Štrasburk – Caen 2:2 (kon.) | Lille – Remeš 1:1 (kon.)
Lille OSC
1:1 (0:0)
Stade de Reims
Neděle 09.12.2018, 17:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo
    90+6. Nicolas PÉPÉ - 1:1

90+6
    Lille právě vstřelilo branku!
    Lille v šesté minutě nastavení srovnává krok! Míč si postavil na značku pokutového kopu NICOLAS PÉPÉ, po rychlém rozběhnu napálil míč nekompromisně do sítě. Edouard Mendy byl zcela bez šance na zákrok.
    66. Rémi OUDIN - 0:1

66
    Reims právě vstřelilo branku!
    Reims se muselo v posledních minutách bránit, ale nyní se dostává překvapivě do vedení! Romao přetlačil u brankové čáry Dabilu, poté naservíroval ideální přihrávku do malého vápna, kde se dokázal proti dvěma obráncům prosadit střídající RÉMI OUDIN. Maignan se snažil co to jen šlo, ale balon neudržel.