Dvůr Králové n. L. – Kobra 1:4 (kon.) | Letňany – Sokolov 1:5 (kon.) | Nymburk – Bílina 1:5 (kon.)
Kolín – Řisuty 2:5 (kon.) | Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 8:2 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 3:1 (kon.)
Trutnov – Klatovy 1:2 (0:1 po s.n.)
konec
HC Vlci Jablonec nad Nisou
8:2 (1:0, 5:1, 2:1)
Mostečtí Lvi
Sobota 12.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Jablonec nad Nisou • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 31. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To už je ode mne pro dnešek vše. Z Jablonce přeji hezký večer, a někdy příště se budu těšit znovu na počtenou! (20:22:15)
   
  Jablonec roznesl Most osmi zásahy a uhájil si první místo v tabulce!

  Do třetí části se už vstupovalo za plně rozhodnutého stavu, ani jeden z týmů už tak neměl důvod se někam zvláště hnát, přesto se oba dokázaly prosadit. Vlci dvakrát udeřili zpoza klece, pro střídajícího Chabra to byly vskutku smolné situace. Dá se říct, že vysoké skóre plně vypovídá o ději na ledě.
   
  60:00
  Konec zápasu.
   
  59:43
  Vlci právě vstřelili branku!
  Jablonečtí ještě stihli přesilovku využít. TOMÁŠ BROKEŠ ze záporného úhlu velmi šikovně nahodil touš na Chabra, od kterého se odrazil přímo za brankovou čáru! Šelmy dnes mají na trefy zpoza klece štěstí. Asistence: Patrik Maďar.
   
  59:00
  Tomáš Brokeš po přihrávce od Pavlů hledal mezi kruhy Marka Frka, jenže poslal kotouč zcela mimo útočné pásmo.
   
  58:42
  Jabloneckým byla ve skrumáží před brankou odpískána přihrávka rukou, hra je tedy pozastavena. Pokračovat budeme na buly po levé Chabrově ruce.
   
  58:15
  Vladimír Kýhos se dobře vložil do domácí kombinace, a poté, co ji překazil hokejkou, posílá černou gumu až před Lukáše Hosnedla.
   
  58:03
  Hosté si ještě budou muset poradit ve třech. Aleš Havlůj (MOL) je trestán za podrážení.
   
  57:27
  Melovič rychle nahodil puk na branku. Stejně, jako o chvíli později Michal Pavlů, nedokázal Chabra ohrozit.
   
  57:22
  Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Sklenička – 2 min., podrážení).
   
  56:39
  Lukáš Abraham nahodil touš do útočného pásma a odebral se střídat. Puk tedy drží hosté, utkání již se vyloženě dohrává.
   
  55:51
  Lukáš Tondr přihrál křížem za pravý kruh, kam si najížděl Tomáš Mrkvička. Ten ještě nabízel kotouč na teč Jakubu Mulačovi, ten ho nicméně za beton Chabra neprocedil!
   
  54:54
  Toto oslabení se Mosteckým vydařilo, soupeře nepustili k žádné vážnější střele. Kunrt se už pomalu chystá k návratu z trestné lavice.
   
  54:27
  Tomáš Čechura se musel vrátit až do vlastního obranného pásma, cesta kupředu totiž nebyla volná.
   
  53:47
  Jablonečtí pokračovali v tlaku. Michal Gecko k jejich smůle touš trošku předržel na pravém kruhu a byl o něj ve snaze o přihrávku okraden.
   
  53:21
  David Homolka se chopil odraženého puku mezi kruhy. V obležení mosteckých hráčů hned střílel, Dominik Chabr vyráží do vzduchu.
   
  53:07
  Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Kunrt – 2 min., podrážení).
   
  52:50
  V závěru přesilovky nabízel Tomáš Mrkvička na teč Davidu Homolkovi, jenž se zády k brance nedokázal ideálně zorientovat.
   
  51:53
  Mostečtí mohli udeřit v oslabení. Vítězslav Nedrda si totiž najel před Hosnedla, načež k němu zamířila přihrávka zprava. Nedrda ji ale netrefil.

  Ondřej Belák

  Branky a nahrávky: 19. Nezbeda (Babec, Gecko), 23. Nezbeda (Mulač), 25. Gecko (Babec, Pilař), 29. Maďar, 30. L.Tondr, 37. Gecko (Homolka), 51. Frk (Abraham, L.Tondr), 60. Brokeš (Maďar) – 36. Mical (Smolka, Bakrlík), 46. Havlůj (Kundrt, Smolka)


  HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Jelínek) – Melovič, Mrkvička, Pilař, Pavlů (C), Čechura, Abraham, Havelka – Šilhan, Hájek, Nezbeda, Frk, Homolka, Babec, Tondr Lukáš (A), Gecko, Brokeš, Mulač, Maďar.
  Mostečtí Lvi: Hanuljak (41. Chabr) – Polák, Žižka, Sklenička, Kunrt, Havlůj (C), Novák, Čmolík – Přeučil (A), Böhm, Kýhos, Nedrda (A), Mical, Bakrlík, Mála, Smolka.

  Diváci: 454
  www.ibrshop.com