Los 1. kola Fed Cupu (Česko – Rumunsko) | (kon.) |
Individuální závod žen, 12,5 km, Canmore | Vítěz: T. Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Canmore | Vítěz: Norsko (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Canmore | Vítěz: Německo (kon.) |
Kombinace žen, 1. kolo, sjezd, Åre | Vítěz: R. Siebenhoferová (AUT) (kon.) | | | Kombinace žen, 2.kolo, slalom, Åre | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
Kvalifikace HS130, Lahti | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
konec
SP - kvalifikace HS130, Lahti
Vítěz: R. Kobajaši (JPN)
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Michail Nazarov (RUS)
2. Bor Pavlovčič (SLO)
3. Andreas Alamommo (FIN)
4. Ilmir Chazetdinov (RUS)
5. Dominik Peter (SUI)
6. Martti Nõmme (EST)
7. Michail Maksimočkin (RUS)
8. Kevin Malcev (EST)
9. Maxim Sergejev (RUS)
10. Andreas Schuler (SUI)
11. Jarkko Määttä (FIN)
12. Martin Hamann (GER)
13. Pawel Wąsek (POL)
14. Eetu Nousiainen (FIN)
15. Žiga Jelar (SLO)
16. Čestmír Kožíšek (CZE)
17. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
18. Jurij Tepeš (SLO)
19. Lukáš Hlava (CZE)
20. Gregor Schlierenzauer (AUT)
21. Maciej Kot (POL)
22. Peter Prevc (SLO)
23. Jernej Damjan (SLO)
24. Clemens Aigner (AUT)
25. Constantin Schmid (GER)
26. Jan Hörl (AUT)
27. Viktor Polášek (CZE)
28. Naoki Nakamura (JPN)
29. Noriaki Kasai (JPN)
30. Philipp Aschenwald (AUT)
31. Daiki Ito (JPN)
32. Daniel-André Tande (NOR)
33. Simon Ammann (SUI)
34. Vladimir Zografski (BUL)
35. Michael Hayböck (AUT)
36. Manuel Fettner (AUT)
37. Anže Semenič (SLO)
38. Richard Freitag (GER)
39. Jakub Wolny (POL)
40. Anže Lanišek (SLO)
41. Junširo Kobajaši (JPN)
42. Antti Aalto (FIN)
43. Jukija Sato (JPN)
44. Killian Peier (SUI)
45. Andreas Stjernen (NOR)
46. Andreas Wellinger (GER)
47. Halvor Egner Granerud (NOR)
48. Roman Koudelka (CZE)
49. Karl Geiger (GER)
50. Johann André Forfang (NOR)
51. Stephan Leyhe (GER)
52. Robert Johansson (NOR)
53. Dawid Kubacki (POL)
54. Piotr Żyła (POL)
55. Stefan Kraft (AUT)
56. Kamil Stoch (POL)
57. Rjoju Kobajaši (JPN)
1. Michail Nazarov (RUS)
2. Bor Pavlovčič (SLO)
3. Andreas Alamommo (FIN)
4. Ilmir Chazetdinov (RUS)
5. Dominik Peter (SUI)
6. Martti Nõmme (EST)
7. Michail Maksimočkin (RUS)
8. Kevin Malcev (EST)
9. Maxim Sergejev (RUS)
10. Andreas Schuler (SUI)
11. Jarkko Määttä (FIN)
12. Martin Hamann (GER)
13. Pawel Wąsek (POL)
14. Eetu Nousiainen (FIN)
15. Žiga Jelar (SLO)
16. Čestmír Kožíšek (CZE)
17. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
18. Jurij Tepeš (SLO)
19. Lukáš Hlava (CZE)
20. Gregor Schlierenzauer (AUT)
21. Maciej Kot (POL)
22. Peter Prevc (SLO)
23. Jernej Damjan (SLO)
24. Clemens Aigner (AUT)
25. Constantin Schmid (GER)
26. Jan Hörl (AUT)
27. Viktor Polášek (CZE)
28. Naoki Nakamura (JPN)
29. Noriaki Kasai (JPN)
30. Philipp Aschenwald (AUT)
31. Daiki Ito (JPN)
32. Daniel-André Tande (NOR)
33. Simon Ammann (SUI)
34. Vladimir Zografski (BUL)
35. Michael Hayböck (AUT)
36. Manuel Fettner (AUT)
37. Anže Semenič (SLO)
38. Richard Freitag (GER)
39. Jakub Wolny (POL)
40. Anže Lanišek (SLO)
41. Junširo Kobajaši (JPN)
42. Antti Aalto (FIN)
43. Jukija Sato (JPN)
44. Killian Peier (SUI)
45. Andreas Stjernen (NOR)
46. Andreas Wellinger (GER)
47. Halvor Egner Granerud (NOR)
48. Roman Koudelka (CZE)
49. Karl Geiger (GER)
50. Johann André Forfang (NOR)
51. Stephan Leyhe (GER)
52. Robert Johansson (NOR)
53. Dawid Kubacki (POL)
54. Piotr Żyła (POL)
55. Stefan Kraft (AUT)
56. Kamil Stoch (POL)
57. Rjoju Kobajaši (JPN)
Postup do nedělního závodu vybojovali tři ze čtyř českých skokanů. Nejlépe dopadl Roman Koudelka, jenž potvrdil dlouhodobou formu a obsadil šesté místo po skoku dlouhém 122,5 metrů. Za 114,5 metrů postoupil ze 40. místa Lukáš Hlava a Viktor Polášek se 110 metry obsadil 45. místo.
Na postup naopak nedosáhl Čestmír Kožíšek, jehož 101 metrů znamenalo až 52. pozici. (19:04:40)