Montreal – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Toronto 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Washington – Buffalo 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Columbus – Anaheim 1:2 (po pr.)
Nashville – New Jersey 2:1 (2:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 6:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 5:1 (kon.)
NY Rangers – Vegas 3:4 (po pr.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:7 (kon.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    A je patrně rozhodnuto. Domácí přečkali šanci, kterou vybudoval Radulov, dostali puk z pásma a NATHAN MACKINNON situaci hravě přetavil v zakončení do opuštěné branky Dallasu – 6:4. Asistence: Mikko Rantanen.

57:52
    Branka Dallasu je prázdná, je tu power-play hostů.
    56:40 Gabriel LANDESKOG - 5:4

56:40
    Akce ale pokračovala, puk se dostal na modrou čáru, odkud vystřelil Johnson a v pravém kruhu působící GABRIEL LANDESKOG ránu lehounce tečoval. To ale stačilo na to, aby usměrnil puk mezi Bishopovy betony a dostal svůj tým do vedení 5:4. Asistence: Erik Johnson.
    55:24 Jamie BENN - 4:4

55:24
    Dallas právě vstřelil branku!
    Už je ale vyrovnáno. Radulov předvedl důraz v rohu, vybojoval puk, posunul jej do střelecké pozice a po Seguinově střele předvedl JAMIE BENN teč, na kterou už Varlamov nezareagoval – 4:4. Asistence: Tyler Seguin, Alexandr Radulov.
    53:14 Tyler SEGUIN - 4:3

53:14
    No vida, přesilovka je nakonec využitá a Dallas se dostal na dostřel. Po povedené kombinaci vypálil z levé strany TYLER SEGUIN a jeho dělovka skončila za Varlamovem. Asistence: Taylor Fedun, Alexandr Radulov.

51:20
    Dvě minuty za vysokou hůl dostal Carl Söderberg.

49:20
    Je tu ale další vyloučení na straně hostů, dvě minuty za podrážení dostal Tyler Seguin.

47:01
    Colorado si zahraje další přesilovku, dvě minuty za sekání dostal Alexander Radulov.
    43:15 Faksa trefil tyčku

43:15
    Teď měl ale štěstí, neboť v mezikruží se objevil Faksa a jeho prudký švih zacinkal o tyčku! Tady scházely pouze centimetry.
    34:53 Mikko RANTANEN - 4:2

34:53
    Přesilovka je bleskově využitá a domácí zase vedou o dva góly. Po několika přihrávkách našel MacKinnon na pravé straně MIKKU RANTANENA a ten ranou z první trefil prostor pod horní tyčkou. Bishop se nestačil přemístit a přišel o své čisté konto. Asistence: Nathan MacKinnon, J. T. Compher.

34:40
    Dlouho se nám ale v pěti na obou stranách nehrálo, je tu další vyloučení. Dvě minuty za sekání dostal hostující Mattias Janmark.

32:24
    Domácí se už hnali do brejku čtyři na dva, jenže byli zastaveni rozhodčím. Colorado hrálo v šesti, je tu trest za příliš mnoho hráčů na ledě, odsedí jej Sven Andrighetto.
    29:20 Tyler SEGUIN - 3:2

29:20
    A je tu drama, neboť Dallas je opět ve hře. Po chybné rozehrávce domácích se k puku dostal TYLER SEGUIN, Varlamov sice jeho první švih dokázal vyrazit, ale následná dorážka pod horní tyčku v rozhozené obraně znamenala snížení na 3:2. Bez asistence.
    28:36 Esa LINDELL - 3:1

28:36
    No vida a je tu gól v oslabení! Dallas se dostal do přečíslení dvou na jednoho, Janmark přihrál na ESU LINDELLA a ten střelou mezi Varlamovovy betony upravil na 3:1. Asistence: Mattias Janmark, Taylor Fedun.

26:53
    Vylučuje se na straně Dallasu, dvě minuty za sekání obdržel Radek Faksa.

