Mountfield HK – Pardubice | 2:1 (kon.) |
Slavia – Kadaň | 5:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Havířov | 2:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Třebíč | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Přerov – Prostějov | 4:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Litoměřice | 5:2 (kon.) | | | Jihlava – Kladno | 5:4 (2:0 po s.n.) |
Vsetín – Ústí n/L | 10:1 (kon.) |
Chabarovsk – Ufa | 3:0 (kon.) | | | Kunlun – Omsk | 3:6 (kon.) | | | Vladivostok – Novosibirsk | 3:5 (kon.) |
CSKA Moskva – Barys | 2:5 (kon.) | | | Kazaň – Čeljabinsk | 1:2 (kon.) | | | Petrohrad – Riga | 7:1 (kon.) |
HC Slovan – Minsk | 2:4 (kon.) |
Mountfield HK – Žďár n/S | 5:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Jihlava | 0:6 (kon.) | | | Přerov – Olomouc | 1:4 (kon.) |
Kladno – Chomutov | 3:1 (kon.) | | | Vítkovice – Č. Budějovice | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Třinec – Salzburg | 7:4 (kon.) |
Sparta – Kometa Brno | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Plzeň – Slavia | 4:3 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 5:3 (kon.) |
Pardubice – Vsetín | 5:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Liberec | 4:2 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Řisuty | 6:2 (kon.) | | | Letňany – Bílina | 3:2 (kon.) | | | Nymburk – Děčín | 3:0 (kon.) |
Kolín – Mostečtí Lvi | 6:3 (kon.) | | | Jablonec n/N – Klatovy | 7:6 (po pr.) | | | Vrchlabí – Kobra | 5:2 (kon.) |
Trutnov – Sokolov | 3:2 (po pr.) |
SHK Hodonín – David Servis | 5:2 (kon.) | | | Orlová – Pelhřimov | 10:0 (kon.) | | | Opava – Písek | 3:4 (po pr.) |
Nový Jičín – Havlíčkův Brod | 4:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Mor. Budějovice | 6:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Žďár n/S | 5:2 (kon.) |
Šumperk – Tábor | 5:4 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Košice | 1:2 (kon.) |
Tachov – Trstěnice | 9:7 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Klatovy | 9:7 (kon.) | | | Třemošná – HC Baník Sokolov B | 2:3 (kon.) |
Černošice – V.Popovice | 2:4 (kon.) | | | Humpolec – Radomyšl | 3:4 (kon.) | | | Milevsko – Pelhřimov B | 7:2 (kon.) |
Veselí nLuž. – Soběslav | 5:7 (kon.) | | | HC Rokycany – Cheb | 2:4 (kon.) | | | Nejdek – HC Domažlice | 9:5 (kon.) |
Frýdlant – Č. Lípa | 10:3 (kon.) | | | Boskovice – Rosice | 6:3 (kon.) | | | Kroměříž – Březina | 7:2 (kon.) |
Uh.Brod – Břeclav | 12:3 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Nový Jičín B | 14:4 (kon.) | | | H. Benešov – Krnov | 1:4 (kon.) |
SK Karviná – Studénka | 0:0 (17:00) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 4:5 (kon.) | | | Příbram – Kutná Hora | 5:4 (po pr.) |
Mělník – Čáslav | 7:2 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Strakonice | 1:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Velká Bíteš | 3:4 (po pr.) |
Mar.Lázně – Kaznějov | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Kralupy n. Vltavou – Mladá Boleslav B | 6:3 (kon.) | | | Neratovice – Lev Benešov | 3:8 (kon.) |
HC Vajgar – Č. Krumlov | 4:6 (kon.) | | | Hvězda Praha – HC TNP Praha | 3:1 (kon.) | | | Kobra Praha B – Zbraslav | 10:3 (kon.) |
Středočeský kraj – Olomoucký kraj | 7:1 (kon.) | | | Liberecký kraj – Praha | 0:5 (kon.) |
Roudnice – Kadaň | 1:4 (kon.) |
konec
HC Dynamo Pardubice
5:1
(2:0, 1:1, 2:0 - N 0:0 - 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Denisa Józsová
Branky a nahrávky:
12. Rozlílek (Kostka, Hrádek), 14. Costa (Rouha, Antoníček), 30. Trejbal (Rozlílek), 49. Kostka (Rozlílek, Chára), 58. Rozlílek (Kostka, Chára) – 36. Lukačka (Jenáček, Frydrych), rozh. náj. Frydrych
Rozhodčí: Kratochvíl – Bohuněk, Špringl
Diváci: 60
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Vlk(Nečas) – Dubovčí, Hrádek, Oliva, Nedelka, Blažej, Jelínek – Costa, Kubíček, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal, Tobiáš.
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Sachr (Málek) – Ondračka, Zeman, Jenáček, Pernický, Kožený, Kočí – Klímek, Vrána, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Petriska, Frimel, Frydrych.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Sachr (Málek) – Ondračka, Zeman, Jenáček, Pernický, Kožený, Kočí – Klímek, Vrána, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Petriska, Frimel, Frydrych.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kratochvíl – Bohuněk, Špringl
Diváci: 60
Autorem branky je VÍT ROZLÍLEK. Asistence: Martin Kostka a Michal Hrádek.
Autorem branky je KALE COSTA. Asistence: Michal Rouha a Petr Antoníček.
Autorem branky je MICHAL TREJBAL. Asistence: Vít Rozlílek.
Autorem branky je MARCO LUKAČKA. Asistence: Šimon Jenáček a Lukáš Frydrych.
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lukáš Frydrych – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Šimon Jenáček – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Šimon Jenáček – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Martin Kostka – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Tomáš Jelínek – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Ondračka – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ján Petriska – 2 min., pozdní dohrání).
Autorem branky je MARTIN KOSTKA. Asistence: Vít Rozlílek a Dominik Chára.
Autorem branky je VÍT ROZLÍLEK. Asistence: Martin Kostka a Dominik Chára.
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Tomáš Jelínek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tadeáš Pospíšil – 2 min., hrubost).
Autorem vítězné branky je LUKÁŠ FRYDRYCH.