Montreal – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Toronto 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Washington – Buffalo 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Columbus – Anaheim 1:2 (po pr.)
Nashville – New Jersey 2:1 (2:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 6:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 5:1 (kon.)
NY Rangers – Vegas 3:4 (po pr.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:7 (kon.)
Boston – Buffalo 2:4 (kon.)
Colorado Avalanche
6:4 (3:0, 1:2, 2:2)
Dallas Stars
Neděle 16.12.2018, 03:05 • Pepsi Center, Denver • NHL

51:20
    Dvě minuty za vysokou hůl dostal Carl Söderberg.

49:20
    Je tu ale další vyloučení na straně hostů, dvě minuty za podrážení dostal Tyler Seguin.

47:01
    Colorado si zahraje další přesilovku, dvě minuty za sekání dostal Alexander Radulov.

34:40
    Dlouho se nám ale v pěti na obou stranách nehrálo, je tu další vyloučení. Dvě minuty za sekání dostal hostující Mattias Janmark.

32:24
    Domácí se už hnali do brejku čtyři na dva, jenže byli zastaveni rozhodčím. Colorado hrálo v šesti, je tu trest za příliš mnoho hráčů na ledě, odsedí jej Sven Andrighetto.

26:53
    Vylučuje se na straně Dallasu, dvě minuty za sekání obdržel Radek Faksa.

18:17
    Přesilovka pro Colorado, po souboji u mantinelu dostal Radek Faksa dvě minuty za nedovolené bránění.

12:51
    Opět se vylučuje, přesilovku si dají domácí. Jason Dickinson se dopustil sekání a už zamířil na trestnou lavici.

10:16
    Je tu druhé vyloučení, nyní ale na straně Colorada. Dvě minuty za vysokou hůl dostal A. J. Greer.

05:28
    Je tu první přesilovka, utkání, dvě minuty za nedovolené bránění dostal hostující Blake Comeau.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 6. Landeskog (Barrie, MacKinnon), 8. Calvert (Nieto), 20. Rantanen (MacKinnon), 35. Rantanen (MacKinnon, Compher), 57. Landeskog (E. Johnson), 59. MacKinnon (Rantanen) – 29. Lindell (Janmark, Fedun), 30. Seguin, 54. Seguin (Fedun, Radulov), 56. Ja. Benn (Seguin, Radulov)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – E. Johnson (A), Girard, Barrie, Cole, Nemeth, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Andrighetto, Compher, Jost – Calvert, Söderberg, Nieto – G. Bourque, C. Wilson, Greer.
    Dallas Stars: Chudobin (21. Bishop) – Honka, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, Bayreuther – Radulov (A), Seguin, Ja. Benn (C) – Gurjanov, Hanzal, D. Shore – Ničuškin, Spezza (A), Janmark – Comeau, Faksa, Dickinson.

Rozhodčí: O'Halloran, Anderson – Mach, Gibbons

Diváci: 17 626