SHK Hodonín – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Orlová – Tábor 2:4 (kon.) | Opava – David Servis 7:4 (kon.)
Nový Jičín – Pelhřimov 4:3 (po pr.) | Val. Meziříčí – Písek 3:4 (kon.) | Šumperk – Mor. Budějovice 4:1 (kon.)
Kopřivnice – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.)
HC ISMM Kopřivnice
4:3 (1:0, 0:1, 2:2 - 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 12.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 31. kolo

Utkání bylo nesmírně vyrovnané, Kopřivnice po první třetině vedla 1:0, těsně před koncem té druhé hosté vyrovnali. Ve třetí třtině Tatra už vedla 3:2, ale stejně zase Havlíčkův Brod srovnal. V prodloužení nakonec rozhodl Adam Červenka. (20:04:01)

63:01
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, vítěznou branku domácích vstřelil přesnou ranou do horního růžku ADAM ČERVENKA! Kopřivnice získává dva body.

62:34
    Novák drží kotouč v lapačce a přerušuje hru.

61:33
    Kopřivnice se dostala do útočného pásma.

61:07
    Sám na branku Havlíčkova Brodu jel Adam Kofroň, ale obrovskou šanci nedokázal využít.

60:44
    Hromada skvělým zákrokem vychytal střelu Milfaita.

60:19
    Kopřivnice vyhodila na zakázané uvolnění.

60:04
    Důležité úvodní buly vyhráli hosté.

60:01

Prodloužení se hraje klasicky tři na tři.

Po šedesáti minutách hracího času je skóre mezi domácí Kopřivnicí a Havlíčkovým Brodem nerozhodné 3:3, takže brzy začne prodloužení.

60:00

59:50
    Pár sekund před koncem se hraje před brankou Kopřivnice.

58:58
    Znovu střílel Stříž, jeho tečovaná střela skončila mimo.

58:55
    Jakub Mach vyhrál buly a od modré vypálil Stříž. Novák dokázal kotouč chytit.

58:49
    Po úmyslném ofsajdu se bude vhazovat před brankou Havlíčkova Brodu.

58:21
    Michálkova střela z mezikruží skončila ve výstroji Petra Hromady.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 2. Sluštík (Červenka), 41. Stříž (Suchý, Tomášek), 46. J. Mach (Tomášek, Krutil), 64. Červenka – 40. Voříšek (Matušík, Třetina), 47. Voříšek (Kulhánek, Vala), 58. Vala (Michálek, Milfait.)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich), Stříž, Bail, Ficek, Krutil, Zuzaník, Puškár, Marek (A), Fojtík – Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (A)
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Vala, Kadeřávek, Kuchta – Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna. Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Blinka, Matušík

Rozhodčí: Maršálek – Urubčík, Kleprlík