Rheindorf Altach – Hartberg 6:1 (kon.) | Salzburg – St. Pölten 5:1 (kon.) | Austria – Rapid 6:1 (kon.)
SC Rheindorf Altach
6:1 (2:0)
TSV Hartberg
Neděle 16.12.2018, 14:30 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakouská Bundesliga • 18. kolo
    90+1. Christian GEBAUER - 6:1

90+1
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Centr z levé strany odvrátil Gatt na penaltový puntík, kde se nacházel CHRISTIAN GEBAUER, jenž byl za svůj výkon po zásluze odměněn vstřelenou brankou!
    78. Emanuel SCHREINER - 5:1

78
    Tak tohle je totální destrukce Hartbergu! O "bůra" se postaral EMANUEL SCHREINER, když z voleje propálil mezeru mezi nohami brankáře hostujícího mužstva.
    69. Adrian GRBIC - 4:1

69
    A je rozhodnuto! Hosté v posledních minutách značně otevřeli obranu, čehož musí litoval hlavně po této akci, když se ADRIAN GRBIČ hnal naprosto osamocený na Sweteho, kterého nadvakrát překonal.
    58. Adrian GRBIC - 3:1

58
    Swete sice vystihl stranu, ADRIAN GRBIČ ale dal míči patřičnou razanci, takže na střelu neměl hostující gólman sebemenší nárok.
    47. Christoph KRÖPFL - 2:1

47
    Hartberg právě vstřelil branku!
    Tak tohle byla nádherná branka! Střídající CHRISTOPH KRÖPFL si zpracoval míč na prsa a následně z voleje vystřelit přesně k pravé tyči.
    40. Joshua GATT - 2:0

40
    Krátce před koncem prvního poločasu domácí navyšují své vedení! Zase to byl Gebauer, který z pravé strany odcentroval za hostujícího obránce, kde stál JOSHUA GATT, jemuž stačilo jen trefit odkrytou bránu.
    14. Manfred FISCHER - 1:0

14
    A zhruba po patnácti minutách hry tu máme úvodní gól! Gebauer vyslal z pravé strany centr na bližší tyč, kam se dostal MANFRED FISCHER a prostřelil brankáře soupeře.

Michal Hladký

Branky: 14. Fischer, 40. Gatt, 58. Grbic (pen.), 69. Grbic, 78. Schreiner, 90+1. Gebauer – 47. Kröpfl

Karty:   30. Schreiner (ALT), 51. Gatt (ALT), 61. Nutz (ALT) – 67. Kröpfl (HBG)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:10.
    SC Rheindorf Altach: Kobras – Schreiner, Luckeneder, Zech, Lienhart – Nutz (73. Prokopic), Oum Gouet, Fischer (84. Müller) – Zwischenbrugger, Gebauer, Gatt (53. Grbic).
    Náhradníci: Ozegovic – Dobras, Grbic, Karić, Müller, Ngwat-Mahop, Prokopic.

TSV Hartberg: Swete – Blauensteiner (65. Schubert), Flecker, Ilić, Ljubic (46. Kröpfl), Rasswalder – Rep, Rotter – Siegl, Sittsam, Tadić (74. Kainz).
    Náhradníci: Sallinger – Geissler, Kainz, Kröpfl, Mann, Pfeifer, Schubert.

Rozhodčí: Altmann W.