Chabarovsk – Soči 2:3 (2:3 po s.n.) | Kunlun – Novosibirsk 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 2:1 (kon.)
Ufa – Magnitogorsk 0:4 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 3:0 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Admiral Vladivostok
Čtvrtek 29.11.2018, 15:00 • Traktor Arena • KHL

57:40
    Vladivostok dostává obrovskou šanci k vyrovnání! Dvě minuty za hákování dostává Paul Szczechura.

54:54
    Navíc se bude vylučovat! Dvě minuty za hákování dostává Ivan Miščenko.

46:11
    Christian Thomas dostává dvě minuty za podrážení. Hosté si tak zahrají přesilovku.

45:41
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Kirill Ďjakov – 2 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Danil Gubarev – 2 min., bitka).

40:54
    Vasilij Strelcov vyfasoval dvě minuty za pozdní dohrání.

17:25
    Vladivostok si zahraje další přesilovku. Ryan Stoa dostává dvě minuty za podrážení.

07:28
    Přesilovou hru si tentokrát zahraje domácí celek. Dvě minuty za hákování dostává Karel Kubát.

04:48
    Domácí Šarov dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Vladivostok si zahraje přesilovku.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 22. Glinkin (Polygalov, Kravcov), 42. Kravcov (Glinkin, Polygalov) – 14. V. Polák (Tatalin, Zajcev)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Bailen, Nikitin, Isajev, Borodkin, Želdakov, A. Petrov, Alexejev – Stoa, Thomas, Szczechura – Polygalov, Glinkin, Kravcov – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Jerofejev, Dugin, Šarov – Šolochov.
    Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Krasotkin) – S. Zacharčuk, Ugolnikov, Kubát, Tatalin, Kozlovskij, Miščenko, Ďjakov, Karmaškov – V. Strelcov, Černikov, A. Strelcov – Koňkov, V. Polák, Zajcev – Koroljov, Vicharev, V. Butuzov – K. Voronin, J. Jakovlev, Feoktistov.

Rozhodčí: Sergejev, Cyplakov – Savenkov, Šadrin