Sydney FC
2:0 (1:0)
Melbourne City FC
Neděle 03.02.2019, 07:00Australská A-League • 17. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:0. Hosté mohli ve druhém poločase zápas zdramatizovat, ale McGee neproměnil pokutový kop, domácí gólman Redmayne se stal hrdinou okamžiku i zápasu, neboť neinkasoval. (09:03:18)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 15:13.

90+5

90+5
    Domácí brankář má na svém kontě ještě jeden zákrok.

90+4
    Probíhá poslední nastavená minuta.

90+3
    Hosté kombinují na polovině hrací plochy, Jamieson to zkoušel individuálně, ale do zakončení se nedostal.

90+2
    Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Ninkovic, přichází Devlin.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    McGee, který neproměnil pokutový kop, se pokouší dál něco vymyslet na útočné polovině. Zatím ale marně.
    86. Adam Le Fondre - 2:0

86
    Sydney právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že už je hotovo, domácí celek navyšuje své vedení, po pěkné individuální akci se do zakončení dostal ADAM LE FONDRE. Poslal míč odrazem od brankáře k první tyčce.

85
    Melbourne City kombinuje na útočné polovině.

83
    Hostující celek se pokouší vyrovnat, ale obrana Sydney hraje velmi obětavě a defenzivně.

80
    Žlutou kartu dostává Baccus (Melbourne City FC).
    80. Penalta

80
    McGree (Sydney FC) neproměňuje pokutový kop. Velkou šanci na vyrovnání měl McGree. Brankář vystihl směr, takže balon dokázal vyrazit.

80
    Ninkovic držel v pokutovém území soupeře za dres, a tak nařídil sudí pokutový kop.

77
    Brilante rozehrával volný kop. Center se snesl před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nezakončil.

75
    Silva centroval před branku přesně do míst, kde se pohyboval brankář Galekovic.

73
    Jeden z domácích hráčů leží na hrací ploše, následně budou právě hráči Sydney rozehrávat volný kop.

72
    Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází Berenguer, přichází Pierias.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, hosté rozehrávali rohový kop, ale nedokázal nikdo dostat míč do brány.

69
    Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází Wales, přichází Vidosic.

68
    Sledujeme rychlý fotbal, který musí bavit domácí fanoušky. Ti mohou být zatím spokojení, jejich oblíbenci vedou o jednu branku.

67
    Domácí celek se pokoušel dostat do další výborné šance, ale dlouhý přihrávka mířila na hráče, který byl v postavení mimo hru.

65
    Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází Brattan, přichází Atkinson.

64
    Austin byl v obrovské šanci, byl sám před prázdnou brankou, jeho projektil ale zastavila branková konstrukce. Vykopávat tak bude brankář Melbourne.

63
    Melbourne to zkoušelo ze střední vzdálenosti, rána však končí vysoko nad brankou.

62
    Domácí fotbalisté drží z prvního poločasu své vedení, ale do výraznější šance se zatím nevypracovali. Mnoho šancí tento zápas nenabízí.

60
    Hostující brankář Galekovic rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Do kombinace se zapojil Schenkeveld.

57
    Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Retre, přichází De Silva.

57
    Akce Sydney končí postavením mimo hru. Domácí trenér bude střídat.

55
    Domácí se usadili na útočné polovině, Retre centroval před branku, jeho akci zastavila hostující obrana. Vykopávat bude brankář Melbourne.

49
    Sydney hraje aktivně, ale na další výraznější šanci čeká.

47
    O'Neill vybojoval volný kop na polovině hrací plochy, jeho spoluhráči ale následnou situaci nedokázali využít.

46

Po prvním poločase vede o jednu branku domácí celek, v deváté minutě se trefil Ivanovic. Další střelecké pozice jsme neviděli v první části hry.

45+5

45+5
    Galekovic po nepřesné střele Le Fonrea bude rozehrávat od své branky. Dostáváme se do poslední minuty.

45+3
    Redmayne získal míč po nepřesné rozehrávce hostujícího celku, vykopávat tak bude od své branky. Dokázal našetřit docela hodně času.

45+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, Jamieson hledal přihrávkou spoluhráče, míč ale na chvíli získal domácí klub.

45+1
    Pět minut se bude nastavovat.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    Austin centroval před branku, tam byl jeho kolega, který tečoval míč a hostujícímu brankáři pomohla tyčka. Velká šance Sydney.

43
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nedokáže dostat do výraznějších šancí.

43
    Retre zakončoval, jeho rána z první však byla zblokovaná. Gólman zasahovat ani nemusel.

41
    Na poslední chvíli dokázala hostující obrana zastavit domácí pokus o rychlý brejk.

40
    Domácí brankář Redmayne uvede míč do hry a s rozehrávkou rozhodně nepospíchá.

39
    Rohový kop pro hostující celek, který na rohy vede 2:1. Nakrátko rozehraný a následná rána byla hodně nepřesná.

38
    Hosté se pokouší zjednodušit hru, hrát aktivněji a co nejrychleji vyrovnat. Wales hledal dlouhou přihrávkou svého spoluhráče nepřesně.

