Mladá Boleslav B – V.Popovice 5:2 (kon.) | Králův Dvůr – Černošice 4:7 (kon.) | Cheb – Trstěnice 11:2 (kon.)
Kroměříž – Uh. Hradiště 13:3 (kon.) | H. Benešov – Nový Jičín B 16:0 (kon.) | Krnov – Studénka 4:1 (kon.)
Klatovy – HC Domažlice 4:6 (kon.) | HC TNP Praha – Hvězda Praha 0:4 (kon.) | Neratovice – Mělník 1:8 (kon.)
Zbraslav – Kobra Praha B 4:8 (kon.) | Žabonosy – Čáslav 1:3 (kon.) | Mar.Lázně – Čerti Ostrov 7:3 (kon.)
Slaný – Rakovník 1:4 (kon.) | Hluboká n.V. – HC Vimperk 7:2 (kon.) | HC Vajgar – Veselí nLuž. 1:3 (kon.)
Č. Krumlov – Strakonice 6:4 (kon.) | Opočno – Hronov 5:6 (kon.) | Jaroměř – Třebechovice p. O. 4:2 (kon.)
Náchod – N. Město n. M. 1:6 (kon.) | Nový Bydžov – Semechnice 10:5 (kon.) | Brumov – Rosice 6:5 (po pr.)
Uh.Ostroh – Blansko 2:3 (0:2 po s.n.) | Moravská Třebová – Hlinsko 5:4 (1:0 po s.n.) | Světlá nS – Litomyšl 2:6 (kon.)
Chotěboř – Skuteč 1:5 (kon.) | Choceň – Lanškroun 4:5 (po pr.) | Vlašim – Kutná Hora 3:2 (kon.)
Lomnice n/P – HC Jičín 0:0 (odl.) | Chrudim – Česká Třebová 8:2 (kon.)
HC Vajgar Jindřichův Hradec
1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí
Neděle 09.12.2018, 17:00 • Zimní stadion Jana Marka • Krajská liga: Jihočeský kraj

Hosté si výhru zaslouží, byli od začátku aktivnější a mnohem týmovější. Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (19:14:28)

57:13
    Hráči Vajgaru dnes doslova pohrdají každou početní převahou. Ani v jedné nedokázali sevřít Veselí v jejich pásmu.

56:16
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Benda_R – 2 min., sekání).

55:20
    Lazorišák teď nesmyslně sestřelil hostujícího Nehodu, rozhodčí ale tuto situaci přehlédli.

54:45
    Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Ondřej – 2 min., hrubost).

53:29
    Tady už to na nějaké velké drama nevypadá. Domácí se nemohou dostat do žádného velkého tlaku, naopak hostující hráči brání skvěle a snaží se hrát co nejdál od své vlastní branky.

52:20
    Mazanec těsně minul branku.

52:00
    Hosté jeli dva na jednoho. Brankář domácích Jágr vytáhl další krásný zákrok.

51:20
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, bez větších šancí. Zdá se že Veselí nad Lužnicí už si chce výhru pohlídat.

48:00
    Jindra se málem dostal do velké šance, jeho klička alá Pastrňák mu ale vůbec nevyšla.

47:42
    Lazorišák vykázán z buly.

47:42

46:30
    Lazorišák ani Košťál nedokázali zasunout puk za brankáře hostí.

46:00
    Domácí fanoušci skandují: ,, My chceme VAJGAR´´ , hra domácích v přesilovce je tristní.

45:42
    Další přesilovka pro domácí Vajgar.

45:39

44:30
    Hosté se zatím brání skvěle.

43:39
    Vyloučení v týmu HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí (Bůžek – 2 min., krosček).

43:27

42:00
    Pucher starší ve velké šanci, brankář Veselí je ale k nepřekonání.

41:27
    Vyloučení v týmu HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí (Benda_J – 2 min., sekání).

41:10
    Domácí vstoupili do třetí třetiny aktivně.

40:01

Hráči i rozhodčí už jsou na ledě, třetí třetina začne za okamžik.

Hosté jsou i nadále mnohem aktivnější, ve druhé třetině se jim podařilo odskočit na rozdíl tří branek a domácí mají v kabině o čem přemýšlet. Třetí třetina začne cca v 18:45

40:00

39:15
    Kubín našel krásnou přihrávkou Košťála, ten nastřelil pouze tyč Dvořákovi branky.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:00
    Na hráčích Vajgaru leží deka, nemohou si ani přihrát na hůl.

36:48

35:33
    Lokomotiva právě vstřelila branku!
    Marcilis přihrál před branku domácích, tam stál volný MÍCHAL a prostřelil brankáře Jágra. Asistence: Marcilis.

33:30
    Brankář hostí rozehrál velice nepřesně, Pucher senior ale jeho hrubou chybu nepotrestal.

33:00
    Tržil vyhazuje, domácí mohou vystřídat.

