Vysoké Mýto – Zlín 6:4 (kon.) | Gamaspol Jeseník – FERRAM Opava 2:1 (kon.) | Baník Ostrava – Jakubčovice nad Odrou 11:5 (kon.)
Dolní Loučky – Třinec 2:2 (kon.)
ASM Dolní Loučky
2:2 (0:0)
SKP Ocel Třinec
Pátek 22.02.2019, 20:00 • Hala SSK Tišnov, Riegrova 666 01 Tišnov • 2. Futsal liga východ • 18. kolo

Zápas je u konce. Domácí se ve druhém poločase dostali do vedení 2:0, ale to bohužel neudrželi. Nejdříve Třinec snížil z penalty po ruce Urbánka P. a poté vyroval v power play. Dělba bodů je asi z průběhu zápasu spravedlivá. To je pro dnešek z dnešního zápasu vše. Už za týden se uvidíme při sledování 19. kola 2. futsalové ligy východ, při kterém domácí Dolní Loučky hostí Nejzbach Vysoké Mýto. (21:34:51)

39:42
    Hosté hrají opět v pěti hráčích v poli.

39:03
    Oddechový čas pro domácí.

38:45
    Střela Urbánka P. byla zblokována hostujícím hráčem na aut.

38:15
    Třinec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je OPLUŠTIL. Asistence: Csikan.

37:58
    Žlutou kartu dostává Opluštil (SKP Ocel Třinec).

37:24
    Autorem branky je BARON.
    BARON proměnil pokutový kop. Bez asistence.

37:13
    Dolní Loučky právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ŠNÉDAR.
    ŠNÉDAR postupoval sám na prázdnou branku a bezproblému zasunul do prázdné branky. Bez asistence.

35:39
    Žlutou kartu dostává Šnédar (ASM Dolní Loučky).

34:58
    Domácí střela přes celé hřiště, která směřovala do prázdné branky byla pomalá a hostující Csikan ji bez problému doběhl

33:22
    Zakončení domácího kapitána, který hraje za hostujícího golmana, kryl Večeřa.

32:51
    Hostující Třinec hraje s pěti hráči v poli.

32:26
    Oddechový čas pro hosty.

32:07
    Rychlý protiútok Třince kryl Večeřa společně se Šmídou.

31:11
    Střela hostujícího Barona končí na levé tyči domácí branky.

29:06

Seyfert krásně potáhl balón po levé straně, předložil ho na vápno Šmídovi, který střílel ve skluzu, jeho střela se odrazila od ŠNÉDARA do odkryté branky. Asistence Šmída.

28:44
    Nepřesné zakončení v podání hostujícího Csikana.

26:25
    Domácí Selyvonenko postupoval sám na hostujícího golmana, zkusil ho přehodil, ale i s ním přehodil také branku.

24:29
    Střela hostujícího Barona téměř z poloviny hřiště byla zblokována na roh.

23:25
    Zakončení domácího Seyferta končí těsně vedle pravé tyče.

23:19
    Střela Urbánka P. byla zblokována na aut.

21:56
    Střelu Selyvonenka ze středu hřiště hostující golman viděl a pohodlně ji kryje.

21:24
    Střela z pravé strany v podání domácího Šnédara končí mimo tři tyče hostující branky.

21:12
    Hostující střela končí nad brankou, rozehrávat bude Večeřa.

20:20
    Hned při úvodní akci Třinec zkusil nacvičený signál, ten ale přečetl domácí Šnédar a míč odkopl do autu.

20:01
    Druhý poločas začal, na míči jsou hosté z Třince.

20:01

První poločas je za náma. Gólu jsme se zatím nedočkali. Domácí hráče drží ve hře Večeřa. K vidění byly celkem 3 žluté karty, jedna na straně domácích, dvě na straně hostů. Druhý poločas by měl začít cca 20:52.

20:00

19:17
    Na fauly vedou domácí 4:3.

