Washington – New Jersey 6:3 (kon.) | Florida – Buffalo 3:2 (po pr.) | Carolina – Anaheim 1:2 (po pr.)
Colorado – St. Louis 2:3 (po pr.) | Calgary – Los Angeles 4:1 (kon.) | Ottawa – San Jose 6:2 (kon.)
Vancouver – Dallas 1:2 (kon.)
Florida Panthers
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
Buffalo Sabres
Sobota 01.12.2018, 01:08 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:54:26)

Česká stopa v utkání
    Vladimír Sobotka (BUF) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:31

Tři hvězdy utkání
    1. Aleksander Barkov (FLA) 1+0
    2. Linus Ullmark (BUF) 40 zák., 93%
    3. Jevgenij Dadonov (FLA) 1+0

Buffalo po šňůře 10 výher v řadě naopak podruhé za sebou prohrálo. Po porážce s Tampou tentokrát nestačilo na hokejisty Floridy, kteří ve třetí třetině prohrávali 1:2, ale po gólu Dadonova si vynutili prodloužení. V něm po pěkně souhře Barkova s Huberdeauem rozhodl o cenném vítězství prvně jmenovaný.

62:26 Aleksander BARKOV - 3:2

62:26
    Florida právě vstřelila branku!
    ALEKSANDER BARKOV rozhoduje o vítězství Floridy! Barkov si zajel za branku a přihrál Huberdeauovi, který si vybruslil do pravého kruhu a vrátil puk Barkovovi, jenž si mezitím vykroužil na levou stranu brankoviště. Ullmark se sice snažil rychle přesunout, ale na zakončení soupeře nedosáhl. Asistence: Jonathan Huberdeau, Aaron Ekblad.

61:46
    Oddechový čas pro domácí.

61:46
    Reimer chytá střelu Thompsona a přerušuje hru.

61:30
    Nakonec se to Panterům povedlo, ale nedošlo vůbec k útoku. U puku jsou znovu hosté.

61:05
    Florida se marně snaží obrat soupeře o puk.

60:30
    Sabres drží kotouč a krouží v útočném pásmu. Ke střele se zatím neodhodlali.

60:01

O osudu dnešního utkání bude muset rozhodnout prodloužení, ve kterém se bude hrát ve třech na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Barkov vystihl rozehrávku soupeře, zmocnil se puku a vřítil se do útočného pásma. Jeho střelu z levé strany Ullmark chytil do lapačky.

59:31
    Ještě jedno přerušení hry ve středním pásmu.

59:13
    Sobotka nahodil puk na Reimera, ten rozehrává do strany.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 19. McCann (Matheson, Vatrano), 52. Dadonov (Huberdeau, Yandle), 63. Barkov (Huberdeau, Ekblad) – 11. Skinner (S. Reinhart, Eichel), 23. S. Reinhart (Eichel, Ullmark)

Florida Panthers: Reimer (Hutchinson) – Ekblad, Matheson, Pysyk, Yandle (A), Weegar, Petrovic – Hoffman, Barkov (C), Dadonov – Hunt, McCann, Huberdeau (A) – Brouwer, Bjugstad, Vatrano – Sceviour, Lammikko, Haley.
    Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, Beaulieu, Bogosian (A), Dahlin, C. Nelson, Pilut – S. Reinhart (C), Eichel, Skinner (A) – Okposo, Mittelstadt, T. Thompson – Pominville, Sobotka, Rodrigues – Jo. Larsson, Berglund, Girgensons.

Rozhodčí: Rank, Rehman – Marquis, MacPherson