Kladno – Jihlava 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Vsetín 3:4 (po pr.) | Prostějov – Přerov 3:2 (2:1 po s.n.)
Kadaň – Slavia 2:7 (kon.) | Litoměřice – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Havířov – Benátky n/J 6:3 (kon.)
Třebíč – Poruba 2011 5:4 (kon.)
konec
HC Stadion Litoměřice
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
HC Frýdek-Místek
Sobota 15.12.2018, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga • 35. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Odsud z Kalich Areny je to pro dnešek ode mne vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:24:17)
   
  Nejlepší hráči utkání:
  Litoměřice: Jan Strejček
  Frýdek-Místek: Nick Malík
   
  Velmi vyhrocené utkání! Oba týmy se od počátku do konce rvali za vítězstvím, ovšem díky bezchybnému Nicku Malíkovi jsou dnes šťastnější hosté, kteří si tím pádem odvážejí velmi důležité tři body.
   
  Konec zápasu.
   
  59:53
  Hosté si už jen přihrávají v útočném pásmu.
   
  59:36
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Markus Korkiakoski – 2 min., sevření puku rukou).
   
  59:07
  Tomáš Král opět opustil brankoviště. Opět se toho snažili Rysi využít, ovšem ani ve dvou netrefili volný prostor svatyně Stadionu.
   
  58:51
  Hosté v plném počtu.
   
  58:27
  Hosté se tím pádem opětovně dostali do útočného pásma. Už se ale vzhledem k času ani nesnaží příliš napadat litoměřickou branku, místo toho drží domácí hráče na uzdě před jejich průnikem.
   
  58:12
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Kloz – 2 min., nesportovní chování).
   
  57:46
  Čehož chtěli Frýdecko-místečtí velmi rychle využít! Daleká střela do zcela volného prostoru brankoviště ale ztratila kurs a stočila se vedle levé tyče kališnické branky.
   
  57:45
  Domácí vstoupili do další fáze hry bez gólmana!
   
  57:44
  Oddechový čas pro domácí.
   
  57:11
  Další přesilovka otevřela stavědla kališnické lodi do přístavu před Nickem Malíkem. Samotná svatyně je jim ale stále zapovězena, neboť jí tvoří velmi precizně bránící armáda hráčům v červeném.
   
  56:51
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Klimša – 2 min., hákování).
   
  56:04
  Frýdecko-místeckým se podařilo dostat velmi těsně k brance Tomáše Krále. Ovšem do velmi malého prostoru mezi ně se natlačil ještě litoměřický obránce, kterému se povedlo zblokovat pokus o zakončení.
   
  54:28
  Domácí pozvolna rozehrávají od vlastní branky. Příliš daleko se ale nedostali. Ještě před modrou Rysi zaostřili na kotouč a bystrostí sobě vlastní jej vyhodili. Domácí jej posléze museli stíhat, v průjezdu se ale velmi rychle posouvali i hosté.
   
  52:18
  Povedený obranný zákrok Patrika Husáka! Ve skluzu odvrátil pronikajícího litoměřického hráče od puku. Ten ho posléze musel přeskočit, čímž byla jeho šance definitivně zmařena.
   
  51:04
  Ani dvoubrankové manko nezastavilo Stadion od pokračování v útočných akcích. Naopak ještě litoměřické hráče vyburcovalo k heroickému výkonu v útočném pásmu. Obrana Frýdku-Místku ale nedá svou kůži nikterak lacino.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 12. Korkiakoski – 24. Christov (Mikulík), 26. Motloch (Flok, Husák), 50. Husák (Novotný)


  HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Pavlas, Marcel, Smetana, D. Málek, Jebavý, Strejček, Machač – Korkiakoski, J. Kloz, M. Kadlec – Voženílek, Jícha, Kantner – Helt, M. Havelka, Flynn – Eret, Jirásek, Przybyla.
  HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – Husák, Haman, Zahradníček, Bartko, Krisl, L. Kovář, D. Stránský – Christov, Mikulík, Kofroň – Martynek, Novotný, Rudovský – Klimša, Peterek, Kaukič – Motloch, Kuťák, Flok.

  Rozhodčí: Grech, Jechoutek – Votrubec, Ševic

  Diváci: 1025