Sobota 02.02.2019, 16:00 • Bramall Lane • Anglická Championship • 30. kolo

Střely: 12 – 6
    Střely na branku: 2 – 1
    Rohové kopy: 13 – 3
    Ofsajdy: 3 – 2

Duel je za námi. Domácí fotbalisté předvedli v druhém poločase diametrálně jiný výkon než v tom prvním a zaslouženě berou tři body za výhru 2:0. V 56. minutě otevřel skóre David McGoldrick, na nějž navázal o čvrthodinku později Billy Sharp. Hostům se nepovedl jediný brejk, takže zůstávají na sestupových pozicích.

90+3

90+2
    Domácí se snažili ještě zatopit obraně soupeře, ale nepovedlo se jim poslat míč do vápna. Bolton dnes prohraje 0:2, rozhodčí kouká na hodinky a pomalu bude končit.

90+1
    Na dlouhý míč Dowell nedosáhl, takže nemohl mířit vstříc brankáři Matthewsovi.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby. O třech bodech je rozhodnuto.

89
    Další rohový kop v samotném závěru zápasu. Norwood poslal míč do vápna, ale obrana Boltonu si s ním poradila.

88
    Závěrečné minutky se hraje na polovině hostů, domácí již nikam nespěchají. Pokud zápas skončí tímto výsledkem, posunou se v nedohraném třicátém kole na druhou příčku se ztrátou tří bodů na první Leeds.

87
    K balonu se dostali hosté, ale na krátký čas. Stevens s O'Connellem uklidňují hru a nedávají šanci Boltonu na korekci skóre.

86
    Domácí drží míč na svojí polovině a v poklidu se snaží kombinovat. Sheffield United jsou si vědomi svého náskoku.

85
    Poslední střídání domácího výběru. Billy Sharp míří ze hřiště, na posledních pár minut nastupuje Kieran Dowell.

81
    Další střídání Sheffield United. Ze hřiště míří autor první branky David McGoldrick, nahrazuje jej Gary Madine.

80
    Obrana Boltonu byla nyní pozorná a dokázala dvanáctý rohový kop Sheffieldu United odvrátit.

79
    Domácí přehrávají svého soka a vybojovali další rohový kop. V této statistice Sheffield United vede 12:3.

78
    Hosté kombinují na vlastní polovině. Snaží se založit útočnou akci, jenže dnes jim není přáno.

75
    Střídají i domácí. Mark Duffy míří ze hřiště, na poslední čtvrt hodiny jej nahrazuje Richard Stearman.

74
    Hosté mají zhruba čtvrt hodiny a nastavení na to, aby s výsledkem ještě něco udělali. Budou to však mít velmi těžké. Domácí jsou v laufu.