Buffalo – NY Rangers 2:6 (kon.) | Carolina – Edmonton 3:1 (kon.) | Minnesota – New Jersey 4:5 (po pr.)
Anaheim – Boston 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 4:5 (kon.) | Philadelphia – Detroit 6:5 (po pr.)
Colorado – St. Louis 0:3 (kon.)
Anaheim Ducks
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Boston Bruins
Sobota 16.02.2019, 04:10 • Honda Center, Anaheim • NHL

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný začátek víkendu a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (06:40:18)

Hity: 27 – 22

Máme tu konec dnešního zápasu. Medvědi vítězí na ledě Kačerů 3:0. Třetí třetina nám nabídla opět jednu branku, když se do prázdné branky prosadil CHRIS WAGNER.
    Za hosty dnes skórovali ACCIARI, DEBRUSK a WAGNER. Jaroslav Halák si zcela po právu vychytal v dnešním utkání čisté konto.

59:39
    Utkání je již pouze dohrává.
    58:29 Chris WAGNER - 0:3

58:29
    Bruins právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto pečeť na dnešní výhru Medvědů dává střelou do prázdné branky CHRIS WAGNER. Asistence: Sean Kuraly, Zdeno Chára.