Rusko – Švýcarsko | 5:2 (kon.) | | | USA – Finsko | 2:3 (kon.) |
Třinec – Litvínov | 4:1 (kon.) | | | K. Vary – Liberec | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Zlín – Plzeň | 2:3 (po pr.) |
Chomutov – Vítkovice | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Olomouc – Sparta | 0:3 (kon.) |
Kometa Brno – Mountfield HK | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Švédsko – Kanada | 1:2 (kon.) | | | Finsko – Japonsko | 2:1 (kon.) | | | USA – Rusko | 3:2 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 0:1 (kon.) |
Boston – Buffalo | 2:1 (kon.) | | | Montreal – Nashville | 1:4 (kon.) | | | Florida – Columbus | 3:4 (po pr.) |
Toronto – Vancouver | 5:0 (kon.) | | | St. Louis – NY Islanders | 3:4 (kon.) | | | Los Angeles – Edmonton | 4:0 (kon.) |
San Jose – Tampa | 5:2 (kon.) | | | Ottawa – Carolina | 4:5 (kon.) | | | Vegas – New Jersey | 3:2 (kon.) |
Arizona – NY Rangers | 5:0 (kon.) | | | Winnipeg – Dallas | 5:1 (kon.) | | | Detroit – Washington | 2:3 (kon.) |
Plzeň – Liberec | 6:3 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 3:2 (kon.) |
Ufa – Chabarovsk | 6:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Jekatěrinburg | 0:2 (kon.) | | | Minsk – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) |
Dynamo Moskva – Riga | 1:2 (po pr.) | | | Jaroslavl – HC Slovan | 1:0 (kon.) | | | Jokerit – Petrohrad | 1:4 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 5:7 (kon.) |
Salzburg – Kometa Brno | 5:2 (kon.) |
Zvolen – Poprad | 4:0 (kon.) | | | Nitra – MAC Budapešť | 6:1 (kon.) | | | Trenčín – Žilina | 5:4 (kon.) |
Košice – Banská Bystrica | 3:5 (kon.) | | | Miskolc – Lipt. Mikuláš | 3:2 (kon.) | | | Detva – Nové Zámky | 5:0 (kon.) |
Prešov – Nové Zámky B | 13:3 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Skalica | 1:7 (kon.) | | | Topoľčany – Michalovce | 1:4 (kon.) |
Humenné – Martin | 4:0 (kon.) | | | Dubnica – Trnava | 12:1 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Spišská N. Ves | 4:2 (kon.) |
Rožnov p. R. – Krnov | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | V.Popovice – Žabonosy | 3:5 (kon.) | | | Hvězda Praha – Kobra Praha B | 4:3 (kon.) |
HC Baník Sokolov B – Tachov | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Čáslav – Poděbrady | 5:3 (kon.) | | | Pelhřimov B – Soběslav | 4:8 (kon.) |
Č. Krumlov – HC Vimperk | 0:1 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Telč | 6:9 (kon.) | | | HC Jičín – HC Varnsdorf | 7:1 (kon.) |
Nová Paka – N. Město n. M. | 8:0 (kon.) | | | Opočno – Semechnice | 8:6 (kon.) | | | Jaroměř – Nový Bydžov | 7:6 (po pr.) |
Trutnov – Náchod | 3:6 (kon.) | | | Světlá nS – Hlinsko | 5:2 (kon.) | | | Litomyšl – Chrudim | 5:1 (kon.) |
Česká Třebová – Moravská Třebová | 8:3 (kon.) | | | Choceň – Skuteč | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Lanškroun – Chotěboř | 2:5 (kon.) |
Uničov – Břeclav | 3:1 (kon.) | | | Boskovice – Brumov | 2:5 (kon.) | | | SHKM Hodonín – Uh.Brod | 7:6 (po pr.) |
Wolves Č. Těšín – H. Benešov | 6:4 (kon.) | | | Kutná Hora – Mladá Boleslav B | 2:6 (kon.) | | | Rakovník – Neratovice | 3:2 (kon.) |
Klatovy – Nejdek | 7:4 (kon.) | | | Lomnice n/P – Č. Lípa | 7:3 (kon.) |
Linz – Znojmo | 1:6 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – AHC Dynamo | 4:5 (kon.) | | | Tango Klatovy – Marsy Klatovy | 5:2 (kon.) | | | Poběžovice – HC Vizi | 2:1 (kon.) |
HC Čápi – Tomahawk | 4:0 (kon.) |
Česko – Slovensko | 10:3 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 0:0 (*17:00) |
konec
Česko
0:1
(0:1, 0:0, 0:0)
Švýcarsko
České hráčky byly téměř po celý zápas aktivnější, jenže se jim střelecky vůbec nedařilo. Rozhodla jedna přesilová hra, ve které poslala Švýcarsko do vedení v 10. minutě Zimmermannová a Švýcarky svůj těsný náskok i díky dobrému výkonu brankářky Maurerové udržely až do konce.
