Poprad – Miskolc 2:1 (kon.) | Nitra – Žilina 3:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:0 (kon.)
Banská Bystrica – Detva 7:3 (kon.) | Trenčín – Zvolen 3:2 (3:4 po s.n.) | MAC Budapešť – Košice 3:1 (kon.)
HK Nitra
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
MsHK Žilina
Neděle 17.02.2019, 16:05 • Nitra aréna (Nitra) • Tipos Extraliga (SR) • 52. kolo

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (18:32:56)

Máme tu konec dnešního utkání. Nitra vítězí 3:1. Ve třetí třetině jsme viděli dvě branky a obě v hostující sítí. Za domácí se dnes prosadili Buček, Majdan a Bortňák. Za hosty dal jedinou branku Huna.

59:16
    Nitra právě vstřelila branku!
    A máme rozhodnuto. DALIBOR BORTŇÁK zachytilšpatnou rozehrávku a z vlastní poloviny trefuje prázdnou branku. Bez asistence.

59:01
    Hosté bez brankáře.

58:10
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Buček – 2 min., vysoká hůl).

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34
    "Vlkům" ubývá čas na vyrovnání, za malou chvilku asi odvolají Fučíka.

56:24
    Buček našel Raise, jeho rána mířila vedle.

55:32

54:42
    "Vlci" se výborně brání, domácím se nedaří dát uklidnující třetí branka.

53:32
    Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Milý – 2 min., vysoká hůl).

53:01
    Oba týmy v plném počtu.

52:45
    Střela Slováka a další dobrý zákrok Fučíka.

52:04
    McCormack našel úplně volného Bučka, jeho střela zamířila pouze do míst, kde byl připravený Fučík.

51:01
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Majdan – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Hvila – 2 min., hrubost).

50:57
    Kerbashian sám před Fučíkem neuspěl.

49:11
    Majdan od modré posílá puk hodně nepřesně.

48:20
    "Vlci" střídají a Piegl začíná útok za vyrovnáním.

47:41
    Buček byl v dobré šanci, Fučík se nenechal nachytat byl včas u své tyčky.

46:36
    Lantoši byl poslán k ledu, vylučovat se nebude.

45:53
    Hosté střídají a Jenčík čeká za brankou na spoluhráče.

44:56

44:01

43:45
    Střely: 35 – 18

42:56
    Vyloučení v týmu MsHK Žilina (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Huna.

42:28
    Jenčík zakončoval od modré, jeho střela mířila vedle branky.

42:01
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Mezei – 2 min., podrážení).

40:32
    Domácí se dostávají do vedení a využívají přesilovou hru. Buček z levé strany našel přihrávkou JURAJE MAJDANA, který střelou překonává Fučíka. Asistence: Samuel Buček, Marek Slovák.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:50.

Po druhé třetině máme stav utkání 1:1. Ve druhé třetině se podařilo domácím vyrovnat díky individuální akci SAMUELA BUČKA.

40:00

39:41
    Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Hůževka – 2 min., podrážení).

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:30
    "Vlci" jsou usazení u Hanuljaka, ke střele jejich akce zatím nevede.

37:41
    Máme vyrovnáno. SAMUEL BUČEK se obtočil kolem branky a poté vystřelil přesně do šibenice. Bez asistence.

37:34
    Bortňák našel Rapáče, jeho pokus šel mimo branku.

36:14
    Icing Nitry, vhazování u branky Hanuljaka.

35:02

34:42
    Majdan vyhazuje na Fučíka.

33:57
    "Vlci" se nemohou dostat do útočné třetiny, Nitra se zatím výborně brání.

33:02
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Bortňák – 2 min., vysoká hůl).

32:51
    Nitra se v útočném pásmu snažila vymyslet akci, ale následně o puk přišla.

31:41

30:06
    Postavení útočícího hráče v brankovišti, provinil se Húževka.

29:41
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Scheidl – 2 min., držení).

29:16
    Hrušík hledal křižnou přihrávkou spoluhráče, ovšem žádného nenašel.

28:22

27:12
    Ofsajd zastavuje akci Nitry, té se přesilová hra vůbec nedaří.

26:22
    Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Piegl – 2 min., vysoká hůl).

25:56
    Druhá třetina není zatím tak zajímavá jako ta první, hlavně chybějí brankové šance.

24:59
    Veersteg od modré vypálil, ale jeho pokus zamířil vedle branky.

24:20
    Hosté se drží na puku a snaží se podruhé v zápase překonat Hanuljaka.

23:17
    Přihrávka na Slováka byla výborná, ale útočník jí nečekal proto jí nedokázal zpracovat.

22:49

21:50
    Žilině se zatím přesilová hra vůbec nedaří.

20:49
    Vyloučení v týmu HK Nitra (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Lantoši.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:55.

Po první třetině vedou "Vlci" na ledě Nitra arény 0:1. O branku se postaral RUDOLF HUNA, který zrovna také využil přesilovou hru.