18:53
    Střela z přímého kopu končí vysoko nad brankou.

18:53
    Žlutou kartu dostává Baron (SKP Ocel Třinec).

17:58
    Večeřa dalším svým zákrokem drží domácí hráče.

16:57
    Šnédar střílel z pravé strany, ale do jeho střely se obětavě ve skluzu vrhl hostující Csikan a zblokoval střelu na aut.

16:13
    Domácí Hoffmann teď postupoval po levé straně sám na hostující golmana, ten ho ale dobře vystál a střelu vyrazil na aut.

14:42
    Hostující Kisza byl pozdě na zadní tyčce, jinak mohl doklepávat do prázdné branky.

13:44
    Třinec se pohlednou kombinací dostal až před domácí vápno, kde ve skluzu zakončoval jeden z hráčů, ale míč nezamířil mezi tři tyče.

13:00
    Hostující střelu z pravé strany vyrazil Večeřa na roh.

12:30
    Žlutou kartu dostává Csikan (SKP Ocel Třinec).

11:05
    Hosté rozehráli přímý kop, jedno zakončení kryl Večeřa, druhé končí mimo branku.

11:05
    Žlutou kartu dostává Selyvonenko (ASM Dolní Loučky).

10:18
    Domácí zahrávali přímý kop, ale Selyvonenko nezamířil přesně a střela končí mimo branku.

10:03
    Nepřesné zakončení hostujícího Barona, střela směřovala vysoko nad.

09:00
    Hra se teď přelévala ze strany na stranu, přečíslení střídalo přečíslení, ale ani jeden tým nezakončil přesně.

07:55
    Hosté trefují tyč, odraz od ní si už Večeřa pohlídal.

07:17
    Po zákroku rukou do obličeje zůstal ležet na palubovce hostující kapitán.

06:36
    Hosté na pravé straně zmátli domácí hráče a postupovali sami z pravé strany na branku, střelu však vyrazil Večeřa vysoko nad branku.

05:41
    Krásná akce domácích na její konci Urbánek P. přihrával úplně volnému Šnédarovi na pravé straně, který bodlem trefil pouze hostujícího golmana, který střelu vyrazil vysoko nad branku.

04:46
    Selyvonenko si dovolil kličku na posledním, zbavil se protihráče a postupoval středem hřiště. Zakončení minulo těsně levou tyč hostujícího golmana.

04:28
    Fantastický zákrok Večeři, který se rychle přesunul ke své pravé tyči a nohou vykopl míč na aut.

02:38
    V prvních dvou minutách je nebezpečnější Třinec, domácí se rychle zbavují míče.

00:01
    Zápas právě začal, na míči jsou domácí Dolní Loučky.

00:01

Zdravím přímo z haly, oba týmy se už pocvtivě rozcvičují na hrací ploše. Zápas by měl začít cca za 7 minut.

Zdravím fanoušky futsalu, zítra nás čeká již 18. kolo 2. futsalové ligy východ, ve kterém domácí ASM Porta Dolní Loučky přivítají na své palubovce Třinec. V minulém vzájemném zápase Třinec jasně přehrál Dolní Loučky a to vysoko 12:2.

V minulém kole Dolní Loučky hostily na své palubovce Jakubčovice. Po prvním poločase Loučky vedly 2:0, ale nakonec to byl napínavý zápas až do samého konce, když v předposlední minutě rozhodl zápas domácí Petr Urbánek, když vstřelil svoji druhou branku v zápase a stanovil konečné skóre na 5:4 pro Dolní Loučky.

Třinec v minulém kole přivítal na své palubovce Vysoké Mýto. Po prvním poločase vedli domácí 2:0, ale vedení neudrželi a Nejzbach Vysoké Mýto nakonec mohl slavit výhru 3:4.

Přijďte tedy podpořit domácí hráče v dalším důležitém domácím zápase, kdy hostíme tabulkově lepší Třinec. Zápas se hraje od 20:00 v hale SSK Tišnov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.