(12:46:41)
|
||
Konec zápasu.
|
||
59:48
|
Zimmermannová ze střední třetiny netrefila odkrytou bránu, následně Česko poslalo puk na zakázané uvolnění.
|
|
59:30
|
Češky už nyní sahají ke hře bez brankářky!
|
|
58:54
|
Švýcarky nejprve zastavily na polovině hřiště rozjetou akci Česka, následně zblokovaly dvě střely mířící na bránu.
|
|
58:24
|
Češky stále pouze marně tlačí své soupeřky, zakončení obránkyně Škrdlové chytila do lapačky švýcarská brankářka a přerušila hru.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
58:03
|
Mlýnková zkusil nastřelit puk na bránu z nulového úhlu, to Maurerovou neohrozilo.
|
|
57:24
|
Vyloučení v týmu Česko (Sinha Leemann – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
56:40
|
Česko si vytvořilo tlak, který zakončila svou střelou z bezprostřední blízkosti přímo do gólmanky Mlýnková.
|
|
55:49
|
Škrdlová měla přihrávku na modré na dlouhou ruku a puk jí proklouzl do středního pásma.
|
|
55:06
|
První střelu této přesilovky Maurerová zlikvidovala, po vyhraném vhazování Češky začínají kombinovat.
|
|
54:52
|
Oddechový čas pro domácí.
|
|
54:52
|
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Lena Marie Lutzová – 2 min., hrubost).
|
|
54:39
|
Zimmermannová svou střelu přes bránící hráčku nedostala, puk skončil u mantinelu a česko zakládá rychlý útok.
|
|
53:16
|
Po zakázaném uvolnění Švýcarska mají Češky další šanci vytvořit si tlak potřebný ke srovnání.
|
|
52:26
|
Exnerová střílela z první po nahrávce na osu hřiště, jejímu zakončení chyběla větší razance, brankářka Maurerová na puk celou dobu viděla a neměla větší problém zakročit.
|
|
51:18
|
Češky se úspěšně brání, po zblokované střele Švýcarska do rohu hřiště už je jejich oslabení téměř u konce.
|
|
50:04
|
Pejšová předvedl úspěsný zákrok proti střele ze středu hřiště a poradila si i s následnou dorážkou.
|
|
49:24
|
Vyloučení v týmu Česko (Kristýna Kaltounková – 2 min., nedovolený zásah tělem).
|
Branky a nahrávky:
10. Zimmermannová (Pagnamentová)
Rozhodčí: Ermaková, Vichoreková – Hammarová, Mokhová
Diváci:
Neproměněná penalta:
Česko:
Pejšová (Švejdová) – Škrdlová, Jandušíková, Kotounová, D. Pejšová, Radová, Šmajdová, Seroiszková, Hanzlíková, Hrůšová – Machalová, Mlýnková, Dýcková – Mazancová, Čajanová, Sýkorová – Exnerová, Kaltounková, Sarnovská – Hájková, Haasová.
Náhradníci:
Trenér:
Švýcarsko: Maurerová (Spiesová) – Lutzová, Vallariová, Christenová, Gianolavová, Hauserová, Polettiová, Luternauerová, Messerliová, Bardillová – Bachmannová, Ingoldová, Surdezová – Zimmermannová, Leemannová, Pagnamentaová – Bessonová, Neuenschwanderová, Staubová – Harju.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Švýcarsko: Maurerová (Spiesová) – Lutzová, Vallariová, Christenová, Gianolavová, Hauserová, Polettiová, Luternauerová, Messerliová, Bardillová – Bachmannová, Ingoldová, Surdezová – Zimmermannová, Leemannová, Pagnamentaová – Bessonová, Neuenschwanderová, Staubová – Harju.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ermaková, Vichoreková – Hammarová, Mokhová
Diváci:
Adam Joska
@AdamJoska2