Vladivostok – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Kunlun – Barys 2:3 (0:2 po s.n.) | Magnitogorsk – Kazaň 4:0 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 1:3 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 3:0 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 7:3 (kon.)
CSKA Moskva – Riga 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Jokerit – Minsk 3:5 (kon.)
Soči – HC Slovan 2:0 (kon.) | Viťaz – Jekatěrinburg 1:5 (kon.)
HK Soči
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC Slovan Bratislava
Pátek 22.02.2019, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Sezóna 2018/2019 pro HC Slovan Bratislava končí. HK Soči postupují do vyřazovacích bojů z šestého místa.

Česká a slovenská stopa

Martin Bakoš (SOC); (0+0), 2 střely, 15:01
    Lukáš Klok (SBA); (0+0), 1 střela, 17:09 (19:35:08)

59:44 Jurij ALEXANDROV - 2:0

59:44
    Soči právě vstřelilo branku!
    JURIJ ALEXANDROV trefuje odkrytou branku a dnes je rozhodnuto. Bez asistence.

59:00
    Běží poslední minuta.

58:36
    Nahození hostí přišlo velmi pozdě. Tři hráči museli zastavit na modré čáře.

58:03
    Vojvoda na střídačce. Slovan to zkusí v šesti.

57:47
    Jeglič zazdil velkou šanci a srovnání stavu utkání! Po přihrávce skrz brankoviště poslal Jeglič pouze vedle pravé tyče.

56:12
    Slovanu už tikají poslední minuty letošní sezony, zvládnou hráči slovenského celku srovnat?

54:07
    Podobně to zkusil také z větší vzdálenosti Kaletnik.

52:53
    Přes obránce Slovanu pálil nebezpečně Bakoš, ale Vojvody betony zasahuje.

52:30
    Rosén vyčkával u levé tyče, kam nakonec dostal přihrávku na brusle.

51:11
    Dlouhou pasáž zastavil odpískaný icing domácích.

50:00
    Po skončeném trestu domácích se Slovan stále snaží hrát v útočné třetině. Už se hraje něco přes čtyři minuty v kuse.

47:48
    Klok si sjel na hranici brankoviště, kde těčoval střelu Sukel'a těsně vedle levé tyče.

47:14
    Sukel' prošel jako řízení střela na levou tyč, kde Barulin zasáhl na poslední chvíli! Při zákroku se dostal zcela ven z branky.