Řisuty – Vrchlabí 0:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 6:3 (kon.) | Klatovy – Kolín 3:0 (kon.)
Sokolov – Jablonec n/N 3:1 (kon.) | Bílina – Trutnov 2:3 (kon.) | Děčín – Letňany 4:5 (po pr.)
Kobra – Nymburk 2:4 (kon.)
Mostečtí Lvi
6:3 (2:1, 3:2, 1:0)
HC Dvůr Králové n. Labem
Sobota 15.12.2018, 17:30 • A-Bennet Arena • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 26. kolo

Dnešní velmi zajímavé utkání bohaté na branky i vyloučené dopadlo šťastněji pro domácí Lvi, kteří zápas vyhráli s přehledem 6:3. První třetina začala lépe pro domácí, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. Hostům se však podařilo snížit. Druhé třetina se proměnila v jejím úvodu ve střelnici, kdy Lvi odskočili na rozdíl čtyř branek. Poté hosté zabojovali a dokázali snížit na rozdíl dvou branek. Na konci třetiny se nám přiostřilo a začalo padat spousta trestů. Ve třetí třetině Lvi odskočili na rozdíl tří branek a poté udrželi stav utkání až do konce. Na konci zápasu ovšem bylo opět spousta vyloučených na straně domácích. To je z A-Benet areny vše. Hezký večer (19:51:14)

59:29
    Patrik Fořt v závěru ještě prověřil Hanuljaka. Hany však drží kotouč

58:50
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., hákování).

58:32
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Mical – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

56:28
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Čmolík – 2 min., hrubost).

56:28
    Postavení mimo hru hostů. Po odpískání vystřelil nesportovně hostující Matějíček. Mostecký Čmolík však neudržel nervy a za hrubost jde ven

55:53
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., podrážení).

55:05
    Lvi se osvobozují

54:27
    Hany teď drží mostecké akcie. Chytá střelu hostujícího obránce

54:02
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 2 min., podrážení).