Rusko – USA | 1:2 (kon.) | | | Finsko – Švýcarsko | 6:1 (kon.) | | | Rusko – Švýcarsko | 5:2 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) |
Slavia – Poruba 2011 | 4:5 (kon.) | | | Kladno – Havířov | 3:4 (kon.) | | | Přerov – Frýdek-M. | 3:4 (po pr.) |
Prostějov – Třebíč | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Kadaň – Ústí n/L | 3:6 (kon.) | | | Jihlava – Vsetín | 2:3 (kon.) |
Pittsburgh – Winnipeg | 4:0 (kon.) | | | Detroit – Nashville | 4:3 (po pr.) | | | Carolina – Columbus | 4:2 (kon.) |
Dallas – Washington | 2:1 (po pr.) | | | Colorado – NY Rangers | 6:1 (kon.) | | | Arizona – New Jersey | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Anaheim – Vegas | 2:3 (kon.) | | | Ottawa – Minnesota | 3:4 (kon.) | | | Philadelphia – Calgary | 2:3 (po pr.) |
Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Zlín – Pardubice | 1:3 (kon.) | | | Kobra – Sparta | 4:6 (kon.) |
HC Litvínov – Mountfield HK | 4:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Havířov | 6:2 (kon.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 9:2 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 1:5 (kon.) | | | Tábor – Havlíčkův Brod | 6:3 (kon.) | | | Vsetín – Olomouc | 8:1 (kon.) |
Kladno – Slavia | 5:1 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Přerov | 2:8 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 4:1 (kon.) |
Liberec – Plzeň | 5:4 (po pr.) | | | Technika Brno – Warriors Brno | 2:1 (po s.n.) | | | Třemošná – PZ Kladno | 2:0 (kon.) |
Kunlun – Vladivostok | 4:3 (kon.) | | | Magnitogorsk – N.Novgorod | 7:3 (kon.) | | | Soči – Barys | 0:3 (kon.) |
Nižněkamsk – Omsk | 1:2 (kon.) | | | Spartak Moskva – Novosibirsk | 7:0 (kon.) |
Salzburg – Vsetín | 5:3 (kon.) | | | Slavia – Vítkovice | 4:2 (kon.) | | | Jihlava – Havířov | 1:2 (po pr.) |
Kladno – Zlín | 8:3 (kon.) | | | Chomutov – Havlíčkův Brod | 3:1 (kon.) | | | Liberec – Třinec | 2:1 (po pr.) |
Žďár n/S – Olomouc | 0:9 (kon.) | | | K. Vary – Mountfield HK | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Přerov | 2:3 (3:4 po s.n.) |
Plzeň – Sparta | 4:7 (kon.) | | | Č. Budějovice – Kometa Brno | 4:6 (kon.) | | | HC Litvínov – Pardubice | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Řisuty – Nymburk | 4:3 (kon.) | | | Klatovy – Dvůr Králové n. L. | 2:1 (po pr.) | | | Sokolov – Kolín | 2:1 (kon.) |
Bílina – Jablonec n/N | 0:10 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Vrchlabí | 3:4 (kon.) | | | Kobra – Letňany | 2:1 (kon.) |
Děčín – Trutnov | 2:3 (kon.) |
Mor. Budějovice – SHK Hodonín | 6:3 (kon.) | | | Pelhřimov – Val. Meziříčí | 0:6 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Šumperk | 2:3 (kon.) |
Žďár n/S – Orlová | 9:1 (kon.) | | | Písek – Kopřivnice | 2:8 (kon.) | | | Tábor – Opava | 2:1 (2:1 po s.n.) |
David Servis – Nový Jičín | 5:4 (kon.) |
Tábor B – Pelhřimov B | 10:3 (kon.) | | | Radomyšl – Milevsko | 3:7 (kon.) | | | Čerti Ostrov – HC Rokycany | 1:14 (kon.) |
Černošice – Příbram | 6:2 (kon.) | | | HC TNP Praha – Žižkov Praha | 11:3 (kon.) | | | Lev Benešov – Vlašim | 6:3 (kon.) |
Strakonice – Veselí nLuž. | 8:4 (kon.) | | | Humpolec – HC Vajgar | 4:0 (kon.) | | | Cheb – Třemošná | 3:2 (kon.) |
HC Turnov – Gepardi Jablonec | 10:4 (kon.) | | | Rosice – Velká Bíteš | 2:9 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Kroměříž – Vel. Meziříčí | 3:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Krnov | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Frýdek-M. "B" – Studénka | 8:5 (kon.) |
Mělník – Králův Dvůr | 2:1 (po pr.) | | | Bohumín – SK Karviná | 7:1 (kon.) | | | V.Popovice – Žabonosy | 3:5 (kon.) |
Kaznějov – Trstěnice | 20:2 (kon.) | | | HC Domažlice – Mar.Lázně | 9:3 (kon.) | | | Blansko – Březina | 4:2 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Slaný | 3:2 (kon.) | | | Hvězda Praha – Kobra Praha B | 4:3 (kon.) |
Česko – Finsko | 3:6 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 0:0 (17:00) | | | Roudnice – Litoměřice B | 2:5 (kon.) | | | Klášterec nO – Louny | 6:4 (kon.) |
konec
HC Kobra Praha
2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
HC Letci Letňany
57:13
|
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Chlouba – 2 min., sekání).
|
|
55:23
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Ryzák – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení). Trest odpyká Patočka.
|
|
48:34
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Kysela – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
43:27
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Šmerha – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Patočka.
|
|
35:59
|
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Štěpánek – 2 min., podrážení).
|
|
34:00
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Ryzák – 2 min., držení).
|
|
25:58
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Kasík – 2 min., podrážení).
|
|
18:16
|
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Fabiánek – trestné střílení, podrážení).
|
|
12:22
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Nestrašil – 2 min., sekání).
|
|
10:06
|
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Beran – 2 min., podrážení).
|
|
05:49
|
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Vobořil – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
3. Nestrašil (Šteiner), 29. Kasík (Antočík) – 45. Kohút (Barbora, Beran)
Rozhodčí: Tomáš Micka – Jan Krátký, Milan Svoboda
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Kobra Praha:
Mouček (Ondrík) – Semrád, Chalupa, Kasík, Schejbal, J. Verbík, R. Verbík (A), Ryzák – Šeba, Kysela, Mucha, Patočka, Nestrašil, Šergl, Šteiner (C), Šmerha, Šťastný, Hlinka, Antočík
Náhradníci:
Trenér:
HC Letci Letňany: Hamalčík (Sochůrek) – Vobořil, Gebell, Beran, Hanuš, Keller, Kučera, Uhlíř, Klímo, Fabiánek, Kohút, Barbora, Soukup, Chlouba, Nedorost, Procházka, Zedek, Štěpánek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Letci Letňany: Hamalčík (Sochůrek) – Vobořil, Gebell, Beran, Hanuš, Keller, Kučera, Uhlíř, Klímo, Fabiánek, Kohút, Barbora, Soukup, Chlouba, Nedorost, Procházka, Zedek, Štěpánek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Micka – Jan Krátký, Milan Svoboda
Diváci:
Libor Kokoška