20:00

19:40
    Domácí se snaží o vyrovnání, ale Fučík dnes chytá zatím fantasticky.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:04
    Domácí hrají s pukem ve vlastním obranném pásmě.

16:49
    Žilina vstřelila branku!
    "Vlci" se dostávají do vedení a využívají přesilovou hru. Surovka vypálil od modré, Hanuljak puk neudržel a k dorážce se dostal RUDOLF HUNA, který poslal puk do odkryté branky. Asistence: Filip Surovka, Lukáš Hvila.

15:53
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Čaládi – 2 min., držení).

15:44
    Buček tečoval puk před Fučíkem, ale ten dokázal nakonec zareagovat.

15:00
    Oba týmy střídají a puk je za brankou Hanuljaka.

14:15
    Húževka nechal puk Jenčíkovi, ale ten byl v ofsajdu.

13:25
    Hrazdíra nedokázal z velkého úhlu propasírovat puk do branky.

12:35
    Bučkovi v dobré šanci sjel puk z čepele a bylo po šanci.

11:25
    Jenčík to vyzkoušel z mezikruží, Hanuljak opět výborně zasáhl.

10:38
    Hosté o puk proti přesile přichází.

09:55
    Ofsajd a v něm Slovák.

09:15
    Jenčík zakončoval z dobré pozice, Hanuljak jeho pokus chytá.

08:30
    Blackwater zakončoval zpoza obránce, Fučík toho moc neviděl přesto dokázal zareagovat.

07:45
    Hvila si našel odražený puk,ocitl se sám před Hanuljakem, ale se svojí střelou neuspěl. Hostující brankář předvedl výborný zákrok.

06:53
    Buček přihrál před branku, ale tam nikoho ve svých barvách nenašel.

05:18
    Huna to vzal na sebe a vyzkoušel Hanuljaka.

04:21
    Nahození Blackwatera do pásma, u puku jsou nyní "Vlci".

03:15
    Nitra kombinuje ve vlastním pásmu a hledá skulinky v hostující obraně.

02:13
    Hosté přicházejí o puk a Nitra se žene dopředu.

01:45
    Huna je za Fučíkem a zakládá akci svého týmu.

00:21
    Domácí měli ihned v úvodu velkou šanci, Slovák z dobré pozice neprostřeluje Fučíka.

00:01

HK Nitra: Šimboch (Hanuljak) – McCormack, Mezei, Morrison, Pupák, Versteeg, Rais, Šiška, Sloboda – Lantoši, Slovák, Blackwater – Majdan, Kerbashian, Scheidl – Rapáč, Bortňák, Buček – Hrušík, Čaládi, Fominykh

MsHK Žilina: Fučík (Mikoláš) – Matejka, Kučný, Dubeň, Jankovič, Bagin, Piegl, Dlugoš – Huna, Húževka, Jenčík – Beránek, Podešva, Hvila – Milý, Surovka, Rehák – Síkela, Ondruš, Hrazdíra

Rozhodčí: Novák, Adamec – Orolin, Tvrdoň.

Poslední vzájemné zápasy

2019 Žilina – Nitra 4:6
    2018 Nitra – Žilina 9:3
    2018 Žilina – Nitra 2:4

MsHK Žilina

„Vlci“ se nachází po 53 odehraných zápasech na posledním místě. V sezoně 10 zápasů vyhráli, 12 remizovali a 31 prohráli se skóre 140:203. Nejlepším střelcem týmu je Lukáš Hvila se 17 zásahy. Bodování týmu vede také Lukáš Hvila, který si zatím připsal (17+22). Na venkovním kluzišti si MsHK Žilina zatím z 26 zápasů připsala bilanci 2-2-2-20 a skóre 61:115.

HK Nitra

Nitra se nachází po 53 odehraných zápasech na 5. místě z 12. V sezoně 28 zápasů vyhrála, 9 remizovala a 16 prohrála se skóre 203:131. Nejlepším střelcem týmu je Judd Blackwater s 29 zásahy. Bodování týmu vede Robert Lantoši, který si zatím připsal (19+36). Na domácím ledě si HK Nitra zatím z 27 zápasů připsala bilanci 18-1-3-5 a skóre 115:58.

Příjemné nedělní odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z 52. kola Slovenské extraligy, které přinese utkání mezi HK Nitra a MsHK Žilina. Úvodní buly je stanoveno na 16:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 38. Buček, 41. Majdan (Buček, Slovák), 60. Bortňák – 17. Huna (Surovka, Hvila)

HK Nitra: Hanuljak (Šimboch) – McCormack, Mezei, Morrison, Pupák, Versteeg, Rais, Šiška, Sloboda – Lantoši, Slovák, Blackwater – Majdan, Kerbashian, Scheidl – Rapáč, Bortňák, Buček – Hrušík, Čaládi, Fominykh

Rozhodčí: Novák, Adamec – Orolin, Tvrdoň