Olomouc – Židenice 5:2 (kon.) | Chodov – Bohemians 14:2 (kon.) | Jičín – Liberec 5:3 (kon.)
Panthers – Střešovice 4:5 (0:2 po s.n.) | Slavia Plzeň – Ne 2:11 (kon.) | Vítkovice – Ostrava 6:2 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
14:2 (4:1, 7:1, 3:0)
FbŠ Bohemians
Pátek 14.12.2018, 19:00ČEZ Extraliga žen • 13. kolo

57:37
    Další vyloučení pro Chodov! Domácí hráčky v něm zřejmě našly svou gólovou žílu. Daniela Frantíková si půjde na dvě minuty sednout na nedovolené vrážení.

54:17
    Krátce po gólu ale hráčky Chodova na vlastní kůži poznají oslabení. Johana Vrbová si totiž jde sednout na dvě minuty za nadzvedání hokejky.

43:40
    Adéla Cukrová není z cukru a ukazuje to i na hřišti. Tentokrát to ale přehnala, za což si půjde sednout na dvě minuty na trestnou lavici.

19:59
    Tak tohle zamrzí. Vteřinu před koncem třetiny se Eliška Vrátná dopustila hry rukou, za kterou si půjde sednout na dvě minuty na trestnou lavici.

Libor Kokoška

Branky a nahrávky: 3. Belicová (Nosková), 8. Pekárková (Řepková), 18. Hanzlíková (Frantíková), 20. Hanzlíková (Tožičková), 21. Plášková (Jiráková), 28. Hanzlíková (Tožičková), 28. Tožičková (Plášková), 32. Řepková (Jiráková), 33. Belicová (Ka. Kellovská), 39. Belicová (Jiráková), 40. Tožičková (Christiánová), 41. Tožičková (Plášková), 54. Jiráková (Řepková), 57. Vrbová (Christiánová) – 15. Bočanová (Divišová), 26. Reischlová (Loudová)

FAT PIPE Florbal Chodov: Christiánová (Provázková) – Jiráková, Tožičková, Nosková, Vrbová, Svačinová – Suchá, Frantíková, Plášková – Pekárková, Preisslerová, Řepková – J. Vávrová, Peštová, Belicová – Ka. Kellovská, Hanzlíková.
    FbŠ Bohemians: Omelková (39. Kreisingerová) – Šindelářová, Císařová, Nová, Loudová, Andrlová – Cukrová, Bašová, Reischlová – Kadidlová, Vrátná, Toulová – Pokorná, Chaloupková, Neubergerová – Zlámalová, Divišová, Pavlicová – Bočanová.