36
    Brattan byl ošetřovaný na hrací ploše, špatně totiž při souboji o míč došlápl a míří za postranní čáru, kde bude doošetřen. Hra pokračuje dál.

34
    Galekovic rozehrává od své branky, rána domácího hráče končí mimo.

34
    Z ničeho nic se po bleskové domácí akci dostal do zakončení Fondre, jenže jeho projektil končí mimo branku.

33
    Mnoho šancí tento zápas nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry.

32
    Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Ivanovic, přichází Austin.

30
    Půlhodina hry je pryč, zatím jsme viděli jedinou branku.

29
    Ivanovič má, zdá se, další nějaké zranění, je doošetřovaný za postranní čárou.

27
    Calver bude rozehrávat na své polovině, balon tedy mají domácí fotbalisté.

26
    Po nepřesné domácí akci se míč dostal k hostujícímu brankáři, který jej uvedl znovu do hry. Sledujeme postupnou rozehrávku Melbourne.

24
    Retre zakončoval z dobré pozice, jeho rána se zastavila o prvního obránce, který před ním stál.

23
    Domácí fotbalisté se po delší době nastěhovali před branku soupeře, kde kombinují. Zajím na výraznější šanci čekají, tedy pokud nepočítáme gólovou střelu.

21
    Domácí brankář bude vykopávat od své branky, Redmayne se svou rozehrávkou vůbec nepospíchá.

20
    Dvacet minut hry je pryč, domácí fotbalisté dokázali využít jednu z prvních šancí, které v zápase měli, a tak vedou.

19
    Melbourne kombinuje na útočné polovině, ale na výraznější šanci zatím čeká. Dobře zapracoval domácí Warland, který získal míč a rychle otáčí směr hry.

18
    Jamiesson vedl útočnou akci svého celku. Finální přihrávka však byla velmi nepřesná.

16
    Hosté vybojovali rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Ke střele se City nedostalo.

14
    Melbourne se pokouší rychle vyrovnat, ale domácí obrana hraje zodpovědně.

13
    Jeden z domácích hráčů byl ošetřený na hrací ploše, by, to právě střelec první branky. V zápase bude pokračovat.

11
    Žlutou kartu dostává Delbridge (Melbourne City FC).
    9. Luke IVANOVIC - 1:0

9
    Domácí celek se dostává do vedneí, Ninkovic poslal míč mezi dva obránce, kam si naběhl LUKE IVANOVIC. Jeho rána zapadla přesně k tyčce, brankář na tuto ránu nedosáhl. Hostující obránci byli vedle zakončujícího hráče, ale zastavit ho nedokázali.

8
    Hraje se na polovině hrací plochy, domácí faulovali, a tak hrají hosté. Ti o balon ale rychle přišli.

7
    Grant se dopustil faulu, rozehrávat tak budou z dobré pozice. hosté. Jamieson centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.

6
    Jeden z domácích hráčů stál nyní v postavení mimo hru, míč na něj šel, a tak je hra přerušená.

5
    Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme, sledujeme klidnou pasáž hry. Ta se přelévá ze strany na stranu.

4
    Domácí Ivanovic se sice dostal do zajímavé pozice, ze které mohl zakončovat, ale v rozhodující chvíli mu soupeř sebral míč.

3
    Sledujeme klidný úvod zápasu, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat na útočnou polovinu.

1
    Berenguer se pokoušel dostat do lepší střelecké pozice, ale domácí obrana byla pozorný a nenechala se překonat.

1
    Domácí hrají v modrém, hosté pak v černém.

1

Zápas začne o něco později.

Sydney FC: Redmayne – Grant, Wilkinson, Warland, Calver – Brillante, O'Neill – Retre, Ninkovic – Ivanovic, Le Fondre
    Náhradníci: der Linden, Cisak, De Silva, Devlin

Melbourne City FC: Galekovic – de Laet, Schenkeveld, Delbridge, Jamieson – Griffiths, Baccus, Berenguer – Brattan, Wales, McGree
    Náhradníci: La Rocco, Birighitti, Atkinson, Vidosic, Pierias.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky australského fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Sydney FC aMelbourne City FC.

Domácí fotbalisté jsou v tabulce třetí a hosté pátí. Oba kluby poslední zápas prohráli. Sydney nestačilo na Mellbourne Victory 1:2. Mellbourne City nestačilo na Wellingotn Phoenix. Mellbourne má spolu s Perthem v rámci celé ligy nejmenší počet inkasovaných branek, 16 zápasů a 16 inkasovaných branek. Domácí Sidney nečeká nic snadného, překonat obranu soupeře bude obtížné.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 07:00.