Dvůr Králové n. L. – Bílina 6:2 (kon.) | Letňany – Mostečtí Lvi 5:4 (kon.) | Nymburk – Klatovy 1:4 (kon.)
Kolín – Děčín 4:5 (po pr.) | Jablonec n/N – Kobra 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 1:0 (kon.)
Trutnov – Řisuty 5:7 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:5 (1:2, 2:2, 1:0 - 0:1)
HC Děčín
Sobota 08.12.2018, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 24. kolo

Konec zápasu. (19:17:22)

Medvědi v tomto duelu vítězí po prodloužení a odváží si z Kolína cenné 2 body. Kozlům tak zůstává z tohoto boje 1 bod.

60:30
    Děčín právě vstřelil branku!
    Domácí si v prodloužení ani neťukli do puku. Daniel Voltráb přihrál ve středním pásmu ZDEŇKU PETRÁŠOVI, který objel celou kolínskou trojici a lehkou střelou nad levé rameno Martínka vstřelil vítěznou branku tohoto utkání. Stav utkání 4:5pp. Asistence: Daniel Voltráb.

60:09
    Buly zvítězili hosté a tak mají jako první prostor na svojí hru 3 na 3.

60:01

Další třetina začne přibližně v 19:15.

60:00

59:18
    Oddechový čas pro domácí.

59:01
    Jen co se Kozlové dostali do plného počtu – vytvořili si přečíslení, ve kterém neuspěli.

58:34

58:03
    Domácí opět vyhazují kotouč puk pryč z pásma.

57:51
    Volrábovu prudkou střelu z mezikruží chytá Martínek do své náruče. Přerušuje hru.

57:17
    Domácí se na moment ubránili a vyhazují kotouč přes všechny čáry za Lavingerovu branku.

56:34
    Oddechový čas pro hosty.

56:34
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Semirád – 2 min., sekání).

53:54
    Děčín se po dlouhé době také dostává k puku. Jeho útok byl ale přerušen ofsajdem.

51:13
    Radka Jelínka prudkou střelu Lavinger zlikvidoval svým zákrokem.

50:28
    Michal Oliverius přihrál na Jana Kaltenböcka, který od modré vypálil golfovou střelou puk na kolínskou branku. Ondřej Martínek svým zákrokem pozastavuje hru.

49:03
    Jan Kuchynka získal útočné pásmo! Vystřelil z levého kruhu těsně nad kolínskou klec, hra pokračuje.

46:56
    Pilný přihrál na Marka Němce, který svoji střelou Lavingera nepřekonal.

46:45
    Zakázané uvolnění Medvědů.

45:40
    Zakázané uvolnění Kozlů.

43:02
    Horní hrana vyrážečky Lavingera ubránila gólu ze šafránkovy hole! Hra pokračuje.

42:00
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Marek Němec skvěle rozhrál útok a přihrál na připraveného ROBINA NETUŠILA, který přesnou ranou vyrovnává skóre dnešního zápasu na 4:4! Asistence: Marek Němec

41:40
    Hra pozastavena z důvodu posunuté branky domácích.

40:41
    Jan Kaltenböck se ihned po vypuštení z trestné střídačky dostal do samostnané akce, ve které mu naposlední chvíli zabránil Dominik Zumr.

40:16

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:40.

40:00

38:29

38:16
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Kaltenböck – 2 min., hrubost).

36:29
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Pilný – 2 min., nedovolené bránění).

35:50
    Robin Martínek poslal do brejku ze středního pásma Luboše Kozáka, kterému se nepodařilo překonat děčínského gólmana. Odražený kotouč ještě zučitkoval k přihrávce ne JAKUBA SEMIRÁDA, který se trefil do volného místa mezi tyčí a Lavingerem. Kozlové se opět dotáhli do ztráty pouze o jeden gól – 3:4. Asistence: Luboš Kozák, Robin Martínek

34:48
    Společný útok Michala Oliveriuse s Danielem Voltrábem gólem neskončila. Ondřej Martínek vystřelený kotouč chytá svým ramenem.

33:13
    Marka Březiny samostaný průnik vychytal Lavinger svými betony.

30:27
    Domácí se na moment ubránili a kotouč vytěsnili ze své obranné třetiny.

30:10
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Pýcha – 2 min., nedovolené bránění).

29:28
    Ihned po vítězné buly Kozlů se do branky snaží střelou dostat David Šafránek, Lavinger chytá a bule se bude opakovat.

29:09
    Zakázané uvolnění Děčína.

27:37
    První úspěšný zákrok si připisuje Ondřej Martínek, který vychytal prudkou střelu z hole Michala Oliveriuse.

26:57
    Střídání v týmu SC Kolín: ze hřiště odchází Sejpal, přichází Martínek Ondřej.

26:57
    Špatná rozhra domácích je podruhé v tomto zápase potrestána! Zdeněk Petráš využil této nepřesnosti a v mezikruží získává kotouč při čemž ihned na to přihrál těsně před kolínskou branku, kde již čekal důrazný JAN BÁRDOŠ a zavěsil kotouč pod víko v kolínské brance! Stav utkání je nyní 2:4. Asistence: Zdeněk Petráš

25:58

25:50
    Druhá přesilová formace Kozlů se snaží do děčínské branky dostat stejně tak jako při druhé kolínské brance. To už mají hosté přečtené a tak kombinují kolem Lavingera další variací.

24:39
    Kozlové se tlačili do kolínské klece celou minutu, vyražený puk pak hosté využili k útoku téměř 3 na nikoho, kdy v posledních chvílích Dominik Zumr svým obranným zásahem nedovolil medvědům vystřelit.