32:45
    Další trest pro Vajgarské ofenzivní eso Ondřeje.

31:54
    Zakázané uvolnění hostů.

31:01
    Další krásný zákrok brankáře domácích. Jen díky němu je Vajgar pořád ve hře.

30:27
    Ondřej namazal krásně uvolněnému Gurkovi, ten však pálí přímo do hrudi hostujícího brankáře.

29:46

29:15
    Lazorišák jel ve vlastním oslabení sám na brankáře Veselí, blafák mu však nevyšel.

27:46
    První dnešní trest. Domácí Ondřej se provinil nedovoleným bráněním.

27:01
    Domácí kotel ale nic nevzdává a dál hlasitě podporuje své hráče.

26:48
    Ofsajd hostů.

25:15
    Hráči hostí jsou pořád na puku a prakticky nepustí domácí hráče do hry. Ofenzivní opory domácích Pucher senior, Lazorišák, Mazanec a Ondřej jsou zatím bohužel takřka neškodní.

24:30
    Ondřej v obrovské šanci opět těsně minul.

22:10
    Hráči Veselí mají mnohem lepší pohyb.

20:51
    Ondřejova střela těsně míjí branku.

20:01

Vše je připraveno, druhá třetina může začít.

Druhá třetina začne cca v 18:02

V první třetině jsme viděli dvě rychle po sobě vstřelené branky z hole hostujícího Arnolda, který v mládežnických kategoriích také několik let hrál za Jindřichohradecký Vajgar.

20:00

19:08
    Další zákrok domácího brankáře. Hosté jsou mnohem aktivnější po tom co během jedné minuty odskočili na rozdíl dvou branek.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:28
    Po dalším zákroku domácího brankáře Jágra končí puk v ochranné síti.

17:27
    Brankář domácích tasí další skvělý zákrok lapačkou.

16:48
    Vhazování po levici Dvořáka.

15:30
    Pucher junior teď masíruje u mantinelu hostujícího Klimeše.

14:06
    Domácí v postavení mimo hru.

14:01
    Další šance Slovenského veterána Puchera, tentokrát branku přestřelil.

13:00
    Pucher st. s Gurkou teď jeli dva na jednoho, svou šanci ale promarnili.

11:56
    A ARNOLD přidává druhou branku Veselí. Asistence: Nehoda, Mikeska.

11:51
    Marcilis vypálil tvrdě od modré, Jágr pozorný.

10:44
    Drobné nedorozumění v rozehrávce domácích trestá ARNOLD. Asistence Dušák

10:00
    V polovině první třetiny je stále bezbrankové skóre. Neviděli jsme ani jedno vyloučení a jen jednu velkou šanci na obou stranách.

09:01
    Ondřej nahrával volnému Gurkovi, ten minul letící kotouč.

08:07
    Tentokrát vhazování po Jágrově levici.

07:30
    Hra je plynulá, moc se nepřerušuje.

06:10
    Pucher st. udělal obrovskou chybu v rozehrávce, hostům se ale nepodařilo tuto hrubku potrestat.

04:10
    Veselští hráči kombinují v útočném pásmu. Obrana Vajgaru zatím jejich tlaku odolává.

02:30
    Obrovská šance Tržila a Košťála, Tržilovi na poslední chvíli utekl puk a tak nemohl zakončit do odkryté klece.

01:10
    Hosté v první vážné šanci. Jágr pozorný.

00:26
    První střelu na brankáře hostí vyslal Gurka.

00:01

Utkání začne cca za 2 minuty.

Hlasatel na zimním stadionu Jana Marka postupně vyvolává na led hráče U10 Vajgar. Ti sklízí ovace od zhruba tří stovek fanoušků.

Ještě před zahájením zápasu budou oceněni hráči kategorie U10 za skvělou reprezentaci našeho klubu na mezinárodním turnaji Santa Claus Cup, který se konal od 1. do 2. prosince v maďarském Dunaújváros, a ze kterého přivezli domů bronzové medaile.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Martin Špiler

Branky a nahrávky: 60. Lazorišák – 11. Arnold (Dušák), 12. Arnold (Nehoda, Mikeska), 36. Míchal (Marcilis)

HC Vajgar Jindřichův Hradec: Jágr-Popelka, Ištvánik, Chmel, Tržil, Jon, Pucher_ml-Mazanec, Lazorišák, Ondřej-Pucher_st, Gurka, Janeček-Jindra, Kubín, Košťál-Kalvas. Hlavní trenér: Robert Procházka
    TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí: Klestil,(Dvořák)-Chlaň, Míchal_L, Drs, Benda_J, Nehoda- Arnold, Bůžek, Mikeska-Kratochvíl, Benda_R, Klimeš-Míchal_J, Dušák, Vlach-Marcilis. Hlavní trenér: Josef Vachulka

Rozhodčí: Urban- Müler, Soukup