Eczacibasi – Dinamo Kazaň 3:0 (kon.) | Dinamo Moskva – Chemik Police 3:1 (kon.) | VakifBank – Beziers 3:0 (kon.)
Hämeenlinna – Jekatěrinburg 2:3 (kon.) | Minsk – Budowlani Lodž 1:3 (kon.) | Bukurešť – Fenerbahce 1:3 (kon.)
Plovdiv – MTV 1:3 (kon.) | Schwerin – Scandicci 3:1 (kon.) | Conegliano – LKS 3:0 (kon.)
20 18 15
Úterý 26.02.2019, 20:30 • Pala Igor Gorgonzola, Novara (ITA) • Liga mistryň • Skupina C

25:15
    Je konec! Novara sestřelila Cannes ve třech jednoznačných setech. Chirichellaová zakončila zápas esem do rohu kurtu.

24:15
    Po dalším servisu Chirichellaové nedokázala Helićová prostrčit míč skrz blok. Devět mečbolů pro Novaru.

8:5
    Novara se dostává již do tříbodového vedení. Ani na druhý pokuse s Helićové nepodařilo propálit blok Novary. Oddechový čas pro Cannes.

25:18
    Szczurowská ještě přišla z lavičky na podání. Střídající univerzálka ale přesný servis nepřidala. Míč skončil hluboko pod páskou a druhý set končí.

24:17
    Sedm setbolů pro Novaru! Servis Holzerové nebyl vůbec důrazný a toho využila z domácí týmu smečující Celeste Plaková.

25:20
    První set míří pětibodovým rozdílem na konto Novary! Italský favorit dnešního zápasu zakončil první dějství útokem Plakové o blok.

24:19
    Pět setbolů pro Novaru! Právě Samara Rodriguesová se opřela do podání, ale domácí volejbalistky skórují po útoku Biciové.

13:14
    Cannes se dokonce dostává do vedení. Veljkovićové útok středem nevyšel podle představ, následně nepřesná Biciová napálila jen blok a domácí tým si musí brát oddechový čas.

4:0
    Domácí tým pokračuje ve sběru bodů. Ani nyní se Cannes středem sítě neprosadilo, navíc útok univerzálky Helićové skončil daleko v autu. Cannes si bere oddechový čas.