Motor ČB – Litoměřice | 5:1 (kon.) |
Vancouver – Detroit | 3:2 (kon.) | | | Toronto – Arizona | 2:4 (kon.) | | | Edmonton – Carolina | 4:7 (kon.) |
Colorado – Nashville | 1:4 (kon.) | | | Los Angeles – St. Louis | 4:3 (kon.) |
Warriors Brno – Technika Brno | 5:0 (kon.) |
Dynamo Moskva – Čerepovec | 1:2 (po pr.) | | | Jokerit – Nižněkamsk | 1:2 (kon.) | | | Spartak Moskva – N.Novgorod | 6:1 (kon.) |
Žďár n/S – Česká univerzitní reprezentace | 3:7 (kon.) |
N. Město n. M. – Semechnice | 9:5 (kon.) | | | Kutná Hora – Žabonosy | 6:3 (kon.) |
konec
Spartak Moskva
6:1
(2:0, 1:1, 3:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
58:38
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Andy Miele – 2 min., sekání).
|
|
49:40
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Anatolij Nikoncev – 2 min., podrážení).
|
|
37:47
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Vjačeslav Leščenko – 2 min., držení).
|
|
32:28
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Andy Miele – 2 min., hrubost).
|
|
32:28
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jaroslav Dyblenko – 2 min., hrubost).
|
|
25:05
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ilja Nazarevič – 2 min., držení).
|
|
19:56
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Osipov – 2 min., podrážení).
|
|
08:26
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Paršin – 2 min., sekání + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
05:10
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Varnakov – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
1. R. Hanzl (Leščenko), 10. Fjodorov (Nikoncev), 25. A. Osipov (Nikoncev, R. Hanzl), 50. Kulik (Cyplakov), 52. Nikoncev (A. Voronin, Gončarov), 60. Truňov (Daugavinš, R. Hanzl) – 21. Calof (Holm, Sabolič)
Rozhodčí: Fraňo, Gusev – Zacharenkov, Nikolajev
Diváci: 7 557
Neproměněná penalta:
Spartak Moskva:
J. Hudáček (Bespalov) – Gončarov, Kalinin (C), Grišin, Kulik, Dyblenko, Grigorjev, A. Osipov – Truňov, Maxwell (A), Daugavinš – Fjodorov, Zubov, Talalujev – R. Hanzl, Leščenko (A), Nikoncev – Zlobin, Kruženkov, A. Voronin – Cyplakov.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (1. Tichomirov) – Holm (A), Barancev, Orlov, Bodie, Aljajev, Nazarevič, Rodionyčev – Calof (A), Sabolič, Miele (C) – Paršin, Šenfeld, Galuzin – Žafjarov, D. Sjomin, Varnakov – Verjajev, Urakov, Smolin – Makarenko.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (1. Tichomirov) – Holm (A), Barancev, Orlov, Bodie, Aljajev, Nazarevič, Rodionyčev – Calof (A), Sabolič, Miele (C) – Paršin, Šenfeld, Galuzin – Žafjarov, D. Sjomin, Varnakov – Verjajev, Urakov, Smolin – Makarenko.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fraňo, Gusev – Zacharenkov, Nikolajev
Diváci: 7 557
Vendula Zdražilová