Prešov – Osmos Bratislava 1:6 (kon.) | Skalica – Martin 2:3 (po pr.) | Trnava – Humenné 3:2 (po pr.)
Michalovce – Pov. Bystrica 7:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 2:3 (po pr.) | Nové Zámky B – Dubnica 0:9 (kon.)

Využité presilovky: 0-1 (22:14:18)

Zápas teda podľa predpokladov jednoznačne zvládli lepšie hokejisti Dubnice. Tí v netradičnom čase vstrelili devät gólov a pripisujú si do tabuľky cenné viťazstvo.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer.

59:00
    Dubnica dáva gól!
    Gól strelil VLADIMÍR KÚTNY.

Asistencie Dominik Kanaet, Denis Rehák.

57:11
    Gól strelil JAKUB JAKUBÍK.

Asistencie Robin Medek, Vladislav Vakhrameev.

50:17
    Dubnica dáva gól! Gól strelil DOMINIK KANAET.

Asistencie Dominik Hohl, Denis Rehák.

43:06
    Gól strelil VLADIMÍR LANTOŠ.

Asistencie Grigorii Serkin, Vladimír Kútny.

34:07

(Denis Rehák – 2 min., nedovolené bránenie).

33:45
    Gól strelil DOMINIK KANAET.

Asistencie Vladimír Lantoš, Vladimír Kútny.

29:54
    Domáci v plnom počte.

27:54

(Patrik Židulják – 2 min., sekanie).

24:51
    Využitá presilovka hostí. Gól strelil VLADIMÍR KÚTNY.

Asistencie Róbert Krajči, Michal Kokavec.

23:35

(Patrik Janka – 2 min., hákovanie).

23:03

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 20:46.

Štatistiky po prvej tretine:

Góly: 0-1
    Strely na bránku: 8-20
    Vylúčenia: 1-2
    Trestné minúty: 2-25
    Využité presilovky: 0-0

Po prvej tretine teda vedú jednogólovým rozdielom hokejisti Dubnice. Tí sa ujali vedenia v 12. minúte, keď ich poslal do vedenia Dávid Matejovič. V závere tretiny však prišiel hrubý zákrok Hlaváčeka, čo znamená, že mladíci si na začiatku druhej časti hry zahrajú ešte tri minúty v presile.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

18:36

18:03

(Marcel Hlaváček – 5 min. + osobný trest do konca zápasu, vrazenie na mantinel).

16:36

(Ľuboš Buc – 2 min., sekanie).

11:53
    Gól strelil DÁVID MATEJOVIČ.

Asistencie Vladimír Lantoš.

10:00
    Dubničania sa zatiaľ nevedia gólovo presadiť a aj preto svieti na svetelnej tabuli po desiatich odohraných minútach bezgólové skóre.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HC Mikron Nové Zámky B: Vyžinkár, Glosár – Kudrna, Petro, Evdokimov, Jesenský, Šimko, Židulják – Maroš, Buc, Kucsera – Hariš, Otruba, Novotný – Janka, Brza, Ryšavý – Dybanev.

MHK Dubnica nad Váhom: Gibl, Pajpach – Hlaváček, Jarábek, Rehák, Hohl, Matejovič, Serkin, Vladimirov – Kristín, Ďuriš Macek – Kokavec, Krajči, Mikolášek – Kútny, Lantoš, Kanaet – Medek, Jakubík, Vakhrameev.

Rozhodca: Valachovič – Baniač, Kovalík..

HC Mikron Nové Zámky B – MHK Dubnica nad Váhom

Vítame Vás pri sledovaní textového prenosu 26.kola ST. NICOLAUS 1. hokejovej ligy medzi mladíkmi z Nových Zámkov a Dubnice nad Váhom. Favoritom budú jednoznačne hráči hostí, dokážu teda potvrdiť predzápasové predpoklady?

Posledný vzájomný duel oboch celkov sa dátuje na 24.10.2018, keď hráči Dubnice vyhrali taktiež na ľade súpera v pomere 1:9. Bodovo sa presadil hlavne Michal Kovavec, ktorý je aktuálne najproduktívnejším hráčom svojho tímu a určite bude patriť medzi obrovské hrozby pre mladíkov aj tentokrát. Skúsený 35- ročný útočník má na konte aktuálne už 32 bodov za 17 gólov a 15 asistencií.

Ak ide o formu, tak Dubničania dokázali v poslednom meraní síl jednoznačne poraziť Spišskú Novú Ves a tak idú do ďalšieho duelu z obrovskou chuťou. Mladíci si naopak pripísali ďalšiu porážku s Bratislavou v pomere 3:9. Jediné, čo môže tešiť domáci tím je teda to, že naposledy sa im podarilo vsietiť tri góly v jednom stretnutí prvý krát za posledné dva mesiace.