Karviná – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Příbram | 2:2 (kon.) | | | Zlín – Opava | 2:0 (kon.) |
Ostrava – Slovácko | 0:3 (kon.) |
Sokolov – Vítkovice | 4:0 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 0:0 (kon.) |
Brighton – Leicester | 1:1 (kon.) | | | Everton – Cardiff | 1:0 (kon.) | | | Fulham – Southampton | 3:2 (kon.) |
Manchester Utd. – Crystal Palace | 0:0 (kon.) | | | Watford – Liverpool | 0:3 (kon.) | | | West Ham – Manchester City | 0:4 (kon.) |
Tottenham – Chelsea | 3:1 (kon.) |
Eibar – Real Madrid | 3:0 (kon.) | | | Valencia – Rayo Vallecano | 3:0 (kon.) | | | Huesca – Levante | 2:2 (kon.) |
Atlético – Barcelona | 1:1 (kon.) |
Augsburg – Frankfurt | 1:3 (kon.) | | | Bayern – Düsseldorf | 3:3 (kon.) | | | Hertha – Hoffenheim | 3:3 (kon.) |
Mohuč – Dortmund | 1:2 (kon.) | | | Wolfsburg – RB Lipsko | 1:0 (kon.) | | | Schalke – Norimberk | 5:2 (kon.) |
Udinese – AS Řím | 1:0 (kon.) | | | Juventus – Spal | 2:0 (kon.) | | | Inter – Frosinone | 3:0 (kon.) |
PSG – Toulouse | 1:0 (kon.) | | | Caen – Monaco | 0:1 (kon.) | | | Dijon – Bordeaux | 0:0 (kon.) |
Nantes – Angers | 1:1 (kon.) | | | Remeš – Guingamp | 2:1 (kon.) | | | Štrasburk – Nîmes | 0:1 (kon.) |
Sereď – Žilina | 1:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Podbrezová | 1:0 (kon.) | | | Senica – Michalovce | 2:4 (kon.) |
Trnava – Nitra | 2:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Ružomberok | 1:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Trenčín | 0:0 (kon.) |
Plzeň – Dukla Praha | 1:3 (kon.) |
Slavia – Pardubice | 0:3 (kon.) |
Sparta – Slavia | 1:1 (3:0 po pen.) |
Rotherham – Sheffield Utd. | 2:2 (kon.) |
Zwolle – Den Haag | 2:3 (kon.) | | | Breda – Ajax | 0:3 (kon.) | | | Eindhoven – Heerenveen | 3:0 (kon.) |
Sittard – Heracles | 3:0 (kon.) |
Standard – Eupen | 3:0 (kon.) | | | Oostende – Kortrijk | 1:2 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Mouscron | 1:2 (kon.) |
Genk – Cercle Brugge | 1:2 (kon.) |
Wolfsberger – Mattersburg | 2:2 (kon.) | | | Admira – Austria | 1:2 (kon.) | | | Hartberg – Salzburg | 0:4 (kon.) |
Dynamo – Jenisej | 1:2 (kon.) | | | Orenburg – Ufa | 1:0 (kon.) | | | Machačkala – Kazaň | 1:1 (kon.) |
Korona – Zabrze | 4:2 (kon.) | | | Lech Poznaň – Wisła Pł. | 2:1 (kon.) | | | Cracovia – Śląsk | 1:1 (kon.) |
konec
Standard Lutych
3:0
(2:0)
KAS Eupen
88
|
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Mahdí Carcela-González, přichází Obbi Oularé.
|
|
66
|
Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází David Pollet, přichází Juta Tojokawa.
|
|
|
||
65
|
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Gojko Cimirot, přichází Moussa Djenepo.
|
|
62
|
Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Eric Ocansey, přichází Ivan Yagan.
|
|
46
|
Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Rocky Bushiri, přichází Danijel Milićević.
|
|
|
||
29
|
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Samuel Bastien, přichází Uche Henry Agbo.
|
Branky:
19. García (vla.), 39. M'Poku (pen.), 79. M'Poku
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:4.
Rozhodčí: Jan Boterberg. Asistenti: C. Baillieul, K. Dhondt. Čtvrtý rozhodčí: B. Put
Diváci:
Karty: 69. Djenepo (STA), 81. Sá (STA) – 16. Bushiri (EUP), 57. Mulumba (EUP)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:4.
Standard Lutych:
Ochoa – Vanheusden, Kosanović, Fai, Laifis – Bastien (29. Agbo), Cimirot (65. Djenepo), Carcela-González (88. Oularé) – M'Poku (C), Sá, Lestienne.
Náhradníci: J-F. Gillet – Goreux, Agbo, Pocognoli, Djenepo, Miangue, Balikwisha, Oularé.
Trenér:
KAS Eupen: Van Crombrugge – Molina, Bushiri (46. Milićević), Blondelle, Gnaka – Mulumba, S. Marreh, García (C) – Ocansey (62. Yagan), Pollet (66. Tojokawa), Fall.
Náhradníci: Niasse Mbaye – Lotiès, Laurent, Castro-Montes, Tojokawa, Yagan, Milićević.
Trenér:
Náhradníci: J-F. Gillet – Goreux, Agbo, Pocognoli, Djenepo, Miangue, Balikwisha, Oularé.
Trenér:
KAS Eupen: Van Crombrugge – Molina, Bushiri (46. Milićević), Blondelle, Gnaka – Mulumba, S. Marreh, García (C) – Ocansey (62. Yagan), Pollet (66. Tojokawa), Fall.
Náhradníci: Niasse Mbaye – Lotiès, Laurent, Castro-Montes, Tojokawa, Yagan, Milićević.
Trenér:
Rozhodčí: Jan Boterberg. Asistenti: C. Baillieul, K. Dhondt. Čtvrtý rozhodčí: B. Put
Diváci:
Tomáš Reiner
@ReinyTom