Empoli – Chievo 2:2 (kon.) | Neapol – Sampdoria 3:0 (kon.) | Juventus – Parma 3:3 (kon.)
Juventus FC
3:3 (1:0)
Parma Calcio 1913
Sobota 02.02.2019, 20:30 • Juventus Stadium • Italská Serie A • 22. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, pěkný zbytek sobotního večera. (22:36:44)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 9:6. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:11.

Dnešní šílený zápas je u konce a Parma nakonec vstala z mrtvých a získává na půdě lídra tabulky bod za remízu 3:3!

Ve druhé půli přitom nic nasvědčovalo tomu, že by hosté měli duel dramatizovat. Khedira nejprve hlavou podruhé v zápase trefil tyč, aby následně na 2:0 zvyšoval z otočky ve vápně obránce Daniel Rugani. Hosté za dvě minuty z čista jasna odpověděli, když se hlavou po Kuckově centru trefil Antonio Barilla, ale na jeho trefu také za dvě minuty odpověděl pro změnu Cristiano Ronaldo. Ten se trefil také hlavou, zaznamenal druhý gól v zápase a zvýšil na 3:1. Hosté se ale vzdát nechtěli, po dalším Kuckově pasu snížil pro změnu patou na bližší tyči Gervinho a ten stejný hráč se stal hrdinou hostů v nastavení, když dostal pas od Ingleseho a nikým nehlídaný prostřelil Perina s pomocí břevna a uzavřel skóre na konečných 3:3.

90+4

90+4
    V poslední akci zápasu střílel z dálky Ronaldo, rána levačkou mu ale nevyšla, a tak ji poslal daleko od branky.
    90+3. GERVINHO - 3:3

90+3
    Parma právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné se stává skutečností, hosté v nastavení vyrovnávají. Domácí naložili s míčem ledabyle, když o něj v rohu přišli. Nakonec se k němu dostal Inglese, který se otočil kolem beka a do druhé vlny odcentroval na GERVINHA, jenž byl nikým nehlídám. Hostující útočník se opřel do míče, trefil sice prostor, kde stál Perin, ale od jeho rukavic a od břevna se balón odrazil do sítě – 3:3!

90+2
    Hosté poté rozehráli nakrátko, ale k centru se přes dobrý blok nedostali. Přesto mohou postupovat směrem vpřed.

90+1
    Mandžukič stáhl k zemi Siligardeho a za svůj prohřešek uviděl žlutou kartu.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Nakonec přišla rozehrávka nakrátko a série krátkých přihrávek, až poté přišel centr Pjaniče, ten byl však nepřesný.

89
    Tentokrát se Miralem Pjanič odhodlal ke střele sám, jeho pokus byl ale znovu sražen na rohový kop, s jehož rozehrávkou však domácí rozhodně pospíchat nebudou.

88
    Míč byl domácími obránci sražen, navíc následně byl jednomu z hráčů v černo-bílém odpískán útočný faul na gólmana Parmy.

87
    Ronaldo mohl definitivně rozhodnout poté, co mu nabil ke střele Pjanič, tvrdá rána ale skončila na bloku soupeře. Akce pokračovala, ale Ronaldo míč na Matuidiho nedostal, a tak uvidíme další rohový kop domácích.

86
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Emre Can.

86
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Juraj Kucka, přichází Jacopo Dezi.

85
    Na zemi zůstává nyní v bolestech ležet Bernardeschi, který do duelu zasáhl až na začátku druhé půle, ale zdá se, že bude muset střídat.

85
    A tu možnost měl nakonec Inglese, který si míč zpracoval na hranici vápna, udělal Ruganimu kličku a vystřelil levačkou, branku však zhruba o metr minul.

Daniel Kinc

Branky: 36. Ronaldo (Matuidi), 62. Rugani (Ronaldo), 66. Ronaldo (Mandžukić) – 64. Barillà (Kucka), 74. Gervinho (Kucka), 90+3. Gervinho (Inglese)

Karty:   90+1. Mandžukić (JUV) – 26. Barillà (PRM), 29. Scozzarella (PRM)

Juventus FC: Perin – Cancelo, Cáceres, Rugani, Spinazzola – S. Khedira (79. Bentancur), Pjanić, Matuidi – Costa (46. Bernardeschi, 86. Can), Mandžukić (C), Ronaldo.
    Náhradníci: Pinsoglio, Szczęsny – De Sciglio, Sandro, Bentancur, Can, Kean, Bernardeschi, Dybala.

Parma Calcio 1913: Sepe – Iacoponi, Alves (C), Bastoni, Gagliolo – Kucka (86. Dezi), Scozzarella (76. Štulac), Barillà – Gervinho, Inglese, Biabiany (57. Siligardi).
    Náhradníci: Bagheria, Frattali – Gazzola, Ceravolo, Dimarco, Dezi, Gobbi, Siligardi, Sprocati, Štulac, Dicombo Pepin, Davozdzie.

Rozhodčí: Piero Giacomelli