Huddersfield Town – Burnley 1:2 (kon.) | Chelsea – Southampton 0:0 (kon.) | West Ham – Brighton 2:2 (kon.)
Wolverhampton – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Bournemouth – Watford 3:3 (kon.) | Newcastle – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
West Ham United
2:2 (0:0)
Brighton & Hove Albion
Středa 02.01.2019, 20:45 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 21. kolo

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (22:53:58)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 7:2. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 9:11.

Je dobojováno! Po doslova nudném prvním poločase jsme v tom druhém byli svědky strhujícího fotbalu na obě strany, který přinesl celkem čtyři branky. Nejdříve se dvakrát během tří minut trefili hosté z Brightonu, obě branky padly po rozích. Nejprve se trefil Dale Stephens a později Shane Duffy. To bylo od hostů všechno. Za deset minut dokázal snížit Marko Arnautović, aby následně za další dvě minuty dokázal vyrovnat. Poté se už nic zásadního nestalo a týmy si spravedlivě rozdělí po jednom bodu.

90+5

90+4
    Hostující obrana se dokázala ubránit. To byla zřejmě poslední akce tohoto utkání. Rozhodčí za malý moment ukončí dnešní zápas.

90+3
    Pro domácí celek se rýsuje další zajímavá příležitost k ohrožení hostující branky. Anderson se ujme exekuce tohoto přímého kopu.

90+2
    West Ham se nadechuje k finálnímu tlaku na svého soupeře. Brighton volí pouze odkopy zpět na domácí polovinu.

Hostující brankář si v tomto utkání připsal čtyři zákroky.

90+2
    Domácí brankář si v tomto utkání připsal čtyři zákroky.

90+1
    Rozhodčí tohoto utkání nastavil ve druhém poločase čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Jsme v poslední minutě základní hrací doby tohoto zápasu. Bong bude na levé straně na vlastní polovině vhazovat.

89
    Čím víc se blíží nastavení, tím víc opadává tempo dnešního utkání. V posledních desítkách sekund nevidíme kombinaci, nýbrž přehlídku autových vhazováních.

88
    Martín Montoya při svém pokusu odcentrovat uklouznul a míč tak skončil v zámezí. Łukasz Fabiański bude odkopávat od své branky.

87
    Pascal Groß poslal nadýchaný centr na hlavu Duffyho, ale ten hlavičkoval mimo domácí branku.

86
    Pablo Zabaleta neměl jinou možnost, než odehrát míč do zámezí. Brighton má k dispozici další roh.

85
    Andone dostal naloženo od Creswelle a ten půjde na kobereček k rozhodčímu. Sudí následně zvolil pouze domluvu.

83
    Marko Arnautović nechtěne založil brejk soupeře, ale může poděkovat Marchovi, který poslal míč do autu.

82
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Glenn Murray, přichází Florin Andone.

81
    Declan Rice se ukázal jako pravý obránce s nepovedenou kopací technikou. Jeho dalekonosný pokus skončil dost daleko od hostující branky.

Jan Mládek

Branky: 66. Arnautović (Noble), 68. Arnautović (Antonio) – 56. Stephens, 58. Duffy (Groß)

Karty:   80. March (BRN)

West Ham United: Fabiański – Zabaleta (C), Diop, Ogbonna, Cresswell – Snodgrass (63. Antonio), Obiang (63. Noble), Rice, Anderson – Carroll (46. Lucas Pérez), Arnautović.
    Náhradníci: Adrián – Masuaku, Noble, Antonio, Diangana, Lucas Pérez, Nasri.

Brighton & Hove Albion: Button – Montoya, Duffy, Dunk (C), Bernardo (73. Bong) – March, Stephens, D. Pröpper, Locadia – Groß – G. Murray (82. Andone).
    Náhradníci: Steele – Bong, Balogun, Kayal, Knockaert, Bissouma, Andone.

Rozhodčí: Chris Kavanagh – Dan Cook, Sian Massey-Ellis

Diváci: 59 870