23:58
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Kopta – 2 min., nedovolené bránění).

21:22

21:22
    Kozlové získali další příležitost ke snížení skóre přesilovou hrou. Tu se jim podařilo využít necelou půlminutku přesilovky! Luboš Kozák vedle branky přesně nabil hůl JAKUBU SEMIRÁDOVI, který před brankou prostřelil vše co mu v cestě stálo a snižuje skóre na 2:3. Asistence: Luboš Kozák, Jan Hanzl

21:07
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Voltráb – 2 min., držení).

20:54
    Děčínský kapitán MICHAL OLIVERIUS od modré vystřelil a před brankou bránící kolínský hráč svojí bruslí tečoval do kolínské branky. Hosté mají již dvoubrankový náskok 1:3! Asistence: Jan Kaltenböck, Tomáš Faigl

20:43
    David Šafránek dostal nabito od Josefa Malého, ale jeho kotouč vyrazil děčínský gólman za branku.

20:11
    První útok ve druhé třetině přerušen odpískaným ofsajdem.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:55.

20:00

19:00
    Medvědi se též dostali do tlaku, položili si Martina Sejpala, ale přes obětavé skoky kolínské obrany neměli šanci dostat se do kolínské branky.

18:18

18:11
    Robin Netušil znovu míří na branku děčínských mědvědů, ale neúspěšně!

17:50
    Tlak přerušen ofsajdem Kozlů.

17:08
    Josef Malý z mezikruží střelu švihem nezužitkoval a hra pokračuje velkým tlakem domácích v útočné třetině.

15:31

14:40
    David Šafránek vybojoval v levém rohu v útočné třetině kotouč a přihrál na modrou čáru Marku Březinovi, který vypálil z první. Těsně před brankou kotouč ještě svojí tečí přesně nasměroval za brankovou čáru DOMINIK ZUMR. Stav utkání 1:2. Asistence: Marek Březina, David Šafránek

14:40
    Luboš Kozák s Jakubem Semirádem ohrozili branku hostí ve vlastním oslabení, ale gól nepadl.

13:31
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Jelínek – 2 min., podrážení).

13:08
    Jan Bárdoš prokličkoval mezi všemi kolínskými hráčemi, ale v koncovce neuspěl.

12:28

12:14

10:50
    Domácím se vysyktla příležitost ke snížení skóre, díky první přesilové hře! Hosté, ale zatím skvěle brání a Kozly nechtějí ve své útočné třetině.

10:14
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Kaltenböck – 2 min., podrážení).

07:49
    Necelou minutu na první branku hosté zvyšují náskok v dnešním zápase. Pavel Kordule poslal do brejku TOMÁŠE FAJGLA, který v samostatném souboji proti Sejpalovi vítězí přesnou střelou do pravé šibenice do kolínské klece. Hosté jsou ve vedení 0:2! Asistence: Pavel Kordule, Michal Oliverius

07:02
    Hosté trestají kolínskou chybu! Kozlům se nepodařilo dobře rozhrát ve svém obranném pásmu a toho se chytil DAVID DRAŠAR, který získal kotouč a z levého kruhu vystřelil puk přesně mezi Sejpalovy betony a tím dostává děčínský celek do vedení! Stav utkání 0:1. Asistence: Jan Kaltenböck

05:25
    Kozlové obsadili území u Lavingerga. Nejprve puk zpoza branky Josef Pilný posunul před branku na hůl Marka Němce, poté ještě šanci získal Robin Netušil, který ale také děčínského brankáře nepropálil.

03:44
    Kolínský útok byl pozastaven odpískaným ofsajdem. Vhazování proběhne ve středním pásmu.

01:41
    Daniel Voltráb vrací úder a z levého kruhu pálil na Sejpala, ten puk chytá do své lapačky a též pozastavuje hru. Vhazovat se bude po jelo pravici.

00:05
    Medvědi se ujali puku po vyhrané buly. Pavel Korudule rozjel rychlý útok k Sejpalovi, kde ho zastavil obránce Marek Březina. Ten si vybruslil přes střední pásmo až do třetiny k Lavingerovi, odkud z mezikruží poslal první dělovku do jeho výstroje. Děčínský gólman pozastavuje hru.

00:01

SC Kolín: Martínek Ondřej (Sejpal) – Havelka, Jelínek, Pýcha, Březina, Hanzl, Barták – Kozák, Zumr "A", Němec, Semirád, Malý "C", Martínek Robin, Pešek, Netušil, Šafránek "A", Pilný

HC Děčín: Kácha (Lavinger) – Mareš, Kaltenböck, Starý, Tenkrát, Zajan, Kuchynka, Drašar, Voltráb, Faigl, Oliverius "C", Petráš, Bárdoš, Kopta, Kordule

Rozhodčí: Krenželok – Marek, Tasch.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:07.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 15. Zumr (Březina, Šafránek), 22. Semirád (Kozák, Hanzl), 36. Semirád (Kozák, Martínek R.), 42. Netušil (Němec) – 8. Drašar (Kaltenböck), 8. Faigl (Kordule, Oliverius), 21. Oliverius (Kaltenböck, Faigl), 27. Bárdoš (Petráš), 61. Petráš (Voltráb)

SC Marimex Kolín: Martínek Ondřej (Sejpal) – Havelka, Jelínek, Pýcha, Březina, Hanzl, Barták – Kozák, Zumr "A", Němec, Semirád, Malý "C", Martínek Robin, Pešek, Netušil, Šafránek "A", Pilný

Rozhodčí: Krenželok – Marek, Tasch