikainen, Chochrjakov, Burdasov (C) – Tkačov, Kemppainen, M. Majorov – V. Žarkov (A), Kadějkin, Dubrovskij.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – A. Semjonov, Larsen, Nazarevič, Ar. Sergejev, Arzamascev, S. Těreščenko, Koledov, S. Garejev – Omark (A), Osnovin, Kugryšev – Hartikainen, Chochrjakov, Burdasov (C) – Tkačov, Kemppainen, M. Majorov – V. Žarkov (A), Kadějkin, Dubrovskij.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Cyplakov, Gašilov – Sazonov, Sadovnikov
Diváci: 8 825
Vendula Zdražilová