20:01
    V brance Dallasu došlo do druhé třetiny ke změně, Antona Chudobina nahradil Ben Bishop.
    19:45 Mikko RANTANEN - 3:0

19:45
    Přesto je ale přesilovka využitá a domácí dávají gól do šatny. MacKinnon udržel puk na modré čáře, sjel si poté blíž k brance, přihrál mezi kruhy a MIKKO RANTANEN prudkým švihem propálil Chudobina. Asistence: Nathan MacKinnon.

18:17
    Přesilovka pro Colorado, po souboji u mantinelu dostal Radek Faksa dvě minuty za nedovolené bránění.
    14:50 Uznán nebyl ani Söderbergův gól

14:50
    Na konci přesilovky přišel gól na 3:0, když po kombinaci vystřelil z levé strany Andrighetto, puk se od Chudobina odrazil na hůl Carla Söderberga a ten bekhendem bleskově zasunul ke vzdálenější tyčce. Trenér Dallasu ale opět nechal zkontrolovat video a na něm rozhodčí našli, že střelec bránil brankáři při jeho zákroku. Coloradu tak nebyl uznán dnes už druhý gól.

12:51
    Opět se vylučuje, přesilovku si dají domácí. Jason Dickinson se dopustil sekání a už zamířil na trestnou lavici.

10:16
    Je tu druhé vyloučení, nyní ale na straně Colorada. Dvě minuty za vysokou hůl dostal A. J. Greer.
    08:30 Gól na 3:0 nebyl uznán pro nedovolené bránění brankáři

08:30
    Hned v další akci padl další gól, když z levé strany vystřelil Wilson, u svého pokusu zlomil hůl, ale oblouček doplachtil za Chudobina. Trenéři Dallasu si ovšem vzali challenge, nechali prověřit, zda Greer nebránil gólmanovi v brankovišti při práci a rozhodčí jim dali u videa zapravdu. Gól tak nebyl uznán.
    07:57 Matt CALVERT - 2:0

07:57
    A už je to o dvě branky! Nietovi sice nevyšla akce a nezakončil podle svých představ, ale pak sám vybojoval v rohu puk, naservíroval jej na MATTA CALVERTA, který si kličkou položil Chudobina a hravě zakončil. Asistence: Matt Nieto.
    05:45 Gabriel LANDESKOG - 1:0

05:45
    Přesilovka je využitá, domácí jdou do vedení. Po kombinaci se v pravém kruhu nachystal GABRIEL LANDESKOG a švihem pověsil puk nad Chudobinovo rameno! Asistence: Tyson Barrie, Nathan MacKinnon.

05:28
    Je tu první přesilovka, utkání, dvě minuty za nedovolené bránění dostal hostující Blake Comeau.
    00:35 MacKinnon hned v úvodu trefil tyčku.

00:35
    Moc nescházelo a hned z první akce utkání padl gól. Domácí MacKinnon v levém kruhu vystřelil z otočky a trefil tyčku! Od té se puk odrazil pod Chudobina, který přerušil hru.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 6. Landeskog (Barrie, MacKinnon), 8. Calvert (Nieto), 20. Rantanen (MacKinnon), 35. Rantanen (MacKinnon, Compher), 57. Landeskog (E. Johnson), 59. MacKinnon (Rantanen) – 29. Lindell (Janmark, Fedun), 30. Seguin, 54. Seguin (Fedun, Radulov), 56. Ja. Benn (Seguin, Radulov)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – E. Johnson (A), Girard, Barrie, Cole, Nemeth, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Andrighetto, Compher, Jost – Calvert, Söderberg, Nieto – G. Bourque, C. Wilson, Greer.
    Dallas Stars: Chudobin (21. Bishop) – Honka, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, Bayreuther – Radulov (A), Seguin, Ja. Benn (C) – Gurjanov, Hanzal, D. Shore – Ničuškin, Spezza (A), Janmark – Comeau, Faksa, Dickinson.

Rozhodčí: O'Halloran, Anderson – Mach, Gibbons

Diváci: 17 626